brand

Про фінансові питання відбору команди України на ІМО та останні (чи передостанні) збори команди ІМО

Про фінансові питання відбору команди України на ІМО та останні (чи передостанні) збори команди ІМО

Наказ про проведення відбору

Нагадаю цьогорічний наказ про проведення відбору на ІМО:

наказ

По завершенню цього відбору виявилось, що зазначені в наказі (пункт 7) “відповідні підрозділи освіти і науки місцевих органів виконавчої влади, установи або окремі заклади освіти, що відряджають команду або окремих учасників” з Харкова, Львова та Чернівців не збираються його виконувати. Усі вважають, що вже запізно. Начебто за все має сплатити хтось, а оскільки за проведення його в ІПО КНУ імені Шевченка (де були створені, як на мене, ідеальні умови для його проведення) домовлявся я особисто, то цей хтось має бути я. Тобто за перебування 10 учнів із зазначених міст, що проживали та харчувалися з 3 по 9 травня мають нести витрати не ті, хто відряджає, а організатори відбору. При цьому, скоріше журі відбору, яке я на цих відборах очолював. На мої звернення до колег, усі чомусь одразу зазначають, що треба було заздалегідь про це попереджати, типу вже запізно і ніхто грошей вже не дасть бо відбір проведено.

АЛЕ ПРО ЩО Я МАВ ПОПЕРЕДЖАТИ ЗАЗДАЛЕГІДЬ???

Про те, що є наказ про проведення відбору і його треба читати, дотримуватися та виконувати? Якщо відповідні учні були доправлені до Києва на відбір, то, напевно, їхні прізвища були знайдені в цьому наказі і без мого попередження – шукати, чи потрапили зазначені учні в наказ. А от фінансові питання чомусь пройшли повз увагу.

 

В нас математичні заходи завжди проходили відкрито та прозоро, умови завжди відомі заздалегідь. Щоб сплатити за проведений відбір, а не сплатити я не можу, то мені доведеться позичати значну суму, яку надалі доведеться все одно віддавати. На мені лежать витрати на перебування журі на відборі, стосовно учасників – то не моя проблема. Тому прошу відповідні освітні структури з Хаокова, Львова та Чернівців відгукнутися та сплатити собівартість перебування ваших учнів на цьогорічному відборі на ІМО. Це можна зробити двома способами – або переказати відповідну суму на Благодійний фонд “Афіна”, або просто надати свої реквізити для сплати, і на ці реквізити будуть виписані рахунки за перебування ваших учнів на відборі.

Якщо ви вважали, що ваші фінансові можливості щодо участі зазначених учнів вичерпані, то не треба було відправляти учнів на цей відбір, або перепитувати усі зазначені питання та обговорювати ці проблеми з МОН.

 

Інакше перебування ваших учнів на відборі на ІМО було “поза наказом” і журі відбору може поставити питання про їхню участь “поза конкурсом”, тобто без права займати місце в команді України на ІМО.

 

 

Про останні (чи передостанні)

збори команди ІМО

 

з 3 по 10 червня 2018 року будуть проведені збори команди ІМО та найближчого резерву на базі ІПО КНУ імені Тараса Шевченка (Васильківська, 36). В зборах будуть приймати рівно ті самі учні, що й на травневих зборах.

 

Учасники ІМО

 

11       Нго Нгок Тхай Шон                             Харків

11       Сарапін Роман Вікторович                 Харків

11       Ніколаєв  Арсеній Дмитрович             Київ

11       Коваль Ілля Андрійович                     Харків

11       Гарбузова Аліна Вікторівна               Харків

9         Юдін Федір Михайлович                    Київ

 

Додатково запрошені

 

10       Фединяк Володимир Романович         Львів

9         Масалітін Олексій Юрійович              Харків

10       Войтович Олександр Васильович       Харків

10       Купріянов Михайло Олександрович  Харків

10       Коваль Вадим Олегович                      Київ

10       Горох Катерина Євгеніївна                 Київ

10       Нечипорук Карина Ігорівна                Київ

10       Петрусенко Влада Віталіївна              Київ

 

Вартість участі для не киян (усіх – і членів команди на ІМО також) складатиме 2800 гривень, для киян (також усіх – і членів команди на ІМО також) – 1000 гривень.

 

 

Початок занять 3 червня об 11:00.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

Юля

  1 коментар

  Татьяна Оприлюднено12:30 - 22.05.2018

  В данном случае государство обязано все это оплачивать.
  Эти дети – лицо и будущая элита страны! Хотя, при таких подходах, видимо, не нашей.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.