brand

Всеукраїнський турнір матбоїв. Про поведінку команд під час підготовки

Всеукраїнський турнір матбоїв. Про поведінку команд під час підготовки

Командам Лідер – 3 (молодша ліга, ауд.320), Русанівський (молодша ліга, ауд.219), Лідер – 2 (старша ліга, ауд.319), Лідер – 1 (старша ліга, ауд.306), варто нагадати різницю між партою і смітником. Адже судячи зі сміття залишеного ними на партах їхніх аудиторій цю різницю вони або не знають, або не пам’ятають.

Команда Лідер – 2(молодша ліга, ауд.217) може захопити з собою на завтра віник прибрати після себе все те, що вони залишили на підлозі (у тому числі папірці, розтоптану крейду, дрібне сміття, і т.д.). Адже окрім них прибирати цю аудиторію ніхто не буде.

Команді Русанівський (середня ліга) варто влаштувати те, що вони зробили в ауд.301 у себе в ліцеї, а далі попросити директора оцінити їх «майстерність». «Креативності» зробити щось з аудиторією і насмітити у них є, а от прибрати після себе – це справа не царська.

Ну і окремо варто відзначити успіхи команди Наукова зміна (середня ліга, ауд .323). Коробочки з під печива, фантики і інший непотріб люб’язно залишено на партах, маленькі папірці ніжно вкривають поверхню кабінету і чекають на прибирання, малюночки крейдою на столі вчителя витримано в найкращому стилі «мені на все пофіг», а кожна парта додатково прикрашена написом крейдою (ймовірно щоб ті «недалекі» діти, які ще не досягли своїм інтелектом згадану команду і прийдуть сюди після них, набувалися досвіду і правилам «зразкової» поведінки і нових слів).

Ну і наостанок про хороше якщо в світі є діти, що коректно відносяться до побажань вчителів, то до цієї множини точно потрапляють команди Лідер – 1 (молодша ліга, ауд.216), Ліцей 208 (середня ліга, ауд.214), ПНЛ 145-2(молодша ліга, ауд.208) і всі команди Харкова, до яких претензій немає.

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.