brand

2 тур відбору Києва на 4 етап: результати та умови і розв’язання

2 тур відбору Києва на 4 етап: результати та умови і розв’язання

Апеляція 1–2 турів відбору буде проведена у вівторок, 20 лютого у Києво-Печерському ліцеї № 171 “Лідер” (вул. Лейпцизька, 11а) о 16:00.

Результати відбору 2018 – 2 тур

2 тур з розв’язками

Anastasiia

  3 коментарів

  Олександр Оприлюднено9:16 pm - Лют 18, 2018

  Ніколаєв Арсеній Дмитрович вже гарантував собі перше місце, можша вітати ))

  Andrey Оприлюднено3:43 pm - Лют 19, 2018

  Шановний Олександре Олександровичу.
  Апеляція II туру призначена на 20 лютого на 16:00. В цей же день з 15:00 до 18:00 проходить III тур по інформатиці, учасником якого я є. Чи можу я апелювати в інший час, або підкажіть будь ласка як поступити в даній ситуації.

   Олександр Дашков Оприлюднено8:23 pm - Лют 19, 2018

   Кожен учасник, який з будь-яких причин не зможе бути присутнім на апеляції, має право передати свою заяву, в якій повинно бути вказано ПІБ учасника, клас, навчальний заклад і номери задач, вказавши відповідний тур, які учасник просить переглянути. Можна дописати по кожній задачі, яку саме оцінку ви хочете за неї отримати. Якщо ви вважаєте, що журі могло неправильно зрозуміти деяку частину вашого розв’язання, то можна додати НЕВЕЛИКИЙ коментар з поясненнями (це стосується лише цієї апеляції), які журі візьме до уваги і самостійно перевірить відповідність виставленої оцінки критеріям. Але ніхто окрім учасника не може апелювати його роботу. Жодних апеляцій до зазначеного часу і апеляцій онлайн не буде.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

  Перейти до панелі інструментів