brand

“Математичний занзібар” XV Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

“Математичний занзібар” XV Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

неділя, 16 вересня 2018

 

Інформація для журі

 

Нагадую, що потенційні члени журі, які мають бажання допомагати при проведенні заходів, мають зареєструватися тут:

Реєстрація журі

Для проведення занзібар треба доволі обмежене журі, на відміну від інших заходів, тому старші по лігах виберуть собі помічників самі. Але усі бажаючи допомогти можуть прибути на це захід.

Математичний занзібар 16 вересня 2018 року

 

Ми розпочнемо олімпіадні змагання цього року проведенням математичного занзібару. Він входить в програму проведення ХV турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової. Як усі останні роки турнір (зокрема і математичний занзібар) проходитиме у чотирьох лігах: наймолодшій (не старше 7 класу), молодшій (8 класи), середній (9 класи) та старшій (10 – 11 класи). Припустима, але не бажана, участь деяких учнів або цілих команд у більш старшій паралелі у порівнянні з їх справжнім класом навчання. Захід буде проведений на механіко-математичному факультеті (М) та факультеті комп’ютерних наук та кібернетики (К) Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою проспект Глушкова 4д та 4е.

 

Точний розклад заходу ми наведемо пізніше по завершенню реєстрації. Попередньо наголосимо, що дві ліги розпочнуть змагання о 10:00, а ще дві – о 10:30.

О 10:45 розпочнеться нарада з вчителями. Прохання усіх, хто прийматиме участь в цій нараді, ознайомитись з програмою наших найближчих заходів, щоб ми змогли її скорегувати на цій зустрічі з вчителями.

 

Як завжди останні роки ми маємо певні обмеження щодо кількості команд, які зможуть взяти участь в занзібарі. В разі неможливості розмістити усі зареєстровані команди в нормальних умовах, оргкомітет може скоротити кількість команд у певних лігах за рахунок зменшення кількості команд від навчальних закладів, що заявлять найбільшу кількість команд. Ми повідомимо навчальні заклади про наше рішення, щодо зменшення кількості їхніх команд у заході, а от вирішувати, які саме команди залишити, а які зняти (чи просто переформатувати склади усіх команд) будуть вирішувати вчителі – представники навчального закладу. Швидкість реєстрації команди не має впливати на це рішення.

 

Від кожного навчального закладу можна заявити:

не більше 3-х команд у наймолодшу лігу,

не більше 2-х команд у молодшу,

не більше 2-х команд середню та

не більше 4-х команд у старшу.

Участь команд від навчального закладу, що не перевищує ці квоти, є безкоштовною. За кожну додаткову команду понад наведеної квоти, яка буде допущена до участі, треба буде внести на нараді вчителів в фонд нашого турніру 200 гривень.

 

Небажаним є не прибуття на занзібар команд, щодо яких оргкомітет ухвалив участь. Зовсім неможливою щодо участі – це поява на заході команд, які не були взагалі зареєстровані, або тим, щодо яких було прийнято ухвалу про відмову, щодо їх участі. Так само не можлива участь в одній команді більше 6 учнів.

 

Прошу, щоб реєстрацію проводили дорослі, що відповідатимуть за цю команду протягом заходу. Саме вони мають вирішувати питання, якщо прибуде менша чи більша кількість учасників, а не оргкомітет чи журі турніру.

 

Також дуже прошу вчителів допомогти дітям заздалегідь ознайомитись з правилами “математичного занзібар”, щоб діти не втрачали бали із-за нерозуміння або невірного тлумачення правил. Основні нюанси занзібару в тому, що команда у повному складі розв’язує усі задачі в довільному порядку. Як тільки вона вважає, що розв’язала задачу і готова надати журі відповідь, вона передає записану відповідь журі. Далі вже відбувається перерахунок балів в усіх команд за цю задачу. Нагадаю, що при правильній відповіді чергової команди, усі, хто так само її розв’язав вірно отримують на 1 бал менше, а при неправильній відповіді – на 1 бал більше. Тому на відміну від інших змагань, своєю неправильною відповіддю ви не дише позбавляєте себе шансів набрати по цій задачі бали, а ще й збільшуєте здобуток супротивників. Не забувайте, що якщо в задачі є декілька вірних відповідей, то зараховується лише наведення їх усіх.

 

Реєстрація на математичний занзібар

 

Математичний занзібар є командне змагання. У кожній команді має бути не більше 6 учнів. Кожна команда отримує 20 задач. Тривалість заходу в усіх лігах – 2 години (120 хвилин). Якщо окремі учасники мають бажання взяти участь в заході, вони мають за допомогою цього сайту або будь-яким іншим засобом об’єднатися в команди та знайти дорослу відповідальну особу за цю збірну команду.

 

Реєстрація розпочнеться на цьому сайті у з моменту її появи і триватиме

до 14:00 середи 12 вересня 2018 року.

Після цього буде наведений розподіл допущених до участі команд по аудиторіях, точний час початку змагань та інша інформація.

 

Будьте уважні, для правильної та коректної реєстрації кожної команди, слід заповнити такі поля:

 • Навчальний заклад (збірна команда)
 • Ліга
 • Назва команди (або капітан команди) – бажано 1 слово
 • Склад команди (прізвища та імена)
 • Контактна особа, що відповідає за команду (вчитель математики, керівник гуртка, організатор команди, хтось з батьків, тощо)
 • Телефон контактної особи (на сайті не відображатиметься)

 

 

Слава Україні!

 

 

 

Юля

  5 коментарів

  Наталія Оприлюднено20:55 - 27.08.2018

  Щодо участі у Математичному Занзібарі. Якщо дитина навчається у 5 класі, то вона змагається у наймолодшій лізі (до 7 класів) 16 вересня, чи 7 жовтня у Занзібарі для 4-6 класів. І чи спільна форма реєстрації команд? Дякую!

   Богдан Рубльов Оприлюднено21:28 - 27.08.2018

   Це абсолютно різні змагання, не треба читати “до 7 класу”, що туди доречно приводити першокласників

  Виталия Оприлюднено16:55 - 01.09.2018

  Можно ссылку на Занзибар ,который будет 7 октября?Эти соревнования только для учеников киевских школ или можно из других регионов?

   Богдан Рубльов Оприлюднено07:51 - 02.09.2018

   В усіх Київських заходах можуть брати участь команди з інших регіонів, але вони не мають додавати організаторам зайвого клопоту з їхнім перебуванням в Києві, тобто самим опікуватися дорогою, харчуванням, перебуванням та дозвіллям своїх дітей в Києві. Завдання — своєчасно зареєструватися та сплатити оргвнесок, якщо такий передбачено для усіх учасників.
   Реєстрація буде наведена згодом…

    Виталия Оприлюднено13:04 - 02.09.2018

    Спасибо за ответ. И всё же какие соревнования будут 7 октября? Я что-то не нашла на сайте

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.