Підсумки реєстрації в ВЛШ “Математичний Олімп”

Тут наводиться реєстрація усіх учасників, що встигли своєчасно та коректно зареєструватися, перевіряйте себе в списках.

Реєстрація

 

Літня школа на базі УФМЛ

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка

Математичний олімп

 

15 серпня (середа) – 28 серпня (вівторок) 2018 року

 

Основні терміни літньої школи

 

Оскільки УФМЛ, де проходитиме ЛМШ, має пвні обмеження по поселенню учасників, то тепер оргкомітет розгляне усіх зареєстрованих учасників і наведе список допущених до участі. Після цього ви маєте належним чином сплатити оргвнесок і готуватися до участі в ЛМШ. Нагадаю, що для участі обов’язковим є стандартна медична довідка, що дитина може жити в гуртожитку та займатися з іншими дітьми.

 

 

1 – 9 червня 2018 року – оргкомітет ЛМШ наведе списки тих, хто допущений до участі в ЛМШ і опублікує їх на сайті.

 

10 – 25 червня 2018 року – ті, хто потрапив до списків щодо участі в ЛМШ, мають переказати частину суми своєї участі в літній школі на рахунки благодійного фонду «Афіна». Для усіх – киян та не киян ця сума складає 1000 гривень. При повній упевненості, що ніщо не завадить участю в ЛМШ, ви можете переказати одразу всю заплановану суму. Нагадую, що в разі відмови від участі повернення цієї суми з рахунків Благодійного фонду, має певні проблеми.

 

26 – 30 червня 2018 року – оргкомітет літньої школи наведе на сайті остаточні списки учасників літньої школи і буде спокійно готуватися до її проведення.

 

Реквізити фонду «Афіна»

 

Благодійна організація

«Благодійний Фонд «Афіна»

04071, вул. Ярославська, 4б

Рахунок № 26006052622723

ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”

МФО 320649

код ЄДРПОУ 36138219

 

У меті платежу ОБОВЯЗКОВО треба вказати

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ від певного то учасника ЛМШ» (треба вказати прізвище та ім’я).

 

Таким чином наприкінці червня ми будемо більш-менш точно знати кількість учасників літньої школи. Учасники, що зареєструвалися, внесли передоплату, але не приїхали у ЛМШ, або залишать внесок на наших рахунках, або будуть самі перейматися його поверненням.

 

Уточнення програми роботи літньої школи

 

У першій день до обіду заплановане відкриття ЛМШ “Математичний олімп” та вступна олімпіада. По обіді буде проведене перше заняття.

 

Усі інші дні – до обіду 3,5 – 4 години занять, після обіду – протягом години здача домашніх задач. Після цього або продовження заняття (1 – 2 години), або/та виконання домашніх задач, або/та культурна програма.

 

У передостанній день – іспит або заключна олімпіада.

 

В останній день – підсумкове заняття та закриття школи.

 

За кожною групою буде закріплений вихователь, який буде забезпечувати нормальну роботу групи. Тобто слідкувати за своєчасним відповідно до графіка харчуванням учасників, відвідування занять та інших заходів тощо. Ну й найголовніше, щоб діти по завершенні літньої школи, не сказали, що вони пробули 2 тижні в столиці країни і нічого не бачили.

 

 

Організаційний комітет літньої школи:

 

Анікушин Андрій Валерійович

Рубльов Богдан Владиславович

 

 

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

 

 

Слава Україні!

19 коментарів до “Підсумки реєстрації в ВЛШ “Математичний Олімп”

 1. Татьяна Назаренко

  Доброй ночи, Богдан Владиславович! Я очень хочу, чтобы Вы помогли мне разобраться в вопросе, почему нет среди зарегистрированных двух учащихся с ЗБЛ № 99 г. Запорожья и воспитатель Безуглая В Г , которых я регистрировала два раза и последний раз – это 30.05. Не хотелось бы терять этих детей. Помогите и большое спасибо за понимание!!!

 2. Оксана

  Здравствуйте,

  Я регистрировала ребенка в летнюю математическую школу и указывала себя, Наливаева Оксана Валентиновна, в качестве претендента на работу воспитателя. Прошу снять мою кандидатуру, к сожалению, столько времени я не смогу уделить детям.

 3. Катерина Окопна

  Доброго дня, Богдане Владиславовичу.
  29 травня я заповнила і відправила реєстраційну форму, але в списку мене немає. Що можна зробити, щоб все ж таки бути в списках?

  1. Яна

   Ваше ім”я та прізвищепри реєстрації спивпадає з написаним на цьому форумі?

 4. Жанна

  Доброго дня,

  Прошу видалити реєстрацію Сидоренко Михайла, 5 клас, який, за зміною обставин, не зможе приймати участь в роботі ЛМШ в цьому році. Сподіваємося потрапити до ЛМШ наступного року та всім бажаємо успішної школи та веселих канікул!

  З повагою,

  Жанна Китаєва

 5. Ирина Бижан

  Добрый день!
  Когда производить оплату за ВЛШ “Математичний Олімп” (15серпня-28серпня)?И как?
  С уважением, Ирина Бижан

 6. Наталія Боровкова

  Доброго дня! Відправляли реєстраційну форму та
  запізнилися. Але маємо дуже велике бажання потрапити до літньої школи в 9 клас. Хотілося б спробувати свої сили та відчути дух справжньої математики Був переможцем обласної олімпіади з математики в минулому році. Якого числа після 25 червня і як конкретно можна звернутися для додаткової реєстрації при можливій наявності місць.
  Дякуємо. Боровков Іван (9 класс). м Прилуки

  1. Богдан Рубльов

   Якщо порахувати кількість аналогічних повідомлень тут, в вайбері, телеграмі, пошті, тощо, то їх набереться не один десяток… Правила однакові для усіх. Чекайте завершення проплати оргвнесків і повідомлення від оргкомітету, але нічого цього року не обіцяємо

 7. Катерина Окопна

  Доброго дня! Я Окопна Катерина, учениця 9 класу, переможець обласних олімпіад у 2016 (3 місце), 2017 (2 місце), 2018 (3 місце) роках, успішно навчалася в ЛМШ минулих двох років. Я заповнила реєстрацію, але мене немає в списку. Якщо внести оргвнесок, чи зможу я брати участь в ЛМШ цього року?

  1. Богдан Рубльов

   Не можна сплачувати внесок, доки себе не знайшли в списках. На сайті наведений повний список тих, хто був зареєстрований, чому вас дехто не може себе знайти я не знаю, оскільки умови для всіх однакові. Чекайте завершення оплати внесків, іншого я порадити не можу, бо надто багато таких та аналогічних звернень

 8. Михайличенко Ольга

  Добрый день! 19.06.2018. была произведена оплата за участников ЛМШ Мегала Владимира и Мегал Катерины одним платежом в размере двух тысяч гривен. Взнос засчитан только Мегалу Владимиру. Почему он не засчитан Мегал Катерине? В платёжке указано, что взнос производится за обоих детей. Разрешите, пожалуйста, эту проблему. С уважением, родители.

 9. марина

  Здравствуйте! Какая программа будет в выходные дни? Смогут ли киевляне в ней участвовать? Какой график работы на 24 , 25, 26 августа? эти даты тоже выходные? спасибо!

  1. Богдан Рубльов

   Скоро будуть наведені остаточні списки. А стосовно вихідних днів, то їх фактично не буде. Здебільшого це вирішують лектори по паралелі та вихователі який саме дітям слід давати перепочинок

 10. Алла

  Доброго дня! Підскажіть будь-ласка яе та коли необхідно внести решту оплати? На яку годину дітям необхідно прибути 15 червня? Дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.