brand

Апеляція Київської міської олімпіади з математики

Апеляція Київської міської олімпіади з математики

Розподіл аудиторій

Апеляція буде проведена в середу 24 січня 2018 року у Гуманітарному інституті Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. маршала Тимошенко, 13б).

Початок апеляції по усіх класах – 15:00.

7 класи прибувають на апеляцію в кабінет 302
8 класи прибувають на апеляцію в кабінет 310
9 класи прибувають на апеляцію в кабінет 409
10 класи прибувають на апеляцію в кабінет 406
11 класи прибувають на апеляцію в кабінет 405

Як це прийнято останні роки перед початком апеляції розгляд розв’язання задач не проводитиметься. Буде проведений розгляд критеріїв оцінювання кожної задачі, де журі більш детально пояснить принципи оцінювання розв’язання кожної задачі та кожного підходу. По завершенні розгляду критеріїв і розпочнеться власно апеляція. Оскільки небувала кількість учасників взяла участь в олімпіаді, то прохання не звертатися до журі з проханням – “Я просто хочу подивитися роботу”. Якщо це конче необхідно, то дочекайтеся завершення апеляції, і тоді, можливо, це буде більш доречно. На апеляції розглядаються лише чистовики роботи та написані там просування. Жодні ваші доводи на кшталт “зараз я можу показати як задача розв’язується” братися до уваги не будуть. Батьки, вчителі та інші дорослі брати участь у апеляції не мають права… нам цілком вистачило коментарів на сайті.

Підсумки олімпіади

По завершенні апеляції по усіх класах журі збереться на нараду, де буде вирішена межа призерів по кожній паралелі. Саме ці учасники мають право взяти участь у ІІ турі міської олімпіади. Якщо такий учасник не братиме участь у ІІ турі, то йому автоматично присуджується диплом ІІІ ступеня.

За рішенням журі міської олімпіади межа призерів та також учасників відбору від міста Києва на IV етап Всеукраїнської олімпіади визначатимуться окремо голосуванням по завершенні апеляції ІІ туру олімпіади 31 січня 2018 року.

Наступні етапи олімпіади

Другий тур LXХІІІ Київської міської олімпіади буде проведений у суботу 27 січня 2018 року в НВК “Ерудіт” (вул. Тетяни Яблонської, 12). Початок олімпіади для усіх класів о 10:00.

Апеляція 2 туру олімпіади відбудеться в середу 31 січня 2018 року о 15:00 у Гуманітарному Інституті Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. маршала Тимошенко, 13б).

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Zarina

  31 коментар

  Учасник Оприлюднено18:38 - 23.01.2018

  Доброго дня. Дуже дякую за проведену олімпіаду. Чи можна на апеляції показати деякі розв’язки в чернетці? Дякую.

   Богдан Рубльов Оприлюднено19:07 - 23.01.2018

   Не можна

  Татьяна Оприлюднено23:35 - 23.01.2018

  Если ребенок заболел. Что делать?

   Богдан Рубльов Оприлюднено00:06 - 24.01.2018

   Може прийти вчитель чи хтось із батьків. Ви напишете заяву на апеляцію, але перегляд робот робитимуть без дорослого. Далі – на розсуд журі

  Татьяна Оприлюднено08:23 - 24.01.2018

  Дякую. Але пропоную зміними формат за такими випадками. Скайп є, як мінімум.
  Приїдимо, почхаємо, якщо професор вимагаєте “вмерти за науку”.

  Галина Оприлюднено08:41 - 24.01.2018

  Навіщо Ви так? Професор нічого не вимагає? Бережіть дітей!!!

  Володимир Оприлюднено10:44 - 24.01.2018

  Тетяно, судячи з ваших слів і самовпевненості з якою ви так хвацько “підмахуєте” професора — людина ви неординарна і ваша сім*я продукувати може тільки геніїв. То чому вам і вашому “без п*яти хвилин геніальному” чаду розпилюватись на якийсь 3-й етап та ще й 1-й тур з його примітивними задачками. Ті ж профффффффффффффесори-нодоучки все одно не зрозуміють геніального, неординарного ходу думок вашого гіпергеніального чада, а відтак не оцінять вашого не менш геніального педагогічного таланту. І кому, кому на тій недоапеляції ви збираєтесь доводити правильність геніальніих роз*язків вашого “майбутного світоча світової математичної думки”??? От тим недолугим професорам чи ще гірше якихось там студентикам, що мають жменьку розуму і маніпулюють нею???? Не варто вам цього робити. Не достойні вони генію вашого чада. Ваш рівень — це міжнародна олімпіада. Зачекайте до осені. Яких небудь 9 місяців і 2000 гривень. І ви вже приймаєте участь у відборах на ММО (адже реєструють там всіх охочих). Замете там перше місце. Поїдете на світову олімпіаду. А там вже золота медаль у вашого чада в кишені (бо їхні заморські фрохфесори не рівня нашим — генія за 100 кілометрів чують). Ну а там вже само собою запрошення в Гарвард і Біл Гейтс особисто тисне вашому сину руку на церемонії вручення нагород, бо то ж яка честь для Біла….. Тож успіхів вам і вашому чаду, Тетяна!!!

  Татьяна Оприлюднено11:58 - 24.01.2018

  1 Пана Б Рубльова дуже поважаємо. Без сарказму.
  2 Не розумію, чому стільки збурень. Володимир зовсім наповал.
  21 століття на дворі. Чому так проти Скайпу. Або інших сучасних технологій?
  3 Я не кажу, що дитина геній. Але ми у вивченні математики прагнемо до кращого. Ну і “птичку жалко”. Мабуть, у Володимира ще немає власної дитини.

   Наталя Оприлюднено13:00 - 24.01.2018

   У мене є властні дітини , я маю право голосу ?
   При тому розумію, що в цій олімпиіаді брала участь більш, ніж тисяча дітей.
   І тепер майже з кожним треба передивитись його роботу. Увляєте, який це труд? Япеляція по скайпу займе втричі більше часу, ніж при живому контакті. При тому перевіряючі витрачаюсь свій час на голому ентузиазмі. Ніхто нікому нічого не винен, захворіла дитина – прикрий збіг. ( І я б не хотіла, щоб амбіційні хворі чихали на мою поки що здорови дитину. Ще другий етап попереду .

   .

  Учасник Оприлюднено12:38 - 24.01.2018

  Може ще перевіряючому приїхати до вас додому щоб провести апеляцію?На апеляцію приходить дуже багато дітей і зі скайпом буде ще довше. В статті написано :приходьте, пишіть заяву і вашу роботу розглянуть.

  Учасник Оприлюднено12:40 - 24.01.2018

  І мені знається, що діти вже не маленькі. Мені знається самі вже можуть розібратися, без батьків.

  Володимир Оприлюднено13:20 - 24.01.2018

  Якщо поважаєте Богдан Владиславович, то “фільтруйте базар” і слова відповідні допирайте, а не робіть з цього форуму посміховисько. “Бачити скалку в чужому оці і не бачити колоди в своєму”. Що до скайпу-інтернету-21 сторіччя-польотів на Марс і того як космічні кораблі бороздять простори всесвіту. Почитайте положення про олімпіаду. Там все чітко прописано як має відбуватись апеляція коли і за яких обставин. І не лізьте в чужий монастир зі своїм уставом. Всі діти мають бути в рівних умовах. А чому ви не можете собі уявити, що є такі діти в 21 сторіччі (причому досить багато) які не те що не мають можливості спілкуватись по скайпу, вони не мають навіть мобільного телефона. Батькам тих дітей та математика і та олімпіада десь. А от мені пощастило бачити такого хлопця, який прийшов на олімпіаду простенько але акуратно вдягнений з рюкзаком за плечима в якому лежав не планшет і не ноутбук, а дошка стареньких шахів на магнітах. За 15 хвилин до початку він ще собі партнера по грі в шахи шукав. За дві години розв*язав 3 задачі з 4-х на 7 балів, а за 4-у набрав 3 бали (виступав у паралелі 7-х класів). Коли вийшов вчителька його запитала: “Діма, ти хоч першу задачу розв*язав так як я тебе вчила чи своїм?” Діма відповів: “Своїм способом”. Я от сам не зрозумів як він тим своїм способом, 1-у задачу розв*язав, а от журі розібралось і поставило йому найвищий бал. І на моє велике переконання в першу чергу саме задля таких дітей ця олімпіада й існує, щоб знаходити таких “самородків”. Ну а що до моїх дітей. Моїй доньці (молодшій) і двох перших задач вистачило б, що б у 2-й тур потрапити. Тільки, що б ці задачі так добре розв*язувати вона за рік до олімпіади близько 1000 подібних задач прорішала тому і результат є. А отже й апеляції ніякої не потрібно.

  Дядя Владос Оприлюднено14:31 - 24.01.2018

  А чим закінчилась історія з шахами? Діма знайшов партнера по грі? Якщо так, то хто виграв?

  Татьяна Оприлюднено15:02 - 24.01.2018

  Ахахах сколько комментов. Мы уже на месте. Всем не болеть.
  Еще раз извинения пану Рублеву. И чувства юмора комментаторам.

  Володимир Оприлюднено15:14 - 24.01.2018

  Ну а вам Тетяно почуття міри. Треба у вашому то віці бачити межу де закінчується гумор і починається хамство. Ну і, звичайно, удачі на апеляції. А що до того як Удачі всі дітям на апеляціях, а в олімпіаді хай перемагають сильніші. Діма зіграв у шахи ……. то вже інша історія ))))

  Дмитро Оприлюднено15:36 - 24.01.2018

  Пан Володимир вище сказав ,что за 2000 гривень людей пропускаютьь на міжнародну олімпіаду,це правда чи ні?

   Данило Хілько Оприлюднено15:45 - 24.01.2018

   Мається на увазі, на “відбори на міжнародну олімпіаду”. Причому не на “Міжнародну математичну олімпіаду” (тм), а на міжнародні олімпіади в Румунії та для дівчат. На ІМО (тм) можна потрапити тільки через Всеукраїнську олімпіаду: 12 переможців Всеукру в паралелі 11 класу беруть участь у відборах в квітні-травні, з них формують команду на ІМО (тм).
   Разом з тим, відкриті відбори на міжнародні олімпіади, що проходять восени, є одночасно і гарною підготовкою сильних учасників, і можливістю для дітей, передусім, з регіонів, яким за тих чи інших обставин важко просунутися через лінію “офіційних” олімпіад.
   Формально ці відбори не пов*язані з весняними відборами.

  Олександр Оприлюднено15:39 - 24.01.2018

  На відбір, а не на саму олімпіаду 🙂

  Володимир Оприлюднено16:17 - 24.01.2018

  Про відбір на ММО та інше.
  ………………..
  Оргвнески відбору на ММО
  Для не призерів IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики передбачений оргвнесок у розмірі додаткових 2000 гривень (плюс собівартість щодо участі). Вже зараз таких учасників 21. …………..

  Посилання на першоджерело.
  http://matholymp.com.ua/2017/10/09/pro-vidbir-na-mmo-ta-inshe/#more-18183

  P.S. Пан Володимир за базар відповідає ))))

   Игорь Оприлюднено17:28 - 24.01.2018

   “Нагадую, що якщо учасник відбору на ММО, що не є призером IV етапу Всеукраїнської олімпіади, виборе місце в одній з двох груп – ІМО чи «Junior», то додатковий оргвнесок йому буде повернутий.” Т.е. цель оргвзноса в том, чтобы люди взвешивали свои способности.

  Татьяна Оприлюднено18:08 - 24.01.2018

  Чего же такие бедные, если такие умные… в продолжение темы о Диме, и у кого нет технической возможности использования скайпа.
  И да, черта где шутка, а где нет, это вопрос. С надеждой на исключительно мирные комменты и с Вашей строны далее

  Михаил Оприлюднено21:59 - 24.01.2018

  А вот интересно. Тут кое-кто из руководства олипмиадой просто костьми ложился, как хорошо работало жюри и какие потрясающе умные студенты проверяли работы. И опытные, и умные, и…

  Тогда почему на апелляции есть такие подъемы баллов – например, на 6 на одной задаче. Т.е. получается, одаренный, умный и т.д. студент так хорошо проверял работу, что оценил идеально (!) решенную задачу на 1 балл?

  Так что надо выбирать что-то одно – или студенты не такие уж и умные и беспристрастные, или что-то неладно-нечестно в датском королевстве, и кое-кому кое-почему 🙂 резко подняли баллы…

  Пан Богдан, я все написал, можно начинать хамить 🙂 mikhajlo@lenta.ru

   Данило Хілько Оприлюднено22:24 - 24.01.2018

   О, мой пост в соседнем треде специально для вас!

   ДМЗ Оприлюднено23:08 - 24.01.2018

   Я много лет являюсь членом жюри. Согласен, такие изменения оценок на аппеляции случаются. Причем на ВСЕХ олимпиадах. И Ваше гипотеза о причинах таких скачков в оценке работ не единственная. На самом деле такие перепады свидетельствуют о стремлении членов жюри объективно оценить работу, а не отстоять честь мундира. И еще обратите внимание на то, как пишут нынешние дети, как излагают… Зачастую мы получаем для проверки шифровку с неизвестным шифром и прилагаем массу усилий, чтобы прочесть текст и затем перевести его на нормальный русский или украинский язык, иднтифицировать термины, употребляемые автором вместо общепринятых… Иногда это нам не удается… А на апеллуции нам помогает в этом сам автор работы.

  Михаил Оприлюднено22:02 - 24.01.2018

  А вот интересно…

  “По завершенні апеляції по усіх класах журі збереться на нараду, де буде вирішена межа призерів по кожній паралелі. Саме ці учасники мають право взяти участь у ІІ турі міської олімпіади. Якщо такий учасник не братиме участь у ІІ турі, то йому автоматично присуджується диплом ІІІ ступеня.”

  А если кто придет на второй тур и ничего не решит – то он получит диплом III степени или нет?
  По логике, все равно диплом III степени должен быть обеспечен, но я уже ничему не удивлюсь… mihajlo.potapych@mail.ru

   Матей Оприлюднено21:29 - 25.01.2018

   Да, проход на второй тур автоматически обеспечивает участнику минимум III диплом

  Михаил Оприлюднено22:03 - 24.01.2018

  А вот интересно…

  “По завершенні апеляції по усіх класах журі збереться на нараду, де буде вирішена межа призерів по кожній паралелі. Саме ці учасники мають право взяти участь у ІІ турі міської олімпіади. Якщо такий учасник не братиме участь у ІІ турі, то йому автоматично присуджується диплом ІІІ ступеня.”

  А если кто придет на второй тур и ничего не решит – то он получит диплом III степени или нет?
  По логике, все равно диплом III степени должен быть обеспечен, но я уже ничему не удивлюсь… mikhajlo@lenta.ru

   Данило Хілько Оприлюднено22:16 - 24.01.2018

   Получит, причем даже если не придёт.

    Олександр Оприлюднено00:11 - 25.01.2018

    В Полтавській області минулого року в 10-х класах переможець вже в першому турі набрав 35 балів. Найкращий результат після нього – 27 балів, але вже після двох турів.
    Тобто йому можна було на другий тур і не йти – все одно б зайняв перше місце 🙂

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.