brand

Учасники Всеукраїнської олімпіади 5–7 класів

Учасники Всеукраїнської олімпіади 5–7 класів

Подані заявки від регіонів

Зараз наводимо список учасників Всеукраїнської олімпіади з математики серед учнів 5–7 класів під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Учасники по областях

Тепер прошу доправити контактний номер телефону керівника команди, якщо виникне потреба в терміновій передачі інформації. Наголошую, що саме потрібний контакт дорослих, що будуть разом з дітьми протягом олімпіади. Тому прошу зробити відповідні уточнення до наведених даних.

Чекаємо на ваше прибуття в п’ятницю 27 квітня до обіду. Адресу прибуття кожної команди ми наведемо по завершенні уточнення усіх часників олімпіади. Орієнтовно в понеділок 23 квітня. Якщо ви вважаєте, що ваша команда сформована повністю, то не забудьте щоб у дітей була стандартна довідка про можливість перебування в дитячому колективі.

 

Уточнення щодо терміну заявок

Оскільки ця олімпіада проводиться вперше, дуже хотілося б щоб в ній взяли участь представники кожного регіону. Тому усі представники регіонів, хто планує взяти участь в заході, але ще до кінця не встигли визначитися з певними оргпитаннями (учасники, керівники, фінансові питання, тощо), прошу попередити про це організаторів та надати належну інформацію.

Деякі представники регіонів перепитують про можливість прибуття разом з учнями додаткових дорослих. Ми спробуємо вирішити це питання. Але ви маєте терміново зробити конкретні уточнення щодо додаткових дорослих – ПІБ та контактний номер. В понеділок вже має з’явитися розподіл по гуртожитках, думаю, що буде прикро із-за такої затримки заселитися у різні гуртожитки з дитиною.

На жаль, в гуртожитках з 1 квітня 2018 року трохи збільшилася вартість добового проживання. Зараз ми узгоджуємо це питання, сподіваюся, що це підвищення буде непринциповим.

 

Для учасників регіонів, що не подали заявку

Якщо від регіону ніхто з тих, до кого я звертався, не подав офіційну заявку, то представники провідного навчального закладу регіону можуть взяти це на себе та доправити до нас команду (або 1–2 учасників з керівником) від свого закладу. В разі подання декількох таких заявок – перевагу надамо першій із усіх.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

Zarina

  10 коментарів

  Ирина Оприлюднено19:33 - 17.04.2018

  Добрый вечер! Извините, за может преждевременный вопрос, а если не будет от каждого региона полной команды, будет ли добор из списка победителей Киева?

   Богдан Рубльов Оприлюднено23:13 - 17.04.2018

   Давайте про все трохи згодом. Але за будь-яких умов в офіційній програмі прийматиме і від Києва рівно 1 дитина в паралелі

    Ирина Оприлюднено10:05 - 18.04.2018

    Спасибо за ответ!

  Каминіна Олена Іванівна Оприлюднено08:35 - 18.04.2018

  Добрий день . Моя дитина є учасником конкурсу ( Каминін Назар ) . Ми з Луганської обл., м. Рубіжне ЗШ №4 . Як з Вами можна звязатися для уточнення інформації. Дякую . СЛАВА УКРАЇНІ!!! )))))

   Богдан Рубльов Оприлюднено10:20 - 18.04.2018

   На сайты написаны усы моъ контакти – телефони, пошта, ФБ, скайп…

  Каминіна Олена Іванівна Оприлюднено10:59 - 18.04.2018

  Підкажіть будь ласка , керівництво школи надало заявку про присутність мене з дитиною , але я не бачу свого призвіща у списках. Як бути в такому випадку?

  Олег Никифорчин Оприлюднено17:48 - 22.04.2018

  Шановні організатори!

  22 квітня у Івано-Франківську було проведено обласний тур І Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5 – 7 класів. 13 квітня за адресою
  http://mif.pu.if.ua/2018/04/13/oeiom5-8/
  було розміщено наступне оголошення:

  “За ініціативою механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка у цьому році планується провести І Всеукраїнську олімпіаду з математики для учнів 5 – 7 класів.

  Обласний етап цієї олімпіади в Івано-Франківській області відбудеться 22 квітня 2018 року на базі факультету математики та інформатики ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.

  До участі запрошуються учні 5 – 8 класів. Реєстрація учасників відбудеться 22.04.18 з 9.00 до 10.00 на факультеті математки та інформатики в аудиторії 316 адміністративного корпусу університету (вул. Шевченка, 57, вхід з вулиці Чорновола поруч зі спортзалом). Олімпіада триватиме з 10.00 до 13.00.”

  За результатами олімпіади мій син, Никифорчин Андрій Олегович, учень 3-го (7-го) класу Української гімназії №1 міста Івано-Франківська здобув перше місце серед учнів 7-их класів. Однак, як виявилось, ще 20 квітня від Івано-Франківської області було подано заявку, ніяк не пов’язану з так званим обласним туром чи попередньою “офіційною” обласною олімпіадою, на якій мій син мав 2-е (3-е абсолютне) місце. Команду було складено з учнів одного з районів області, у якому вдалось знайти фінансування. Розуміючи поважність фінансових мотивів, прошу дозволу моєму синові взяти участь у всеукраїнському турі за власний кошт. Ми оплатимо чи особисто забезпечимо приїзд, проживання і харчування сина у Києві.

  З повагою

  Олег Никифорчин

   Богдан Рубльов Оприлюднено18:31 - 22.04.2018

   Я не бачу ніяких суперечностей. Виходячи з Вашого повідомлення певна олімпіада проводиться за ініціативи механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Я не знаю умов її проведення.
   Що стосується Першої Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5-7 класів, яка проводиться під егідою Київського національного університету за підтримки ректора академіка НАНУ Губерського Л.В., то термін подачи заявок завершений 20 квітня. Своєчасно заявилася команда від Івано-Франківської області. Участь своїм коштом окремих учасників не передбачена.

    Олег Никифорчин Оприлюднено19:18 - 22.04.2018

    Виходячи не з мого повідомлення, а з оголошення організаторів, проводився обласний тур І Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5 – 7 класів.
    Те, що ініціатором олімпіади названий механіко-математичний факультет КНУ – на сумлінні авторів оголошення. Гадаю, важко припустити, що одночасно проводяться ДВІ “І Всеукраїнські олімпіади з математики для учнів 5 – 7 класів”, одна під егідою ректора КНУ, а друга – під егідою підлеглого йому факультету, тому суперечність очевидна. Не маючи претензій до організації всеукраїнського туру (раз правила такі, то нема теми для дискусії), мушу зауважити, що таке проведення фіктивного обласного туру дискредитує олімпіаду в цілому.

     Богдан Рубльов Оприлюднено19:53 - 22.04.2018

     Хіба не очевидно, що ніхто з нашого університету нічого фіктивного в Вашій області не проводив. Найголовніше, що я завжди проголошував, що ми не втручаємося в заявки від областей, як не впливаємо на форму визначення учасників від області. То справа кожної області. Ми наголошували лише на термінах подачи відповідної заявки. Перепитуйте в організаторів Вашого обласного етапу, чому вони вирішили провести в такий термін, чому назвали олімпіаду неналежним чином, чому намагаються дискредитувати проведення олімпіади в цілому.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.