brand

Виступ команди України на Всебілоруській олімпіаді з математики

Виступ команди України на Всебілоруській олімпіаді з математики

З 26 по 30 березня команда учнів України вже вдруге взяла участь у відкритій Білоруській Республіканській олімпіаді з математики.  В олімпіаді взяли участь сім команд найкращих учнів з кожної області Білорусі, команда Москви та наша команда.

Керівниками та супроводжуючими команди були Кучеренко Анастасія та Яковлев Іван, студенти Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

01-1024x678 Виступ команди України на Всебілоруській олімпіаді з математики

В минулорічному звіті про Всебілоруську олімпіаду згадувалось що вона має дещо відмінний формат від українських змагань. Основною відмінністю є те, що учні не знають жодних результатів аж до дня перегляду робіт. І аж до закриття олімпіади та вручення нагород учасники не знали про те, які місця отримають.

Врешті-решт, всі учасники нашої команди виступили якнайкраще: отримали лише перші дипломи та особисту похвалу від одного з головних членів Білоруського журі Вороновича Ігоря Івановича!

У восьмому класі Наумець Захар та Золотарьов Климентій показали перший та другий абсолютний результат, обігнавши всіх інших учасників. Також вони були єдиними, хто розв’язав комбінаторну задачу на графи. В дев’ятому класі Гладков Юрій зайняв п’яте абсолютне місце, а Штанденко Михайло з максимальною кількістю посів перше абсолютне місце.  Процик Максим посів четверте аболютне місце серед десятих класів.

2-1024x768 Виступ команди України на Всебілоруській олімпіаді з математики

 

 

 

 

 

 

Цього року змагання проводилось у столиці Білорусі – Мінську. Організація була на найвищому рівні і культурна програма була дуже насиченою.

Після першого туру олімпіади команда відвідала Національний художній музей. Ми ознайомились з неповторною колекцією робіт  білоруських, російських та європейських митців.

Наступного дня, нас ознайомили з ІТ центром Білорусі – Парком високих технологій, а також з Національною Бібліотекою, що є однією з найбільших у світі!

В день перегляду робіт для учнів також організували розважально-науковий квест з логічними головоломками, фізичними та хімічними виставами.

Насамкінець, навіть в останній день після закриття і того, як нас завезли на вокзал, організатори ще раз дбайливо нас зустріли і довірили чотирьом волонтеркам та кандидату історичних наук Олегу Генадійовичу, що провели для нас особисту екскурсію містом.

Також ми дуже хочемо подякувати турботливості організаторів та журі, а також всім, хто зробив цю поїздку можливою.

 

Anastasiia

  4 коментарі

  Віктор Оприлюднено19:27 - 02.04.2018

  Вітаемо! Молодці і хлопці і тренери-вчителі!

  Світлана Оприлюднено19:51 - 02.04.2018

  З радістю вітаю наших переможців та їх тренерів – вчителів.
  Ви всі великі молодці! Пишаємося Вами! Бажаю успіхів та нових перемог!

  Игорь Оприлюднено20:58 - 03.04.2018

  Если можно опубликуйте ссылку на сайт олимпиады или тексты заданий. Интересно посмотреть на комбинаторную задачу на графы :).

   Анастасія Оприлюднено20:14 - 07.04.2018

   На жаль, немає сайту Всебілоруських олімпіад і поки що немає електорнного файлу, щоб викласти всі умови. Тому можу навести умову саме цієї задачі:

   В социальной сети зарегестрированы 2018 человек, некоторые из которых являются друзьями. Известно, что у Бори наибольшое число друзей, а у Жени – наименшое, причем общее число друзей у Бори и Жени не меньше k. По правилам, установленными администратором, обмениваться сообщениями могут только друзья. Аня и Маша такоже входят в данную социальную сеть, однако не являются друзьями.
   При каком наименьшом k Аня точно сможет передать привет Маше, возможно через других пользователей?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.