brand

Тематичні олімпіади

Тематичні олімпіади

Опитування щодо участі в тематичних олімпіадах

 

Опитування триватиме до 14.00 середи 26 вересня 2018 року

Цього року в нас знову в планах провести 4 тематичні олімпіади – з алгебри, геометрії, комбінаторики та теорії чисел для учнів 9 – 11 класів. Рівень завдань орієнтований на тих, хто претендує на участь у IV етапі олімпіади від своєї області. Тому ми участь в цих олімпіадах можуть взяти учні будь-якої області, якщо там буде кому все це організувати.

Але перед тим як все це організовувати, хотілося б дізнатися чи насправді вони цікавлять наших юних математиків. Тому ми проводимо опитування про бажаючих взяти участь в цих заходах і в яких саме. Якщо виявиться, що на весь Київ таких бажаючих зовсім мало, значить ми не будемо мучити ні себе, ні вас спробою їх організувати. Якщо бажаючих виявиться достатньо, то ми спробуємо їх організувати на більш високому рівні, але про це згодом…, поки що треба перепитати можливих учасників. Перші дві олімпіади при їх проведені можуть відбутися 6 та 7 жовтня 2018 року. Опитування в основному розраховане на киян, але якщо відгукнуться учні з інших регіонів, то нічого поганого в тому не буде. Якщо у вас є побажання, як можна змінити форму їх проведення, то пишіть про це в коментарях.

 

 

Юля

  2 коментарі

  Анна Оприлюднено17:58 - 19.09.2018

  Здравствуйте!
  Есть желание принимать участие во всех олимпиадах, которые вы проводите. Но ездить каждый раз в Киев часто накладно и дорога также занимает много времени.
  Скажите, пожалуйста, есть ли возможность организовывать и проводить олимпиады онлайн для не киевлян? Это очнь-очень помогло бы детям из регионов.
  Если нет, то какие условия и возможно ли приезжать на участие? сколько будет стоить?
  Спасибо огромное за вашу работу и все инициативы!

   Богдан Рубльов Оприлюднено19:29 - 19.09.2018

   Потрібні, по-перше, деталі кому це треба (регіон, місто, навчальний заклад – хоч щось), по-друге, чи є в вас там ті, хто буде перейматися організацією усього цього?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.