brand

Проміжна реєстрація в ВЛШ “Математичний Олімп”

Проміжна реєстрація в ВЛШ “Математичний Олімп”

Тут наводиться реєстрація учасників, що вже зареєстровані, але головне звернення в мене до учасників, а особливо до призерів Першої Всеукраїнської олімпіади для учнів 5–7 класів. Ми дуже розраховували на те, що зможемо зібрати в одну групу усіх найкращих з усієї України за результатами олімпіади та протягом року готувати цих учнів. Перше знайомство бажано було зробити саме під час літньої школи. Отож – ми чекаємо на це. 10 днів на це ще є.

Зареєструватися

Табличка реєстрації (оновлена)

Літня школа на базі УФМЛ

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка

Математичний олімп

 

15 серпня (середа) – 28 серпня (вівторок) 2018 року

 

Організаційні моменти літньої школи (ЛМШ)

 

ЛМШ “Математичний олімп” буде проведена для учнів, що в 2018–19 навчальному році будуть навчатися в 5–11 класах. Для того, щоб попасти в ЛМШ “Математичний олімп”, ви маєте на сайті matholymp.com.ua заповнити відповідну заявку. Кожна заявка буде опрацьована і прийнята відповідна ухвала.

 

Кількість груп по кожній паралелі буде залежати від кількості поданих заявок, від кількості місць, що будуть надані керівництвом УФМЛ в гуртожитку. Тоді ми зможемо оцінити кількість киян та не киян серед учасників ЛМШ. Відповідно до цього будуть сформовані групи по 12 – 20 учнів. Традиційно ми очікуємо 1 групу для 5 класів, по 2 групи в паралелях 6 – 9 класів та 2 групи для учнів 10 – 11 класів. З урахуванням проведеної наприкінці квітня Першої Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5 – 7 класів, ми очікуємо, що основами однієї з груп у кожній з паралелей 6 – 8 класів, будуть складати призери цієї олімпіади. Принаймні ми дуже на це розраховуємо.

 

Вартість участі в літній школі складатиме:

для учнів не з Києва 4000 гривень за весь термін, що включатиме проживання, триразове харчування в УФМЛ, проведення занять та дозвілля;

для учнів з Києва 2500 гривень за весь термін, що включатиме сніданки та обіди в УФМЛ, проведення занять та дозвілля.

 

Так само надважливим моментом є допомога батьків та вчителів при проведенні літньої школи. Якщо з певної школи не з Києва будуть подані заявки від 10 та більше дітей, від цієї школи має бути (обов’язково!!!) по 1 вихователю на кожні 10 ухвалених заявок. В разі відсутності таких претендентів на роль вихователів кількість ухвалених заявок від певних навчальних закладів може бути переглянутою. Якщо кількість бажаючих працювати вихователем протягом ЛМШ стане більшою за кількість запланованих груп, то це дасть нам певну свободу вибору.

 

 

Основні терміни літньої школи

 

5 – 31 травня 2018 року – подання заявки, щодо участі в ЛМШ “Математичний олімп”. Для цього слід заповнити відповідну форму на сайті.

 

1 – 9 червня 2018 року – оргкомітет ЛМШ наведе списки тих, хто допущений до участі в ЛМШ і опублікує їх на сайті.

 

10 – 25 червня 2018 року – ті, хто потрапив до списків щодо участі в ЛМШ, мають переказати частину суми своєї участі в літній школі на рахунки благодійного фонду «Афіна». Для усіх – киян та не киян ця сума складає 1000 гривень. При повній упевненості, що ніщо не завадить участю в ЛМШ, ви можете переказати одразу всю заплановану суму. Нагадую, що в разі відмови від участі повернення цієї суми з рахунків Благодійного фонду, має певні проблеми.

 

26 – 30 червня 2018 року – оргкомітет літньої школи наведе на сайті остаточні списки учасників літньої школи і буде спокійно готуватися до її проведення.

 

Реквізити фонду «Афіна»

 

Благодійна організація

«Благодійний Фонд «Афіна»

04071, вул. Ярославська, 4б

Рахунок № 26006052622723

ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”

МФО 320649

код ЄДРПОУ 36138219

 

У меті платежу ОБОВЯЗКОВО треба вказати

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ від певного то учасника ЛМШ» (треба вказати прізвище та ім’я).

 

Таким чином наприкінці червня ми будемо більш-менш точно знати кількість учасників літньої школи. Учасники, що зареєструвалися, внесли передоплату, але не приїхали у ЛМШ, або залишать внесок на наших рахунках, або будуть самі перейматися його поверненням.

 

Програма роботи літньої школи

 

У першій день до обіду заплановане відкриття ЛМШ “Математичний олімп” та вступна олімпіада. По обіді буде проведене перше заняття.

 

Усі інші дні – до обіду 3,5 – 4 години занять, після обіду – або заняття (1 – 2 години), або/та виконання домашніх задач, або/та культурна програма.

 

У передостанній день – іспит або заключна олімпіада.

 

В останній день – підсумкове заняття та закриття школи.

 

За кожною групою буде закріплений вихователь, який буде забезпечувати нормальну роботу групи. Тобто слідкувати за своєчасним відповідно до графіка харчуванням учасників, відвідування занять та інших заходів тощо. Ну й найголовніше, щоб діти по завершенні літньої школи, не сказали, що вони пробули 2 тижні в столиці країни і нічого не бачили.

 

 

Організаційний комітет літньої школи:

 

Анікушин Андрій Валерійович

Рубльов Богдан Владиславович

 

 

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

 

 

Слава Україні!

Юля

  10 коментарів

  Тетяна Оприлюднено19:28 - 20.05.2018

  Реєстраційн форму надсилати на rublyovbv@gmail.com?

   Богдан Рубльов Оприлюднено21:37 - 20.05.2018

   А мені воно навіщо?

  Антон Оприлюднено11:52 - 28.05.2018

  Чи можна відмінити реестрацію?
  (Москальков Антон Лідер)

  Тетяна Оприлюднено21:45 - 29.05.2018

  А на яку адресу надсилати?

   Яна Оприлюднено11:50 - 30.05.2018

   Її не треба надсилати, тільки заповнити.

  Лариса Оприлюднено12:52 - 30.05.2018

  Чи можна добавити досягнення дитини? На момент реєстрації не було ще досягненнь, але тепер вже є)

  Євген Оприлюднено12:49 - 31.05.2018

  Єфімчук Євген 26 травня регеструвався в літню школу чомусь немає в списках 7 клас.

   Яна Оприлюднено11:58 - 01.06.2018

   в оновленому списку Євген є

  Інна Оприлюднено09:33 - 03.06.2018

  Добрий день! Дитина реєтрувалася сама, тому форма заповнена не зовсім корректно. Підкажіть будласка, як можна додати: досягнення, та ПІО батьків? Дякую!

  Ольга Оприлюднено08:06 - 05.06.2018

  Добрый день. Воронсбехер Валентин, 6 класс, регистрировались 26 мая, нет в списке. Можно уточнить?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.