Учасники, що допущені до участі у ВЛШ “Математичний Олімп”

Загальні міркування

 

Завдяки добрій волі керівництва УФМЛ цього року ми можемо допустити усіх, хто своєчасно зареєструвався до участі у ВЛШ “Математичний Олімп”. Там є певні зміни по класах, бо в коментарях були прохання поміняти класи дітям, але принципові числа не змінилися.

Клас Усього Кияни

(без гуртожитку)

Не кияни

(з гуртожитком)

Кількість

груп

5 клас 27 26 1 2
6 клас 61 25 36 3
7 клас 69 17 52 3
8 клас 36 15 21 2
9 клас 37 11 26 2
10–11 клас 50 11 39 2
Разом 280 105 175 14

 

Списки для оплати оргвнеску:

Учасники_запрошені_до_участі_у_ЛШ

Ми будемо намагатися оперативно оновлювати списки кожного банківського дня, щоб ви бачили чи прийшов ваш внесок. Найголовніше робити все коректно, вказувати прізвище дитини, від якої робиться внесок.

 

Так само прошу перевірити позиції потреби гуртожитку, якщо у вас там у відповідному стовпчику стоїть 1, а ви плануєте жити на умовах киян у родичів (чи ще десь), то повідомте нас про це одночасно з сплатою внеску. Це особливо стосується учнів з УФМЛ.

 

Згідно з домовленістю ви маєте сплатити оргвнесок не пізніше 25 червня 2018 року. Прошу тих, хто вагався, забувся, тощо, після зазначеного терміну нічого не сплачувати. Ви будете рахуватися як ті, що передумали брати участь в цьогорічній ВЛШ. В залежності від кількості тих, хто передумав, буде залежати відповідь тим, хто запізнився з реєстрацією.

 

 

Про вихователів

 

На щастя цього року доволі значна кількість вчителів/батьків зголосилися бути вихователями в нашій ЛШ. Ми дуже вдячні усім, хто відгукнувся на це прохання. При такий кількості учасників злагоджена робота вихователів забезпечить якість проведення ЛШ – це стосується в першу чергу їдальні, щоб там не було зайвих черг та товчії, так і усіх інших моментів. Для нормального функціонування ВЛШ нам буде достатньо 14 основних вихователів (по й на кожну групу навчання) та 3–4 додаткових – це і для підміни основних на деякий термін, для вирішення інших питань, зокрема для догляду за дітьми на спортмайданчику). Наводимо попередній список вихователів, що дали згоду щодо своєї участі.

 

Клас Вихователі
5 клас Івко Віталій Валерійович (Київ) Хоменко Ольга (Київ)
6 клас Петренко Ірина Василівна (Запоріжжя) Дмитренко Марина Володимирівна (Запоріжжя0 Гуртова Марія Володимирівна (Миколаїв)
7 клас Шиманська Тетяна Григорівна (Полтава) Назаренко Тетяна Іванівна (Запоріжжя) Яцун Тетяна Мунхонівна (Полтава)
8 клас Безугла Вікторія Георгіївна (Запоріжжя) Каминіна Олена Іванівна (Рубіжне)
9 клас Васильєва  Ірина Володимирівна (Запоріжжя) Удовицька Олена Володимирівна (Кременчук)
10–11 класи Лешко Олена Вікторівна (Ужгород) Марченко Дмитро Леонідович (Кропівницький)
Дод. Ховрак Світлана Миколаївна (Кременчук)

 

Координатором роботи вихователів буде Ховрак С.М., тому ті з вчителів/батьків, кому дуже принципово бути вихователем саме цього року, зв’яжіться з нею будь-ласка. Ще 2–3 позиції додаткових вихователів в нас вільні.

 

 

Наступні терміни ВЛШ

 

10 – 25 червня 2018 року – ті, хто потрапив до списків щодо участі в ЛМШ, мають переказати частину суми своєї участі в літній школі на рахунки благодійного фонду «Афіна». Для усіх – киян та не киян ця сума складає 1000 гривень. При повній упевненості, що ніщо не завадить участю в ЛМШ, ви можете переказати одразу всю заплановану суму. Нагадую, що в разі відмови від участі повернення цієї суми з рахунків Благодійного фонду, має певні проблеми.

 

26 – 30 червня 2018 року – оргкомітет літньої школи наведе на сайті остаточні списки учасників літньої школи і буде спокійно готуватися до її проведення.

 

Реквізити фонду «Афіна»

 

Благодійна організація

«Благодійний Фонд «Афіна»

04071, вул. Ярославська, 4б

Рахунок № 26006052622723

ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”

МФО 320649

код ЄДРПОУ 36138219

 

У меті платежу ОБОВЯЗКОВО треба вказати

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ від певного то учасника ЛМШ» (треба вказати прізвище та ім’я).

 

Таким чином наприкінці червня ми будемо більш-менш точно знати кількість учасників літньої школи. Учасники, що зареєструвалися, внесли передоплату, але не приїхали у ЛМШ, або залишать внесок на наших рахунках, або будуть самі перейматися його поверненням.

 

 

Організаційний комітет літньої школи:

 

Анікушин Андрій Валерійович

Рубльов Богдан Владиславович

 

 

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

 

 

Слава Україні

3 коментарі до “Учасники, що допущені до участі у ВЛШ “Математичний Олімп”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.