Остаточні результати 1-2 турів відбору та перерозподіл подальших груп

Відбір_результати_1_2турів_після_апеляції

Як було домовлено, наступні два тури проходитимуть по різних текстах в групу ІМО та групу Джуніор. В таблиці остаточних результатів за 1-2 тури виділені ті учасники, що працюватимуть в групі ІМО. Автоматично до них долучаються усі інші 11-класники, що беруть участь у відборі.

 

Про учасників виділеної групи не з 11 класу прийнято рішення, що за підсумками 4-х турів вони автоматично потрапляють в одну з груп – ІМО або Джуніор, в залежності від результатів Будь ласка, будьте уважними, при отриманні завдань 3-4 турів.

 

6 коментарів до “Остаточні результати 1-2 турів відбору та перерозподіл подальших груп

 1. Учасник олімпіади

  Тобто не виділені учасники вже не можуть попасти в якусь групу по завершенні відбору?

  1. Игорь

   Не выделенные участники младше 11 класса будут соревноваться между собой за 15 мест в группе юниор. По крайней мере так было в прошлые годы.
   Потом к ним добавятся “выделенные” участники меньше 11 класса которые не пройдут в группу IMO. За счет этого группа юниор становится больше заявленных 15 человек.

  2. Ольга

   Все могут попасть. Выделенные младше 11 класса уже попали либо в ИМО либо в юниоры. 🙂 Выделенные + все 11 классники будут соревноваться за место в группе ИМО, а не выделенные младше 11 класса за место в группе юниоров.

   1. Ольга

    И еще – девочки будут соревноваться за EGMO, куда можно попасть даже не попав в 12 человек группы ИМО. 😉 Так что все еще впереди 🙂

 2. Олег Швайко

  Доброго дня! Зацікавили декілька учнів “7 клас і меньше”. Не зарано на ІМО ? )

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.