Порядок денний VІ міської олімпіади з математики для учнів 4 – 6 класів

олімпіада проводиться під егідою
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

неділя, 17 грудня 2017 року, 9:30 – 13:00
механіко-математичний факультет та
факультет комп’ютерних наук та кібернетики
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
проспект Глушкова 4 е та 4 д

Нагадуємо:

Діти з собою повинні мати зошит у клітинку (12 аркушів цілком досить), ручку, олівець, лінійку та чернетку. Калькулятор та інші електронні прилади заборонені. Зошит треба заздалегідь підписати належним чином максимально розбірливо (найкраще на принтері або ж друкованими літерами).

1) Прізвище та ім’я
2) Навчальний заклад
3) Клас
4) Номер телефону контактної особи (не обов’язково його вказувати, але він може знадобитись при потребі зв’язку з учасником)

 

Умову усі учасники отримають українською мовою

Прохання до батьків – чекати поза межами проведення олімпіади, у холах факультетів, на свіжому повітрі. Не можна йти за дітьми у призначені аудиторії, ви будете заважати нормальному проведенню олімпіади. В разі порушення цього правила робота вашої дитини буде анульована. По завершенні олімпіади зустрічайте вашу дитину в холі факультету, на якому дитина писала олімпіаду.

 

Розподіл аудиторій

Чинний розподіл втратив чинність, новий розподіл очікуйте в пятницю

 

Регламент олімпіади

9:30             Прибуття членів оргкомітету олімпіади

9:45             Прибуття учасників 6 класу на механіко-математичний факультет

10:00           Початок олімпіади для 6-х класів, механіко-математичний факультет,
аудиторії механіко-математичного факультету відповідно до наведеного вище розподілу, тривалість 2 години (120 хвилин)

10:15           Прибуття учасників 5 класу на факультет комп’ютерних наук та кібернетики

10:30           Початок олімпіади для 5-х класів, факультет комп’ютерних наук та кібернетики,
аудиторії факультету комп’ютерних наук та кібернетики відповідно до наведеного вище розподілу, тривалість 2 години (120 хвилин)

10:45           Прибуття учасників 4 класу на механіко-математичний факультет

11:00           Початок олімпіади для 4-х класів, механіко-математичний факультет,
аудиторії механіко-математичного факультету відповідно до наведеного вище розподілу, тривалість 1,5 години (90 хвилин)

11:00           Зустріч батьків з організаторами олімпіади (ауд. 39К)

12:00           Завершення олімпіади серед 6-х класів

12:30           Завершення олімпіади серед 4–5-х класів

 

Про Міжнародний конкурс знавців
української мови імені Петра Яцика

Я щойно знайшов в Інтернеті лист за підписом заступника міністра освіти і науки (http://osvita.ua/legislation/other/57873/) про проведення цього конкурсу. Там зазначена дата цього листа 24 жовтня 2017 року. Дата проведення його в Києві була визначена тут (http://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/nakaz_donmc_1017.pdf). Але за будь-яких умов, дата математичної олімпіади для 4 – 6 класі вбула проголошена попередньо 8 жовтня 2017 року (http://matholymp.com.ua/2017/10/09/pidsumki-1-turu-xiv-kiivskogo-turniru-ma/). Тому усі зацікавлені щодо участі в обох заходах мали про це попередити. Зараз вже щось міняти запізно. Була думка провести для окремих учасників математичні олімпіаду після обіду, але на нараді з провідними вчителями математики міста Києва ми вирішили, що це робити недоречно. В часи Інтернету більшість дітей поділяться умовами одразу по завершенню нашої олімпіади і це не може гарантувати рівність щодо участі дітей. Проводити усю нашу олімпіаду після обіду ми так само не згідні, як і організатори конкурсу знавців української мови.

Таким чином цього року, на жаль, учасникам доведеться вибирати в якому заході брати участь. Наступні роки, будь ласка, попереджайте про ці збіги своєчасно.

 

Деякі інші організаційні питання

Цього року вперше ми провели програму попереднього сплату оргвнеску (благодійної пожертви) за участь в олімпіаді. Мету цієї дії я пояснював, якщо коротко повторити, то вона така.

 

По-перше, в розподілі по аудиторіях враховані учасники, чиї оргвнески ми побачили на рахунках Благодійного фонду “Афіна”, хоч сума і не дуже значна, але це дає певні гарантії (не сто відсоткову внаслідок можливої хвороби дитини), але близьку до того. Тому кількість залучених аудиторій та членів оргкомітету буде оптимальною.

По-друге, на зібраннях чи зустрічах з батьками більшість з вас радо готові дати посильну допомогу нашим олімпіадам (які очевидно усі проводяться на самофінансуванні або коштами, що зібрані на інших математичних заходів), але форма прийняття допомоги неефективна. Тому переказ на сайт зазначеної (або більшої суми) і найкращим виходом.

 

НАГОЛОШУЮ, що видно з розподілу аудиторій. Деякі, навіть ті, хто вважає, що вірно виконав усі вимоги при реєстрації, могли не знайти себе в цьому розподілу. Це могло трапитися з декількох причин:

або ми не побачили на рахунках прізвище з проплатою, таке можливе, коли ті, хто сплачував забули вказати ПІБ дитини, або вказали мету платежу не благодійна допомога, такі внески ми не можемо прийняти на наші рахунки;

або ви несвоєчасно або з помилками зареєструвалися;

або ви взагалі не зареєструвалися.

Усім таким учасникам призначена велика лекційна аудиторія. Тобто усі бажаючі приймуть участь в заході.

 

Стосовно внесків за таких учасників, що не зробили це своєчасно або правильно. Тепер це вже стає справою вашої сумлінності, щоб по завершенні олімпіади їх внести. Або не вносити взагалі, якщо ви вважаєте це недоцільним. Так само і ті батьки, хто вважає, що ми маємо повернути ваш внесок, мають на це право. Для цього достатньо звернутися в день олімпіади до організаторів. Це не є великою проблемою. Найголовніше, щоб жодна дитина не залишилася на вулиці при бажанні прийняти участь в олімпіаді з математики, можливо першої в її житті. За будь-яких умов, в нас об 11:00 буде зустріч/нарада з батьками учасників, щоб ми могли там обмінятися думками стосовно питань проведення подібних заходів. Але ніяку готівку ми там не збиратимемо.

 

Внесені (зібрані) кошти підуть на вирішення таких питань:

 • Нагородження переможців 1-го та 2-го турів цієї олімпіади;
 • Прибирання факультетів після цієї навали;
 • Оргвитрати на підготовку умов, розв’язань, дипломів тощо;
 • Допомога усьому нашому математичному олімпіадному руху.

 

Про оргкомітет

Оргкомітет як завжди складають найбільш креативні студенти математичних факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Але часто їх не вистачає на усі призначені аудиторії, тому прохання до усіх батьків, родичів, вчителів, хто привів дитину на захід, хто хоче/може долучитися до проведення олімпіади – будемо дуже раді та вдячні за допомогу. Час прибуття такий самий як для студентів.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

28 коментарів до “Порядок денний VІ міської олімпіади з математики для учнів 4 – 6 класів

 1. Юлия

  Очень жаль, что получилась такая накладка с конкурсом Яцыка.
  Выбрать заранее, в какой олимпиаде участвовать, было нереально, т.к. городскому туру Яцыка предшествовали школьный и районный, – предвидеть результат было невозможно. Регистрация на матолипиаду началась еще до конкурса Яцыка.

 2. Анна

  Доброго дня.Скажіть,будь ласка,чи можна учаснику 4 класу прибути об 11.30( у зв’язку із олімпіадою з української.мови) а здати роботу з усіма в оголошений час?Початок 4го класу об 11 дає можливість хоча би спробувати свої сили,адже бажання таке є.Дякую за відповідь.

 3. Валерия

  Добрий вечір! Хотілося би дізнатися, чому я не бачу серед розподілу по аудитрріях прізвища свого сина. Реєструвалися давно (в списку на сайті був), внесок за участь сплатила 27.11.17 (квитанцію залюбки надішлю, якщр вкажете ел.адресу). Це 5 клас, Родіон Осокін.

  1. Богдан Рубльов Автор запису

   Я думаю, що це технічна помилка. Бо ми робимо таке вперше. Послухаю поради батьків на зустрічі як вдосконалити цей процес. Щодо Вашої дитини, то вона буде приймати участь в заході, і це найголовніше. Вибачте за такі неточності. Думаю, що будуть ще аналогічні зауваження. Як довідку, наведу, що приблизно 10 переказів були не розпізнані, тобто там зрозуміти за яку дитину зроблений внесок неможливо.

   1. Валерия

    Дякую за швидку відповідь! Квитанцію можу надіслати на мейл,;повірте, там чітко вказане прізвище та ім’я. у призначенні платежу.
    Тобто підходити у 43К з незареєстрованими або ще є можливість, що його знайдуть і додадуть до розподілу?

 4. Вікторія

  Скажіть будь ласка, чому такий дивний роподіл? За усіх дітей було заплачено внесок, але одні пишуть олімпіаду в аудиторії, де 15 дітей, а інші – я так розумію, в лекційній аудиторії з невідомою кількістю учасників?

   1. Вікторія

    Я думаю Ви і так прекрасно знаєте відповідь на це питання. Просто несправедливо, що діти, які сплачували оргвнесок будуть сидіти в великій ШУМНІЙ аудиторії.
    І всі рахунки і форма реєстрації була заповнені правильно, так як відправлялась оплата одразу за кількох дітей – в результаті, одні в списках, а інші раптом нерозпізнані.
    Якщо вже ввели оргвнесок, то слід відповідно вже і організовувати процес. Ви дуже розчарували. Прикро лише те, що страждає дитина, яка буде сидіти з великою кількістю учасників.

  1. Сергій

   Так розумію, що є ймовірність присутності в лекційній аудиторії і менше ніж 15 дітей.

   1. Борис

    Это на первом этаже недалеко от лестницы? С тремя одноместными комнатками и с дверью на щеколде?

 5. Вікторія

  А саме Юрьєв Денис ( 5 клас, проплата 09.12 о 11:52)
  Кунда Марія ( 6 клас, проплата 04.12 о 18:40)
  Опанасенко Гліб (6 клас, проплата 04.12 о 18:40)

 6. Арина

  Добрый вечер.
  у нас есть квитанция – да, при оплате муж забыл указать фамилию дочки – подскажите, вам прислать сканкопию на имейл или показать при старте олимпиады? Спасибо

  1. Богдан Рубльов Автор запису

   Повторюю, нічого цього не треба. Усі діти приймуть участь в олімпіаді. Просто треба знати в якій аудиторії. Якщо немає в списку, то в лекційній аудиторії з більшістю інших учасників.

  2. Наталія

   Доброго дня! Зареєструвалися вчасно, але побачили, що наш банк не провів платіж, відправила повторно. Котенев Андрій, 6-Д клас, “Лідер”. Як бути в такій ситуації?

   1. Яна

    Вище написано наче для вас : ” Повторюю, нічого цього не треба. Усі діти приймуть участь в олімпіаді. Просто треба знати в якій аудиторії. Якщо немає в списку, то в лекційній аудиторії з більшістю інших учасників.”

 7. Жанна

  Мі в такій самій ситуації: реєструвалися та сплачували своєчасно, маю квитанції з чітко вказаними прізвищами та вірними реквізитами та призначенням платежу, але в списках нас, на превеликий жаль, немає. І так, для мого сина таки має значення, писати у відносній тиші в аудиторії де є лише 15 дітей, чи у великій загальній аудиторії, де галасу буде значно більше. Ще є декілька днів до початку олімпіади, чи можна просити Вас додати ще одну аудиторію для тих, хто сплатив внески своєчасно, але “прикра технічна помилка” не включила їх до списків? Велике прохання піти нам всім на зустріч!

  1. Борис

   В аудитории для 15 человек дети имеют особые привелегии. Им разрешается петь, кричать и даже не решать олимпиаду. Любой каприз за ваши деньги.

 8. Вікторія

  Я думаю Ви і так прекрасно знаєте відповідь на це питання. Просто несправедливо, що діти, які сплачували оргвнесок будуть сидіти в великій ШУМНІЙ аудиторії.
  І всі рахунки і форма реєстрації була заповнені правильно, так як відправлялась оплата одразу за кількох дітей – в результаті, одні в списках, а інші раптом нерозпізнані.
  Якщо вже ввели оргвнесок, то слід відповідно вже і організовувати процес. Ви дуже розчарували. Прикро лише те, що страждає дитина, яка буде сидіти з великою кількістю учасників.

  1. Борис

   Для того что б получить места надо было оплачивать оргвнесок в двойном размере через VIP карточку. Тогда бы ваши дети сидели бы не только в аудитории на 15 человек, а также получили бы задание в котором на 1 задачу меньше .

 9. Надія

  Прошу врахувати при новому розподілі по аудиторіям учня 6кл. Контовського Андрія, оскільки не побачила його у попередніх наведених списках, хоча мій син був зареєстрований заздалегідь і було оплачено внесок із зазначенням усієї необхідної інформації 01.12.2017р.
  З повагою та найкращими побажаннями,
  Контовська Надія

 10. Роксолана

  Доброго дня!
  Прошу врахувати при новому розподілі Дровнікова Дмитра (4-й клас, НВК №157) та Дровнікова Володимира (6-й клас, КПЛ №171 “Лідер”).
  Оплата 16.11.2017.
  Дякую.
  З повагою
  Коротка Роксолана

 11. Валентина

  Добрий день. Якщо не реєструвалися (не знали) й відповідно не платили внесок. У такому разі, можна зареєструватися й заплатити в день олімпіади (5 клас)?

  1. Яна

   Можна прийти і писати у загальній аудиторії для вашого класу, яка буде вказана на дверях корпусу. Внесок можете заплатити за бажанням, чи зараз чи в день олімпіади – не важливо. Навіть якщо не заплатите, приходьте.
   Будьте уважні, читайте відповіді на аналогічні запитання, тут нема автовідповідача

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.