brand

Попередній аналіз реєстрації в ВЛШ “Математичний Олімп”

Попередній аналіз реєстрації в ВЛШ “Математичний Олімп”

Числові показники реєстрації

 

Як ми вже зазначали Український фізико-математичний інтернат (УФМЛ) Київського національного університету імені Тараса Шевченка має певні природні обмеження по проведенню літньої школи (поселення, харчування. Аудиторний фонд, тощо). Нам дуже приємно, що літня школа набула такої популярності, але тепер це нас примушує допускати до участі не усіх зареєстрованих бажаючих. Зараз я наведу попередньо кількість бажаючих по кожній паралелі.

КласУсьогоКияни

(без гуртожитку)

Не кияни

(з гуртожитком)

Кількість

груп

5 клас272612
6 клас6725423
7 клас6317463
8 клас3615212
9 клас3711262
10–11 клас5011392
Разом28010517514

 

Протягом тижня оргкомітет буде радитись стосовно остаточного рішення цієї проблеми, щоб допустити максимум із бажаючих – це з одного боку, а з іншого, щоб школа пройшла в нормальних умовах для усіх її учасників.

 

Стосовно можливих варіантів вирішення цього питання…

Це деяке обмеження кількості киян, що будуть брати в ній участь. Літня математична школа проводиться на базі УФМЛ в тому разі, щоб діти, в яких є певні проблеми з математичною освітою в своєму місці проживання, могли переорієнтуватися на продовження навчання з 8 чи 9 класу в УФМЛ. Крім того в деяких київських школах проводяться відкриті літні школи для своїх і не тільки учнів. Вони за звичай відбуваються в червні (хоча можливо і в інший термін, бо про геть усі такі заходи мені не відомо) і київські учні мають тут більший вибір у порівнянні з не киянами. Ну й зрозуміло, що не так багато заходів організовується всеукраїнського масштабу і порівнянні з київським математичним життям.

Хоча нам шкода кожної дитини, що прагнула до нас потрапити. Можливо ми вчинимо таким чином, попросимо частину киян (їхні прізвища будуть виділені) поки не сплачувати оргвнесок. За досвідом минулих років якась частина дітей реєструється, після чого вирішує не брати участь в школі і не сплачує оргвнесок. По завершенню терміну проплати, тобто одразу після 25 червня, ми проаналізуємо підсумки і усіх учасників, що “передумали” запропонуємо замінити саме цим київським учням.

Інший, або паралельний підхід, – зменшення учасників в паралелях 6–7 класах, щоб у кожній паралелі було не більше двох груп.

 

Стосовно усіх інших звернень про те, що “чи можна ще зареєструватися, бо запізно дізналися…”, то ви розумієте, що раніше 25 червня, коли будуть відомі остаточні списку учасників, відповідь – “ні”. По завершенні сплати оргвнеску, можливо з’явиться багато вільних місць, а можливо й ні…

 

Перепрошую, за можливі відмови…, це набагато важче, насправді, ніж давати дозвіл…

 

Уточнення параметрів реєстрації

 

Забудь-яких умов усім слід дочекатися нашого остаточного вирішення цього питання. При цьому можете давати певні поради, але ви ніяким чином не маєте впливати на наш вибір. Це і без стороннього втручання дуже важкий вибір. Але як показує практика західних університетів, що не дають жодних пояснень нікому чого того чи іншого абітурієнта зараховано, а чому ні, цей підхід є слушним – довіритися тим, хто надалі відповідає за свій вибір.

 

Від усіх просто прошу надати певні уточнення. Усі учні, школи яких записані як Київ чи найближчі міста – Бровари, Вишгород, тощо були записані як кияни. Усі інші – як такі, що потребують гуртожитку. Тому, якщо ви плануєте жити у родичів і не потребуєте поселення в гуртожиток УФМЛ – вкажіть про це обов’язково в коментарях.

 

Так само єдиний учасник не з Києва по 5 класах може взяти участь в ЛМШ лише на правах киянина, бо шукати задля однієї дитини вихователя, – то є марнотрацтво.

 

Скоро будуть наведені списки вихователів, де вже дорослі мають підтвердити, що вони згідні працювати цей термін. Для вихователів з Києва залишається питання перебування там вихователем. Нам буде треба рівно 2 вихователі на 5 клас, бо там усі діти не ночуватимуть, їх просто треба буде передавати батькам по завершенні занять.

 

 

Наступні терміни ВЛШ

 

1 – 9 червня 2018 року – оргкомітет ЛМШ наведе списки тих, хто допущений до участі в ЛМШ і опублікує їх на сайті.

 

10 – 25 червня 2018 року – ті, хто потрапив до списків щодо участі в ЛМШ, мають переказати частину суми своєї участі в літній школі на рахунки благодійного фонду «Афіна». Для усіх – киян та не киян ця сума складає 1000 гривень. При повній упевненості, що ніщо не завадить участю в ЛМШ, ви можете переказати одразу всю заплановану суму. Нагадую, що в разі відмови від участі повернення цієї суми з рахунків Благодійного фонду, має певні проблеми.

 

26 – 30 червня 2018 року – оргкомітет літньої школи наведе на сайті остаточні списки учасників літньої школи і буде спокійно готуватися до її проведення.

 

Реквізити фонду «Афіна»

 

Благодійна організація

«Благодійний Фонд «Афіна»

04071, вул. Ярославська, 4б

Рахунок № 26006052622723

ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”

МФО 320649

код ЄДРПОУ 36138219

 

У меті платежу ОБОВЯЗКОВО треба вказати

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ від певного то учасника ЛМШ» (треба вказати прізвище та ім’я).

 

Таким чином наприкінці червня ми будемо більш-менш точно знати кількість учасників літньої школи. Учасники, що зареєструвалися, внесли передоплату, але не приїхали у ЛМШ, або залишать внесок на наших рахунках, або будуть самі перейматися його поверненням.

 

Уточнення програми роботи літньої школи

 

У першій день до обіду заплановане відкриття ЛМШ “Математичний олімп” та вступна олімпіада. По обіді буде проведене перше заняття.

 

Усі інші дні – до обіду 3,5 – 4 години занять, після обіду – протягом години здача домашніх задач. Після цього або продовження заняття (1 – 2 години), або/та виконання домашніх задач, або/та культурна програма.

 

У передостанній день – іспит або заключна олімпіада.

 

В останній день – підсумкове заняття та закриття школи.

 

За кожною групою буде закріплений вихователь, який буде забезпечувати нормальну роботу групи. Тобто слідкувати за своєчасним відповідно до графіка харчуванням учасників, відвідування занять та інших заходів тощо. Ну й найголовніше, щоб діти по завершенні літньої школи, не сказали, що вони пробули 2 тижні в столиці країни і нічого не бачили.

 

 

Організаційний комітет літньої школи:

 

Анікушин Андрій Валерійович

Рубльов Богдан Владиславович

 

 

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

 

 

Слава Україні!

Юля

  3 коментарі

  Мама Оприлюднено11:21 - 06.06.2018

  Це сумно. Заради вашого табору дитина відмовивилася від іншого табору…. Не хочемо потрапити у список на виліт…
  8 клас, Київ.

  ZDK Оприлюднено12:21 - 07.06.2018

  8й класс всего 36 человек подало. Там задвоения есть 🙂

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.