Лектори та групи ВЛМШ “Математичний Олімп”  

15 серпня (середа) – 28 серпня (вівторок) 2018 року

Табличка зареєстрованих учасників

Лектори літньої школи

 

Тут наводимо підсумки реєстрації лекторів у ВЛМШ “Математичний олімп”. Розподіл попередній, але прошу тих лекторів, кого щось не влаштовує, то не робити радикальних кроків, а узгоджувати усі питання зі старшими по класах або з організаторами ВЛМШ.

До тих лекторів, хто не встиг своєчасно відгукнутися, то у вас на це ще є час. Оптимальним є ситуація, коли в кожній паралелі приблизно 5–6 лекторів.

Зареєструватись можна тут.

Клас Старший Заступник Інші лектори
5 Шабаршова Христина Камінська Ліза Балака Анна

Бившева Анастасія

6 Тихонравова Юлія Тарганчук Ганна Кожевников Ярослав

Власенко Катерина

Лук’янова Настя

7 Мельников Віктор Таргонський Валерий Стеценко Анастасія

Кузьминова Катерина

8 Мельник Катерина Касьян Настя Мороз Микола

Артемчук Олена

9 Уразовський Андрій Живолович Олександра Лисенко Микита

Зверев Игорь

10–11 Скибицький Нікіта Пушкін Денис Митрофанов Вадим

Литвиненко Денис

 

 

Інші параметри ВЛМШ

 

Поки що за попередньою реєстрацією (на 21 травня) кількість груп у 5–7 класах та 10–11 (разом) класах буде по 2 групи, 8–9 класи – поки по одній групі. Але все ще може змінитися, як в бік збільшення, так і в бік зменшення.

 

Про вихователів, від роботи яких дуже залежить якість роботи в літній школі. Поки зареєструвалися 15 вихователів не з Києва та 3 з Києва. Для потенційних вихователів з Києва ви маєте знати, що ця робота розуміє життя в УФМЛ поруч з дітьми.

 

По завершенні реєстрації – одразу після 31 травня – будуть наведені списки учасників, яким слід внести передоплату, а також прізвища потенційних вихователів з попереднім розподілом по класах. Для того, щоб можна було спокійно все скорегувати.

 

 

Організаційний комітет літньої школи:

 

Анікушин Андрій Валерійович

Рубльов Богдан Владиславович

 

 

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

 

 

Слава Україні!

12 коментарів до “Лектори та групи ВЛМШ “Математичний Олімп”  

  1. Володимир

   Обираєте на сайті: Меню –> Літні школи –> Літня школа УФМЛ –> Літня математична школа УФМЛ. Табличка зданих задач
   Далі клацаєте на посилання “Табличка”. Вам відкриється табличка зданих задач з попередньої літньої школи. Відмітки про здані задачі розбиті як за класами навчання, так і за темами, що викладались на тій школі. Думаю що і на цьогорічній школі набір тем, що будуть пропонуватись, не притерпить суттєвих змін.

 1. Татьяна Назаренко

  Богдан Владиславович! Вас вітає Запоріжжя ЗБЛ № 99 .У нас проблема з реєстрацією .Дітей реєструвала Назаренко Тетяна Іванівна останній раз 22.05 в кількості 12 осіб, а в таблиці зареєстрованих прізвищ не має. Допоможіть , будь ласка.Що робити?

 2. Татьяна Назаренко

  Богдан Владиславович Вас вітає Запоріжжя ЗБЛ № 99 . У нас проблема з реєстрацією. Дітей у кількості 12 осіб реєструвала Назаренко Тетяна Іванівна останній раз 22.05 . В таблиці реєстрації прізвищ немає. Допоможіть, будь ласка. Що робити?

 3. Петро

  Богдане Владиславовичу, 03.05.18 тут було питання про можливість одночасної участі в ЛМШ “Математичний олімп” та в “Конторі Пі”. Як відомо, вони перетинаються на 4 дні. Ви написали, що коментарі будуть пізніше. То як, записуватися і туди, і туди? Коли будуть обіцяні Вами коментарі?

 4. Тетяна

  Доброго дня, допоможіть, будь ласка, виправити інформацію стосовно
  реєстрації учасників ЛШ “Математичний олімп”. Учні Полтавської гімназії №31: Корягін, Данилейко, Грек, Кучеренко, Андрішко, Терещенко, Пастух написали 6 клас, а треба 7. Дякую.

 5. Тетяна

  Богдане Владиславовичу,допоможіть, будь ласка, виправити інформацію стосовно
  реєстрації учасників ЛШ “Математичний олімп”. Учні Полтавської гімназії №31: Корягін, Данилейко, Грек, Кучеренко, Андрішко, Терещенко, Пастух написали 6 клас, а треба 7. Дякую.

 6. Антон

  Чи можна відмінити реестрацію?
  Випадково зареєструвався не на ту літню школу. Дякую
  (Москальков Антон, Ліцей “Лідер”, 11 клас)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.