Тематичні олімпіади з геометрії та алгебри

Обидві олімпіади заплановані на суботу та неділю 18 та 19 листопада 2017 року на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики в аудиторії 39 з 10.00 до 14.00. 

Про перші дві тематичні олімпіади я був упевнений, що бажаючих позмагатися набереться вдосталь, бо після довгого літа усі встигли скучити за справжніми цікавими новими та складними задачами. Наступні дві олімпіади заплановані на листопад, коли вже пройшли купа цікавих змагань і можливо в деяких учасників настала втома, розчарування, небажання тощо брати участь в математичних змаганнях і надалі. Тому ми знову проводимо реєстрацію, чи варто їх взагалі проводити. Я сподіваюся, що варто, але не мені це вирішувати. Формат олімпіад буде такий самий, як і у попередніх двох – 4 задачі на 4 години рівня IV етапу Всеукраїнських олімпіад.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 

7 коментарів до “Тематичні олімпіади з геометрії та алгебри

 1. Петро

  Будь ласка, питання:
  1. Якого числа алгебра, а якого геометрія?
  2. До якого числа реєстрація?
  3. Раніше ці олімпіади планували на 11 та 12 листопада і все було чудово. Чому змінили дати? Тепер виявляється, що олімпіада з математики проводиться у той самий день, що і районна олімпіада з інформатики (19 листопада). Це схожі дисципліни, і як тут обирати?

  1. Михайло

   Щодо останнього питання, то ходити на тематичні олімпіади зовсім не обов’язково і якщо у вас виникає таке питання, то вам мабуть краще піти на районну олімпіаду (Це все таки етап Всеукраїнської олімпіади).

    1. Михайло

     ЗШ Не знаю де ви це знайшли , але 2 тур київських матбоїв буде 12 листопада, а не 18.

 2. Віталій

  Я учасник обох олімпіад, вже зареєструвався. Я йду лише на алгебру, 18.11.2017(геометрія) я не піду. Тому, будь ласка, викресліть мене зі списку геометрії. Дякую.(геометрія ж в суботу?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.