brand

Всеукраїнська літня школа “Математичний Олімп”

Всеукраїнська літня школа “Математичний Олімп”

Розподіл аудиторій на вступну олімпіаду

 Вступна олімпіада ЛМШ – 2018-19

15 серпня (середа) – 28 серпня (вівторок) 2018 року

Вступна олімпіада в ВЛШ “Математичний олімп”

Як відомо з порядку денного з 12:00 по 14:00 буде проведена вступна олімпіада для учасників Всеукраїнської літньої школи “Математичний олімп”. На цю олімпіаду вас поведуть одразу по завершенні відкриття з актової зали ваші вихователі. Але дуже доречно знати заздалегідь в яка аудиторія призначена для вас. Тому ознайомтеся з списком учасників ВЛШ та відповідним розподілом по аудиторіях:

 

По завершенні олімпіади вихователі мають відвести учнів, що не проживатимуть в гуртожитку, до актової зали, а усіх інших – відвести в їдальню на обід. По завершенні обіду так само прибути в актову залу.

 

Важлива інформація для киян

 

Для киян час прибуття – 11:00 на відкриття, на жаль із-за організаційних моментів в день відкриття для учасники, що не проживатимуть в гуртожитку (тобто киян та прирівняних до них) обід не заплановано. Тому прошу батьків дати дітям бутерброд. Усі інші дні вони будуть снідати та обідати разом з усіма. Прошу бути уважними і вибачте за таку незручність в перший день. Трохи він буде клопітний для усіх нас, отож будемо бажати провести його з найменшими проблемами, а тому треба допомагати один одному та розумітися…

 

 

Слава Україні!

Юля

  9 коментарів

  Елена Оприлюднено08:59 - 15.08.2018

  Просто жахливі умови для життя дітей!!! Я розумію, що можуть бути старі меблі, та старий ремонт, але бруд павутиння та пил, обриганий матрац та антисанітарія в кімнаті, де будуть два тижні жити та навчатися діти!!! Уборка почалася тільки після зауваження. Прикро, що заклад такого рівня не може забезпечити нормальні умови для дітей(( Фото можу додати

   Влада Оприлюднено21:17 - 04.09.2018

   О, так! Згідна з вами! Коли син скинув фото кімнати в гуртожитку – обімліла…Давненько такого не бачила… Ще ж спека – кажу:” Попроси штори, щоб кімнату не напікало за день.” Виявляється – їх не було б на що начепити, карниза нема!!! Кажу: “Хоч газети та скотч купіть – заклейте на вікна!”. Відповідь:”Нам заборонили, кімната має бути у тому вигляді, як вона є……” У душових грибок, стіни слизькі, діти бояться ненароком чогось торкнутися. Син таке бачив вперше у житті. Ніби екскурсія у совок на 40 років назад.

  Дарина Оприлюднено12:07 - 15.08.2018

  Доброго дня!
  На жаль, Скалацький Георгій (7 клас) за сімейними обставинами, не зможе взяти участь у Літній школі. Це з’ясувалося лише сьогодні, не було змоги попередити раніше. Скажіть, будь ласка, чи можливо повернути авансоввий внесок? Дякую!

  Татьяна Оприлюднено18:40 - 15.08.2018

  Видимо, такое отношение- это один из элементов обучения. Детей из Киева попросили на сегодня понять организаторов и не обедать. Взять что-то с собой. Что можно взять с собой на 7 часов (плюс дорога туда – сюда 1,5 часа) в жару? Зато организаторы/преподы поели.
  Пишем “Слава Украине”, еще бы к этому человеческое отношение к детям и родителям добавить.

  Ольга Оприлюднено19:51 - 15.08.2018

  Добрий вечір!
  Напишіть, будь ласка, коли забирати дітей завтра? Сьогодні заняття були до 17:00, а не до 18:00, як було наведено у порядку денному, тому ми спізнилися і викладач не був цьому радий. Номер телефону викладача ніхто сьогодні надати не міг (сьогодні запитувала у Світлани Миколаївни) і батькам дуже важко зрозуміти коли і де забирати дитину.

  Прохання до вчителів – слідкувати за дисципліною на заняттях. Сьогодні у 5 класі було дуже важко вирішувати задачі під час сміху та анекдотів у аудиторії. Математика потребує тиші, а дитина прийшла саме у математичну школу.
  Сподіваємося, що ці проблеми були тільки сьогодні, а надалі буде тільки краще.
  Дякуємо.

  Юлия Оприлюднено20:41 - 15.08.2018

  Откуда столько желчи? В матшколе хорошее доброжелательное отношение, всё спокойно и позитивно.
  С собой можно было взять еду в термосе, овощи, фрукты, бутерброды, печенье, йогурт… Ни для кого отсутствие обеда не стало проблемой.
  Неприятно читать такое 🙁

  Анастасія Оприлюднено00:50 - 16.08.2018

  Підкажіть, будь-ласка, о котрій годині мають приходити кияни, які НЕ СНІДАЮТЬ у школі? (Конкретно – 7 клас).
  Тобто, коли в них починаються БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЗАНЯТТЯ?

  Виталия Оприлюднено19:55 - 16.08.2018

  Прошу организаторов обратить внимание на состояние душевых. Сын вчера пошёл в душ и мягко говоря был в шоке: везде плесень. Пока я была в общежитии,то мне не удалось посмотреть на душевые.Они просто были закрыты.Видимо,чтобы родители не видели. По поводу грязи в комнате,когда заезжали,то попытки найти уборщицу не увенчались успехом , и мне сказали,что вообще дети должны сами убирать. По остальным вопросам пока всё хорошо.Спасибо отдельное куратору нашей группы)

  Юрій Оприлюднено21:09 - 20.08.2018

  Доброго дня. На превеликий жаль,у зв”язку з хворобою вимушені були залишити табір. За короткий термін перебування син знайшов нових товаришів, отримав серйозну мотивацію до навчання та найголовніше : переконався, що світ не без добрих людей. Щиро всім вдячні, особливо Зореславі за чуйність, доброту, людяність. Успіхів усім діткам. Маємо надію на зустріч у наступному році.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.