Підведення підсумків реєстрації та сплати оргвнесків

Списки

Зрозуміло що банківські перекази не відбуваються миттєво, особливо, якщо то переказ між різними установами. Тому списки учасників чиї внески ми побачили на рахунках БФ “Афіна” можуть містити неточності. Якщо ви своєчасно проплатили але не побачили про це відмітку, то варто написати бухгалтеру БФ. Можливо ваш переказ просто випадково не побачили внаслідок великої кількості інформації. Можете надіслати квитанцію про оплату. Все це буде враховано.

 

Додаткові учасники ВЛШ

 

Стосовно тих, хто не встиг зареєструватися чи не встиг своєчасно і коректно оплатити внесок. Якщо ви маєте бажання долучитися до ЛШ, то ви маєте до 12:00 6 липня 2018 року написати про це своє бажання на пошту: anik_andrii@ukr.net (Анікушин Андрій Валерійович). При цьому обов’язково вказати основну інформацію, що була потрібна при реєстрації – ПІБ, контактну особу, телефони, клас навчання і чи потребуєте місця в гуртожитку, тощо. Але на разі ніяких гарантій ми вам надати не зможемо. Усі такі додаткові заявки будуть проаналізовані і зроблений відповідний висновок – по яких класах ще можна долучити учасників, чи є місця в гуртожитку, тощо. Остаточні підсумки будуть наведені до 23:55 10 липня 2018 року.

 

 

Організаційний комітет літньої школи:

 

Анікушин Андрій Валерійович

Рубльов Богдан Владиславович

 

 

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

 

 

Слава Україні!

16 коментарів до “Підведення підсумків реєстрації та сплати оргвнесків

 1. Iнна

  Доброго дня, скажіть, будь ласка:
  1. Останній термін повної оплати за літню школу?
  2. Яка сума оплати за літню школу для тих хто без гуртожитку, сніданків та обідів (при умові що 1000 грн. В БФ Афіну вже сплачено ?

  1. Яна

   1. Подивіться попередні дописи. Всі терміни вже озвучувались.
   2. Такої опції “без сніданків і обідів” не передбачалось. Ви дійсно хочете, щоб ваша дитина з ранку до вечора була голодна? Що вона буде робити, коли інші діти підуть на обід?

 2. Iнна

  Доброго дня!
  У попередніх дописах вказано: 10 – 25 червня 2018 року – ті, хто потрапив до списків щодо участі в ЛМШ, мають переказати частину суми своєї участі в літній школі на рахунки благодійного фонду «Афіна»… (а саме 1000 грн). Але не вказано, можливо я не знайшла, остаточний термін оплати решти коштів до БО «Афіна». Уточніть, будь ласка, кінцеву дату для оплати решти коштів. Заздалегідь дякую.

  1. Яна

   Дійсно, знайшла допис самий перший з усіма датами, і цей термін не був озвучений.
   Логічно, що до початку табору, але зачекаємо офіційного повідомлення оргкомітету.

   1. Богдан Рубльов

    Дякую за підказки. Зазвичай для того є 2 можливості – або у будь-який термін переказати решту суми на рахунки БФ “Афіна”, або на відкритті в перший день здати бухгалтеру Фонду готівкою. Кому як то зручніше. Але про все це ми напишемо в середині липня, разом з остаточними списками учасників, вихователів, викладачів тощо

 3. Олександр

  Доброго ранку!
  Підкажіть будь ласка, о котрій годині потрібно бути на місці 15.08.2018?
  Треба спланувати з білетами на потяг для групи дітей.
  Дякую.

   1. Виталия

    Добрый день. Наш поезд в 10 прибывает только. Можно точный адрес,куда добираться,чтобы понять по времени

    1. Андрій Анікушин

     Пр. Академіка Глушкова 6, Український фізико-математичний ліцей
     Від вокзалу на метро хвилин 40.

 4. Андрій Анікушин

  Десь у нас в повідомленнях була попередня програма. Але точно, що вже в перший день до обіду у нас заплановано відкриття і олімпіада. Тож варто бути вже зранку.

 5. Олександр

  Крутое выступление сборной на Олимпиаде!
  4 золота и 2 серебра!
  https://www.imo-official.org/team_r.aspx?code=UKR&year=2018&column=total&order=desc&language=en

  Поздравляем всех с отличным результатом!
  А Федора с первой золотой медалью. Остальные выпускники, а у него впереди еще 2 года учебы в школе

 6. Ігор

  Так яка саме сума оплати за літню школу для тих хто не потребує гуртожитку (при умові що 1000 грн. В БФ Афіну вже сплачено) ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.