brand

Результати третього бою Програма фінального дня

Результати третього бою Програма фінального дня

Розподіл по аудиторіях 4 тур

Результати 1–3 бою

Молодша ліга

1турКомандаКапітанАуд. бою
АЛьвівЗапоріжжя–28 2–0
АЛідер–1ПНЛ 145 2–0
БЛідер–2  Ужгород  2–0
БЗапоріжжя–99 Чернівці 0–2
БРусанівськийКР+Ужгород2–0

 

2 турКомандаКапітанАуд. бою
АЛьвівЛідер–10–2
АЗапоріжжя–28ПНЛ 145 0–2
БЛідер–2  КР+Ужгород2–0
БЗапоріжжя–99 Ужгород0–2
БРусанівськийЧернівці2–0

 

3 турКомандаКапітанАуд. бою
АЛьвів (2)ПНЛ 145 (2)2–0
АЗапоріжжя–28 (0)Лідер–1 (4)0–2
БЛідер–2 (4)Чернівці (2)2–0
БКР+Ужгород (0)Ужгород (2)0–2
БРусанівський (4)Запоріжжя–99 (0)2–0

 

 

Середня ліга

 

1 турКомандаКапітанАуд. бою
ІЛідер Ліцей 2082–0
ІЗапоріжжя+РЛКрем.+Херсон 2–0
ІІЛьвівДніпро2–0
ІІПНЛ 145 Русанівський2–0

 

2 турКомандаКапітанАуд. бою
ІЛідер Запоріжжя+РЛ2–0
ІЛіцей 208Крем.+Херсон 2–0
ІІЛьвівПНЛ 1452–0
ІІДніпроРусанівський2–0

 

3 турКомандаКапітанАуд. бою
ІЛідер (4)Крем.+Херсон (0)2–0
ІЛіцей 208 (2)Запоріжжя+РЛ (2)2–0
ІІЛьвів (4)Русанівський (0)2–0
ІІДніпро (2)ПНЛ 145 (2)0–2

 

 

Старша ліга

 

1 турКомандаКапітанАуд. бою
АУФМЛ–2 Львів2–0
А ХРусанівський2–0
БНаукова Зміна УФМЛ–12–0
Б СУД Ужгород–12–0
БДніпроЧернівці2–0

 

2 турКомандаКапітанАуд. бою
АУФМЛ–2 Х0–2
А ЛьвівРусанівський2–0
БНаукова Зміна Чернівці2–0
Б СУД УФМЛ–10–2
БДніпроУжгород–11–1

 

3 турКомандаКапітанАуд. бою
АУФМЛ–2 (2)Русанівський (0)2–0
А Львів (2)Х (4) 
БНаукова Зміна (4)Ужгород–1 (1)2–0
Б Чернівці (0)УФМЛ–1 (2)0–2
БДніпро (3)СУД (2)0–2

 

 

Розклад боїв фінального дня

 

Молодша ліга

 

ГрКомандаАуд.

підгот

КапітанАуд.

підгот.

Ауд.

бою

За 1–2 м.Львів (4) Лідер–1 (6)  
За 3–4 м.Запоріжжя–28 (0) ПНЛ 145 (2)  
БЛідер–2 (6) Запоріжжя–99 (0)  
БКР+Ужгород (0) Чернівці (2)  
БРусанівський (6) Ужгород (4)  

 

Середня ліга

 

ГрКомандаАуд.

підгот

КапітанАуд.

підгот.

Ауд.

бою

За 1–2 м.Лідер (6) Львів (6)  
За 3–4 м.Ліцей 208 (4) ПНЛ 145 (4)  
За 5–6 м.Дніпро (2) Запоріжжя+РЛ (2)  
За 7–8 м.Русанівський (0) Крем.+Херсон (0)  
      

 

Старша ліга

 

ГрКомандаАуд.

підгот

КапітанАуд.

підгот.

Ауд.

бою

За 1–2 м.УФМЛ–2 (4) Х (6)  
За 3–4 м.Львів (2) Русанівський (0)  
БНаукова Зміна (6) СУД (4)  
Б Чернівці (0) Ужгород–1 (1)  
БДніпро (3) УФМЛ–1 (4)  

 

 

Розподіл команд по групах

 

Молодша ліга

 

Група «А»:

  1. Львів (28)
  2. Лідер–1 (21)
  3. Запоріжжя–28 (20)
  4. ПНЛ № 145 (19)

 

Група «Б»:

  1. Лідер–2 (14)
  2. Запоріжжя–99 (13)
  3. Ужгород–1 (13)
  4. Русанівський (9)
  5. Кривий Ріг + Ужгород (8)
  6. Чернівці (7)

 

 

Середня ліга

 

Підгрупа І:

  1. Лідер–1 (38)
  2. Запоріжжя–99 + Русанівський (23)
  3. Ліцей № 208 (21)
  4. Кременчук + Херсон (7)

 

Підгрупа ІІ:

  1. Львів (31)
  2. ПНЛ № 145 (25)
  3. Дніпро (16)
  4. Русанівський (10)

 

 

Старша ліга

 

Група «А»:

  1. УФМЛ–2 (44)
  2. “Х” (44)
  3. Львів (43)
  4. Русанівський (37)

 

Група «Б»:

  1. Наукова Зміна (35)
  2. Суми+Донецьк+Ужгород (28)
  3. УФМЛ–1 (27)
  4. Дніпро (23)
  5. Чернівці (21)
  6. Ужгород–1 (19)

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 

Юля

    1 коментар

    Учасник Оприлюднено10:52 pm - Лис 1, 2018

    Викладіть будь-ласка умови та розв’язання.

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів