18 коментарів до “Підсумки математичного занзібару

 1. Наталія

  Доброго вечора.
  Просимо звернути увагу на помилку в опублікованих результатах Молодшої ліги.
  А саме: командою Білки! у задачі 3 подана відповідь “18”, що є правильним рішенням. Однак згідно результатів ця відповідь не зарахована.
  Дякуємо

 2. Олена Ведмідь

  Пане Богдане, дякуємо Вам за організацію! Натхнення Вам та здоров‘я!

 3. Владислав

  Прошу переглянути відповіді команди «Андрійович» наймолодшої ліги. Діти здали 16 завдань, а в таблиці показано, що здали лише 3, а про інші невідомо. Також діти впевнені, що підписували аркуші.

 4. кирило

  Прошу переглянути відповіді команди «Кальмари» наймолодшої ліги. У задачі 11 подана відповідь “125”, що є правильним рішенням. Однак згідно результатів ця відповідь не зарахована.
  Дякуємо

  1. Марія

   Правильна відповідь до задачі має містити в собі кількість ходів та ім‘я того, хто переможе. Команда «Кальмари» лише написала кількість ходів, що не є правильною відповіддю згідно з поставленим у задачі запитанням.

 5. Кирило

  Прошу переглянути відповідь команди «Кальмари» наймолодшої ліги. У задачі 11 подана відповідь “125”, що є правильним рішенням. Однак згідно результатів ця відповідь не зарахована.
  Дякуємо

 6. Антон

  Доброго вечора!
  Команда “Призматик” молодшої ліги отримала в попередніх результатах, що були розміщені одразу після змагань на факультеті, 386 балів.
  А в остаточних результатах вказано 347 балів, причому кількість вірно зданих задач залишилась незмінною. Допоможіть будь-ласка зрозуміти, з чим це може бути пов’язано? (у сусідніх команд за списком нібито ркзультат не змінився)

  1. Богдан Рубльов Автор запису

   Почитайте формулу підрахунку балів в занзібарі. Це змагання має велику перевагу перед каруселлю у тому, що якщо в задачі була невірною відповідь, або журі помилилося під час самого занзібару при внесенні оцінки команди, то воно по завершенні заходу може все перевірити та виправити. Ось це і відбулося. При внесенні виправлення перераховуються бали кожної команди за цю задачу відповідно до зазначеної формули, просто подивіться чи змінилися сумарні бали інших команд. Тому остаточні підсумки занзібару ми підведемо протягом тижня, коли виправимо усі неточності, про які нам повідомляють.

 7. Катерина

  Доброго дня! Ви не могли б передивитись рішення команди Мисливці по задачі 12 для 7го класу. Якщо один з кутів буде > 180, то їх рішення теж привильне. За умовою не було обмеження в позначенні кута PQR, тож варіант 144 та 216 задовольняє умовам задачі. Дякую.

  1. Богдан Рубльов Автор запису

   Не можемо переглянути цю задачу. Якщо у дітей були питання по умовах, то треба було перепитувати. В таких задачах зрозуміло, що кути не можуть бути більше 180 градусів, якщо про це не зазначено додатково. Інакше доведеться зараховувати розв’язання, де кути більше 360 градусів чи взагалі від’ємні

 8. Дем'яненко Олексій

  Команда Поділ100 (Середня ліга, 9 клас) здавала журі відповідь до задачі №8, але у таблиці відсутні результати по цій задачі. Прохання ще раз переглянути аркуші з відповідями по вказаній задачі.

 9. Олександр

  Доброго вечора.
  Просимо перевірити результати команди Міклевського молодшої ліги. У задачах 4, 14 та 17 подані відповіді, що є правильними рішеннями. Однак згідно результатів ці відповіді не зараховані.
  Дякуємо.

  1. Марія

   Доброго вечора. Команда «Міклевський», що у наймолодшій лізі, неправильно відповіла на 4, 14 та 17 задачі, за що і отримала мінуси.

   1. Олександр

    Після спілкування із дітьми, вони розповіли, що в 4-й задачі дали відповідь “існування не можливе”, сформулювали її у короткому вигляді “не можливе”. Чому ця задача не зарахована? Гадаю ця відповідь цілком дорівнює відповіді “квадрата не існує”. Бо це одне й те саме…

 10. Дем'яненко Олексій

  Команда Поділ100 (Середня ліга, 9 клас) здавала журі відповідь до задачі №8, але у таблиці відсутні результати по цій задачі. Прохання ще раз переглянути аркуші з відповідями по вказаній задачі. Сподіваюсь протягом тижня отримати відповідь від журі.

 11. Ольга

  Доброго дня! Просимо журі переглянути задачу №4 у 7 класі, а саме команди «Омікрон». Відповідь зазначена за питанням : «знайдіть усі можливі значення y». Відповідь була такою : «це можливо, лише тоді, коли y збігається зі стороною». І за відповіддю данною на сайті, це неможливо.

 12. Максим

  Команда Поділ100 (Середня ліга, 9 клас) здавала журі відповідь до задачі №8, але у таблиці відсутні результати по цій задачі. Прохання ще раз переглянути аркуші з відповідями по вказаній задачі. Сподіваюсь протягом тижня отримати відповідь від журі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.