brand

Журі XV Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Журі XV Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Бригади журі

 

Спочатку наведемо попередній розподіл усіх зареєстрованих членів журі по лігах та навіть по бригадах. Наголошую, що цей розподіл дуже попередній. Усі, хто себе там знайшов мають оцінити – чи готові ви працювати в такому форматі. Тобто, якщо і ліга і склад бригади вас влаштовує, то все чудовою для усіх інших – ми будемо міняти все, але належним чином, тобто не так, щоб в одну лігу потрапило удвічі більше членів журі, або щоб усі члени журі з досвідом розподілилися нерівномірно.

Усі можливі зміни треба обговорювати з старшими по лігах:

наймолодша – Мельник Катерина (3 курс) та Логвіна Ангеліна (2 курс);

молодша ліга – Бандерс Марія (2 курс) та Кодирова Заріна (2 курс);

середня ліга – Уразовський Андрій (3 курс) та Живолович Олександра (3 курс);

старша ліга – Лук’янова Анастасія (4 курс) та Таргонський Валерій (2 курс);

координатори журі – Тихонравова Юлія (3 курс) та Рубльов Богдан.

Список журі

 

Робота журі 30 жовтня 2018 року

 

Якщо протягом тижня ви не узгодили свій перехід до іншої ліги, тобто ви залишаєтеся в якості члена журі зазначеної ліги, то у вас є 2 варіанти роботи.

 

1 варіант.

Старші члени журі по старшій та середній лізі прибувають на 8:30.

Члени журі старшої та середньої ліг прибувають не пізніше 9:00 (можна раніше, щоб встигнути ознайомитися із завданнями усної командної олімпіади). Працюють ці члени журі приблизно до 13:00.

Старші члени журі по молодшій та наймолодшій лізі прибувають на 12:00.

Члени журі молодшої та наймолодшої ліг прибувають не пізніше 12:30 (можна раніше, щоб встигнути ознайомитися із завданнями усної командної олімпіади). Працюють ці члени журі приблизно до 16:00.

 

2 варіант.

Якщо члени журі мають достатньо часу або/та бажання, щоб попрацювати довше, то вони можуть працювати з 9:00 по 16:00, допомагаючи колегам з інших ліг.

 

Потенційні члени журі, що не зареєструвалися

 

Якщо ви не встигли зареєструватися в наше журі, або не зможете працювати на кожному заході, то долучайтеся як в вас виходить – на окремі заходи чи на певний час. Найголовніше попередьте про свою участь старших по лігах, або інших керівників журі (див. вище), щоб ми могли скористатися вашою допомогою найкращим чином. Зрозуміло, що це в першу чергу стосується наших старшокурсників, випускників, аспірантів, тощо, хто активно брав участь в роботі журі минулі роки.

 

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Юля

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.