brand

25 червня 2018 року – останній день підтвердження участі у ВЛШ “Математичний Олімп”

25 червня 2018 року – останній день підтвердження участі у ВЛШ “Математичний Олімп”

Важливий пункт з порядку денного

10 – 25 червня 2018 року – ті, хто потрапив до списків щодо участі в ЛМШ, мають переказати частину суми своєї участі в літній школі на рахунки благодійного фонду «Афіна». Для усіх – киян та не киян ця сума складає 1000 гривень. При повній упевненості, що ніщо не завадить участю в ЛМШ, ви можете переказати одразу всю заплановану суму. Нагадую, що в разі відмови від участі повернення цієї суми з рахунків Благодійного фонду, має певні проблеми.

Реквізити фонду «Афіна»

Благодійна організація
«Благодійний Фонд «Афіна»
04071, вул. Ярославська, 4б
Рахунок № 26006052622723
ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”
МФО 320649
код ЄДРПОУ 36138219

У меті платежу ОБОВЯЗКОВО треба вказати

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ від певного то учасника ЛМШ»
(треба вказати прізвище та ім’я).

Таким чином усі, хто до 25 червня включно не внесе зазначену суму, яка для нас є підтвердженням участі відповідної дитини у ВЛШ “Математичний олімп”, автоматично виключається із списку учасників. Величезне прохання не переказувати кошти пізніше зазначеного терміну, нам просто доведеться їх повертати. Як доволі строго і в зазначений час ми припинили попередню реєстрацію, так само і тут – буде припинене отримання внесків. До тих, хто не сплатив внесок будуть віднесені й ті, хто невірно зробив переказ.

На початку липня ми наведемо остаточні списки учасників ВЛШ, усі хто своєчасно та вірно зробив переказ, очевидно будуть там. Далі ми трохи проаналізуємо ситуацію, щоб зрозуміти, чи варто додавати учасників серед тих, хто не встиг своєчасно зареєструватися чи сплатити. Все буде залежати від рішення керівництва УФМЛ. Так само ми наведемо список запрошених вихователів.

Організаційний комітет літньої школи:

Анікушин Андрій Валерійович
Рубльов Богдан Владиславович

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

Слава Україні!

Богдан Рубльов

    1 коментар

    Аня Оприлюднено11:28 - 25.06.2018

    Добрый день! Можно, пожалуйста, обновленные списки участников, чтоб убедится, что платеж прошел (оплачивали 23ого)

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.