Математичні олімпіади в Києві

Підсумки усної командної олімпіади XV Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Загальні питання

 

На нараді керівників команд було вирішені певні загальні питання. Наводжу коротенько ці ухвали.

Математичний занзібар 4–6 класів пройде 7 жовтня 2018 року.

1 тур Київського турніру математичних боїв запланований на неділю 14 жовтня 2018 року.

2 тур Київського турніру запланований на неділю 18 листопада 2018 року.

3 тур Київського турніру запланований на неділю 9 грудня 2018 року.

VII міська олімпіада для учнів 4–6 класів запланована на неділю 16 грудня 2018 року.

 

В неділю 7 жовтня 2018 року разом з математичним занзібаром для 4–6 класів буде проведена тематична олімпіада з комбінаторики.

Вчителі не радили проводити ще одну олімпіаду в суботу 6 жовтня, бо у більшості провідних математичних навчальних закладах субота – важливий день, коли проводяться гуртки. Таким чином ідея провести усі 4 тематичні олімпіади за 2 вікенди себе не виправдовує, тому, вирогідно, що для усіх 4-х не вистачить днів.

 

Результати усної командної олімпіади

 

Результати олімпіади

 

 

За підсумками командної олімпіади були сформовані такі групи для основного турніру математичних боїв.

 

Старша ліга.

Група “А”: УФМЛ (Бакай), Русанівський (Хасін), Лідер (Шашков) та збірна 145+208 (Горох).

Група “Б”: ліцей 208 (НЕчипорук), УФМЛ (Віткіна), СШ 202 (Борисенко) та Лідер (Фомічов).

Група “В”: Наукова Зміна (Дехтяр), Наукова Зміна (Абдулаєв), Русанівський (Козаровіцька) та ПНЛ 145 (Бернада).

 

Середня ліга.

Група “А”: Лідер (Волобуєв), ліцей 208 (Шевченко), Лідер (Гоголь) та гімназія 178 (Кірін).

Група “Б”: Поділ (Колякова), ПНЛ 145 (Романов), Русанівський (Шляхтун) та Русанівський (Прибило).

Група “В”: Технічний (Дворак), Гімназія 178 (Чучковська), Політехнічний (Гапонюк) та УФМЛ (Попович).

 

Молодша ліга.

Група “А”: ПНЛ 145 (Камінській), Наукова Зміна (Гаврилюк), Лідер (Малиняк) та ПНЛ 145 (Баган).

Група “Б”: гімназія 178 (Климчук), Базис (Ронська), Наукова Зміна (Заспа) та Русанівський (Бабій).

 

Наймолодша ліга.

Група “А”: Наукова Зміна (Ткаченко), Лідер (Мілоходов), Лідер (Кирилюк) та Лідер (Кліндух).

Група “Б”: Поділ (Лукашов), ліцей 208 (Котик), ліцей 208 (Видиборець) та Технічний (Дворак).

Група “В”: гімназія 178 (Козаченко), ліцей 208 (Брустінова), Наукова Зміна (Вєрховодов) та Русанівський (Рябіченко).

Група “Г”: ліцей 208 (Козюк), гімназія 178 (Дегтяренко), Наукова Зміна (Пиріг) та Русанівський (Бровченко).

 

Розв’язання усної командної олімпіади

 

умови та розвязання – усі ліги-01

 

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ

 

Перейти до панелі інструментів