IV етап Всеукраїнської олімпіади з математики Остаточні результати І туру міської олімпіади

“Ніколи не виправдовуйтесь ні перед тим, хто вас любить, ні тим паче, перед тим, хто не любить. Той, хто не любить, ніколи не повірить, а хто любить – він й сам придумає для вас виправдання.”

Про фінансування IV етапу Всеукраїнської олімпіади

Цього року знову виявилось недостатнім фінансування IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики – я думаю, що аналогічні проблеми є по усіх предметах, але я тут пишу суто про проблеми олімпіади з математики. Якщо два роки тому недофінансування стосувалося паралелей 8–9 класів, то цього року все “удвічі” простіше. Не вистачає фінансування лише на 8 класи.Але тут немає жодних питань – при наявності додаткового фінансування від благодійників, олімпіада пройде повним обсягом. Гарантії додаткового фінансування олімпіади з математики ми вже надали. Тому прошу в усіх регіонах проводити формування команд за існуючими рейтингами.

Головна незручність щодо участі в IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики учасників, керівників членів журі тощо полягає в тому, що можливо будуть два окремі накази. Спочатку має вийти наказ про проведення всеукраїнських олімпіад у 9–11 класах. Відповідно і склад журі буде не повним, а десь на 3/4 від загальної кількості. Надалі вже вийде додатковий наказ, де будуть додані усі, хто не потрапив в перший наказ.

Результати І туру міської олімпіади з математики

Наводимо результати І туру міської олімпіади. Виділені ті, хто став її призерами. Рішення приймалося по кожній паралелі окремо з урахуванням багатьох аргументів. По кожному класу все вирішувалося голосуванням.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

32 коментарі до “IV етап Всеукраїнської олімпіади з математики Остаточні результати І туру міської олімпіади

 1. Людмила

  Доброго вечора, підкажіть будь ласка, син сьогодні був на апеляції і йому додали 1 бал, тобто він підписав, що у нього 12 балів. А в таблиці все ж таки 11. Лазаренко Олександр Володимирович, 7 клас. Дякую

 2. Олександр

  Просто цікаво, по 10 класам рішення приймались по кожній особі чи по кількості балів?

  54 Клименко Ігор Михайлович
  має 10 балів так як і учні з результатами 48-53 але в списку не виділений, тобто не пройшов в 2-й тур. Вірно я зрозумів, чи то помилка?

 3. Дослідник

  Дивує статистика, наприклад 10 клас, тільки один учень розв‘язав 5 задачу на 7 балів решта дітей не отримали по ній жодного балу… невже ніхто з 276 дітей навіть не брався за це завдання.
  Прокоментуйте будь ласка, вельмишановне жюрі…

  1. Данило Хілько

   А що тут дивного? П*ята задача а пріорі найважча. Іноді п*яті задачі виявляються легшими, іноді – важчими. Але ж один учасник розв*язав! Нормальна статистика. Було б дивно, якби п*яту зробили всі, а першу – тільки один.

   1. Игорь

    А теперь посмотрите 1ю задачу в 8 классе которую решили достаточно много детей, это та же самая задача с тем же решением.

     1. Игорь

      Там разница в степени на 1 и она не влияет на ход решения, потому что сравнивать 256-ю степень с 525 (для 10х классов) или с 526 (для 8х) никакой разницы, посмотрите разбор, решения абсолютно идентичны.

    1. Данило Хілько

     Ээ, речь идёт о задаче 5, 10 класс, а не 5.1, которая игралась в регионах, где выбрали упрощённый вариант условий. Задача, которая была в киевских текстах – это неравенство.

     1. Игорь

      Теперь понял свою ошибку :), спасибо за разъяснение. Тоже не мог понять как 10е классы могли не решить такое простое задание.

 4. Евгений

  7 классы не участвуют во 2туре? Как определяют, выделяют победителей и призёров при равным количестве баллов? Их как-то поощряют?

 5. Дмитро

  Назва олімпіади: ” олімпіада з математики ” чи “олімпіада юних математиків”?Просто це дуже міняє суть мету цієі олімпіади.В першому випадку або мається на увазі підготовка юних иатематиків(або професій схожих на цю) до професійного життя або просто конкурс для учнів ,які мають здібності до математики і названня іх в жартівливому контексті:” математиками”.
  В другому випадку ця олімпіада проводиться для виявлення кращих учнів з такого предмета як математика та можливістю для показання своїх здібностей(2 підходить більше ,,бо на неї могла зарестреєвутатися навіть людина ,що не вміє рахувати )Тому будь-ласка, визначетеся з назвою вашого заходу .Це дуже важливо для учасників!

  1. Борис

   С какой стороны надо разбивать яйцо?
   С тупой или острой? Ответьте, это очень важно. Есть не могу, весь смысл теряется.

 6. Олександр

  Гадаю, що для учасників НАЗВА олімпіади не має жодного значення.
  Всі хто приймають в ній участь з ВЛАСНОГО бажання розуміють на ЯКУ олімпіаду вони йдуть

 7. Олексій

  Добрий вечір, шановні члени суддівської комісії. Я б хотів зараз задати Вам запитання, яке не зміг спитати сьогодні на апеляції через хворобу. Я б хотів дізнатися, чому мені не було зараховано як мінімум другу і четверту задачі, коли результати, що я у них отримав є правильними (я перевірив це із вашими відповідями). З повагою, учень восьмого класу Курін Олексій.

  1. Учасник

   А може вам всі п’ять задач треба було зарахувати тільки за правильні відповіді?

 8. Людмила

  А щодо Лазаренка, 7 клас, я в першому коментарі запитувала? Це помилка? Подивіться будь ласка.

  1. Alisa Автор запису

   Перепроверили – действительно была ошибка. Добавили 1 бал. Также добавили в распределение по аудиториям, которое Вы можете посмотреть тут. Извините, что заставили волноваться.

 9. Татьяна

  Подскажите, где будет 2й тур для 7х классов? Вроде была информация на сайте, теперь не могу найти.

  1. Val

   “Другий тур LXХІІІ Київської міської олімпіади буде проведений у суботу 27 січня 2018 року в НВК “Ерудіт” (вул. Тетяни Яблонської, 12).”

   http://matholymp.com.ua/2018/01/19/%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%BC%D0%BF%D1%96%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D0%B7-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8/

 10. Владислав

  Доброго дня! Підскажіть будь ласка, це Шмаров Владислав. У моїй роботі до 3 завдання 7 класу була приписка. Ви її побачили? За це завдання мені зарахували 3 бали. Прошу відповісти і заздалегідь дякую за приділений мені час.

 11. Владислав

  І іще ось що. Невже за те, що я вирішив 2 завдання 7 класу рівнянням і повністю пояснив, чому так відбувається, мені зарахували лише 1 бал? Я вирішив його не шаблонно, але хіба це привід ставити мені ЛИШЕ 1 БАЛ, хоча я обгрунтував усю відповідь? Поясніть, будь ласка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.