Всеукраїнська літня школа “Математичний Олімп”

Розподіл аудиторій на вступну олімпіаду

 Вступна олімпіада ЛМШ – 2018-19

15 серпня (середа) – 28 серпня (вівторок) 2018 року

Вступна олімпіада в ВЛШ “Математичний олімп”

Як відомо з порядку денного з 12:00 по 14:00 буде проведена вступна олімпіада для учасників Всеукраїнської літньої школи “Математичний олімп”. На цю олімпіаду вас поведуть одразу по завершенні відкриття з актової зали ваші вихователі. Але дуже доречно знати заздалегідь в яка аудиторія призначена для вас. Тому ознайомтеся з списком учасників ВЛШ та відповідним розподілом по аудиторіях:

 

По завершенні олімпіади вихователі мають відвести учнів, що не проживатимуть в гуртожитку, до актової зали, а усіх інших – відвести в їдальню на обід. По завершенні обіду так само прибути в актову залу.

 

Важлива інформація для киян

 

Для киян час прибуття – 11:00 на відкриття, на жаль із-за організаційних моментів в день відкриття для учасники, що не проживатимуть в гуртожитку (тобто киян та прирівняних до них) обід не заплановано. Тому прошу батьків дати дітям бутерброд. Усі інші дні вони будуть снідати та обідати разом з усіма. Прошу бути уважними і вибачте за таку незручність в перший день. Трохи він буде клопітний для усіх нас, отож будемо бажати провести його з найменшими проблемами, а тому треба допомагати один одному та розумітися…

 

 

Слава Україні!

9 коментарів до “Всеукраїнська літня школа “Математичний Олімп”

 1. Елена

  Просто жахливі умови для життя дітей!!! Я розумію, що можуть бути старі меблі, та старий ремонт, але бруд павутиння та пил, обриганий матрац та антисанітарія в кімнаті, де будуть два тижні жити та навчатися діти!!! Уборка почалася тільки після зауваження. Прикро, що заклад такого рівня не може забезпечити нормальні умови для дітей(( Фото можу додати

  1. Влада

   О, так! Згідна з вами! Коли син скинув фото кімнати в гуртожитку – обімліла…Давненько такого не бачила… Ще ж спека – кажу:” Попроси штори, щоб кімнату не напікало за день.” Виявляється – їх не було б на що начепити, карниза нема!!! Кажу: “Хоч газети та скотч купіть – заклейте на вікна!”. Відповідь:”Нам заборонили, кімната має бути у тому вигляді, як вона є……” У душових грибок, стіни слизькі, діти бояться ненароком чогось торкнутися. Син таке бачив вперше у житті. Ніби екскурсія у совок на 40 років назад.

 2. Дарина

  Доброго дня!
  На жаль, Скалацький Георгій (7 клас) за сімейними обставинами, не зможе взяти участь у Літній школі. Це з’ясувалося лише сьогодні, не було змоги попередити раніше. Скажіть, будь ласка, чи можливо повернути авансоввий внесок? Дякую!

 3. Татьяна

  Видимо, такое отношение- это один из элементов обучения. Детей из Киева попросили на сегодня понять организаторов и не обедать. Взять что-то с собой. Что можно взять с собой на 7 часов (плюс дорога туда – сюда 1,5 часа) в жару? Зато организаторы/преподы поели.
  Пишем “Слава Украине”, еще бы к этому человеческое отношение к детям и родителям добавить.

 4. Ольга

  Добрий вечір!
  Напишіть, будь ласка, коли забирати дітей завтра? Сьогодні заняття були до 17:00, а не до 18:00, як було наведено у порядку денному, тому ми спізнилися і викладач не був цьому радий. Номер телефону викладача ніхто сьогодні надати не міг (сьогодні запитувала у Світлани Миколаївни) і батькам дуже важко зрозуміти коли і де забирати дитину.

  Прохання до вчителів – слідкувати за дисципліною на заняттях. Сьогодні у 5 класі було дуже важко вирішувати задачі під час сміху та анекдотів у аудиторії. Математика потребує тиші, а дитина прийшла саме у математичну школу.
  Сподіваємося, що ці проблеми були тільки сьогодні, а надалі буде тільки краще.
  Дякуємо.

 5. Юлия

  Откуда столько желчи? В матшколе хорошее доброжелательное отношение, всё спокойно и позитивно.
  С собой можно было взять еду в термосе, овощи, фрукты, бутерброды, печенье, йогурт… Ни для кого отсутствие обеда не стало проблемой.
  Неприятно читать такое 🙁

 6. Анастасія

  Підкажіть, будь-ласка, о котрій годині мають приходити кияни, які НЕ СНІДАЮТЬ у школі? (Конкретно – 7 клас).
  Тобто, коли в них починаються БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЗАНЯТТЯ?

 7. Виталия

  Прошу организаторов обратить внимание на состояние душевых. Сын вчера пошёл в душ и мягко говоря был в шоке: везде плесень. Пока я была в общежитии,то мне не удалось посмотреть на душевые.Они просто были закрыты.Видимо,чтобы родители не видели. По поводу грязи в комнате,когда заезжали,то попытки найти уборщицу не увенчались успехом , и мне сказали,что вообще дети должны сами убирать. По остальным вопросам пока всё хорошо.Спасибо отдельное куратору нашей группы)

 8. Юрій

  Доброго дня. На превеликий жаль,у зв”язку з хворобою вимушені були залишити табір. За короткий термін перебування син знайшов нових товаришів, отримав серйозну мотивацію до навчання та найголовніше : переконався, що світ не без добрих людей. Щиро всім вдячні, особливо Зореславі за чуйність, доброту, людяність. Успіхів усім діткам. Маємо надію на зустріч у наступному році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.