brand

Остаточні результати ХІІ турніру математичних боїв імені академіка Ляшка

Остаточні результати ХІІ турніру математичних боїв імені академіка Ляшка

Молодша ліга

 

1турКомандаКомандаРез.
АЛьвівЗапоріжжя–28 2–0
АЛідер–1ПНЛ 145 2–0
БЛідер–2  Ужгород  2–0
БЗапоріжжя–99 Чернівці 0–2
БРусанівськийКР+Ужгород2–0

 

2 турКомандаКомандаРез.
АЛьвівЛідер–10–2
АЗапоріжжя–28ПНЛ 145 0–2
БЛідер–2  КР+Ужгород2–0
БЗапоріжжя–99 Ужгород0–2
БРусанівськийЧернівці2–0

 

3 турКомандаКомандаРез.
АЛьвів (2)ПНЛ 145 (2)2–0
АЗапоріжжя–28 (0)Лідер–1 (4)0–2
БЛідер–2 (4)Чернівці (2)2–0
БКР+Ужгород (0)Ужгород (2)0–2
БРусанівський (4)Запоріжжя–99 (0)2–0

 

4 турКомандаКомандаРез.
За 1–2 м.Львів (4)Лідер–1 (6)0–2
За 3–4 м.Запоріжжя–28 (0)ПНЛ 145 (2)0–2
БЛідер–2 (6)Запоріжжя–99 (0)2–0
БКР+Ужгород (0)Чернівці (2)0–2
БРусанівський (6)Ужгород (4)2–0

Молодша ліга

Група «А»:

1 місце: Лідер–1

2 місце: Львів

3 місце: ПНЛ № 145

4 місце: Запоріжжя–28

 

Група «Б»:

1–2 місце: Лідер–2

1–2 місце: Русанівський

3–4 місце: Ужгород–1

3–4 місце: Чернівці

5–6 місце Кривий Ріг + Ужгород

5–6 місце: Ужгород.

Середня ліга

 

1 турКомандаКомандаРез.
ІЛідер Ліцей 2082–0
ІЗапоріжжя+РЛКрем.+Херсон 2–0
ІІЛьвівДніпро2–0
ІІПНЛ 145 Русанівський2–0

 

2 турКомандаКомандаРез.
ІЛідер Запоріжжя+РЛ2–0
ІЛіцей 208Крем.+Херсон 2–0
ІІЛьвівПНЛ 1452–0
ІІДніпроРусанівський2–0

 

3 турКомандаКомандаРез.
ІЛідер (4)Крем.+Херсон (0)2–0
ІЛіцей 208 (2)Запоріжжя+РЛ (2)2–0
ІІЛьвів (4)Русанівський (0)2–0
ІІДніпро (2)ПНЛ 145 (2)0–2

 

4 турКомандаКомандаРез.
За 1–2 м.Лідер (6)Львів (6)2–0
За 3–4 м.Ліцей 208 (4)ПНЛ 145 (4)2–0
За 5–6 м.Дніпро (2)Запоріжжя+РЛ (2)0–2
За 7–8 м.Русанівський (0)Крем.+Херсон (0)2–0

Середня ліга

1 місце: Лідер–1

2 місце Львів

3 місце: Ліцей № 208

4 місце: ПНЛ № 145

5 місце: Запоріжжя–99 + Русанівський

6 місце: Дніпро

7 місце: Русанівський

8 місце: Кременчук + Херсон (7)

Старша ліга

 

1 турКомандаКомандаРез.
АУФМЛ–2 Львів2–0
А ХРусанівський2–0
БНаукова Зміна УФМЛ–12–0
Б СУД Ужгород–12–0
БДніпроЧернівці2–0

 

2 турКомандаКомандаРез.
АУФМЛ–2 Х0–2
А ЛьвівРусанівський2–0
БНаукова Зміна Чернівці2–0
Б СУД УФМЛ–10–2
БДніпроУжгород–11–1

 

3 турКомандаКомандаРез.
АУФМЛ–2 (2)Русанівський (0)2–0
А Львів (2)Х (4)0–2
БНаукова Зміна (4)Ужгород–1 (1)2–0
Б Чернівці (0)УФМЛ–1 (2)0–2
БДніпро (3)СУД (2)0–2

 

4 турКомандаКомандаРез.
За 1–2 м.УФМЛ–2 (4)Х (6)2–0
За 3–4 м.Львів (2)Русанівський (0)2–0
БНаукова Зміна (6)СУД (4)2–0
Б Чернівці (0)Ужгород–1 (1)2–0
БДніпро (3)УФМЛ–1 (4)1–1

Старша ліга

Група «А»:

1 місце: УФМЛ–2

2 місце: “Х”

3 місце: Львів

4 місце: Русанівський

 

Група «Б»:

1 місце: Наукова Зміна

2 місце: УФМЛ–1

3–4 місце: Суми+Донецьк+Ужгород

3–4 місце: Дніпро

5 місце: Чернівці

6 місце: Ужгород–1

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 

Ольга

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів