brand

«Математичний занзібар», 10 вересня 2017. Підсумки

«Математичний занзібар», 10 вересня 2017. Підсумки

Будемо вважати літні математичні школи перехідними заходами від попереднього року до наступного. Тому сьогодні завершився перший захід 2017 – 18 навчального року. Занзібар проходив активно а Запоріжжі, Кременчуці та Чернівцях. До Києва прибула команда 8 класу «Рішельєвського ліцею», що придало статуту відкритості нашому усьому турнірові. Сподіваюся, що нашим гостям з півдня сподобалося брати участь в наших заходах і вони зроблять все від себе залежне, щоб і в інших етапах Київського турніру (усна командна олімпіада та 3 тури математичних боїів) так само взяти безпосередню участь.

Приносимо вибачення деяким учасникам, яких попросили припинити участь в сьогоднішньому занзібарі, бо вони були сьомими в своїх командах. Це було заборонено правилами. Звісно, що керівники цих команд не прибули разом з дітьми і зробили їх заручниками своєї або неуважності, або байдужості. Виконання умов проведення це є не дрібниця, а правила, тобто закон, який порушувати не можна. Це стосується і подальших заходів.

 

Умови та розв’язання задач

Наводимо умови та розв’язання задач занзібару. Приносимо вибачення усім учасникам за певні неточності в умовах задач. По тих задачах, де було можливо подвійне тлумачення умови і учасникам своєчасно про це не повідомили, журі прийняло рішення зараховувати правильні відповіді для кожного тлумачення.

Умови та розв’язання для усіх ліг

 

Наступний захід XIV Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової 

Рівно за 2 тижні, 24 вересня 2017 року відбудеться усна командна олімпіада. Вона є прелюдією подальшого турніру математичних боїв. Тому у складі кожної команди має бути від 5 до 12 учасників. Просимо притримуватися цієї норми, щоб не ставити в незручне становище як команди, які порушуватимуть цю вимогу, так і організаторів, яким доведеться реагувати на це.

Незабаром ми наведемо усі правила проведення усної командної олімпіади, обов’язкову участь спостерігачів від команд усіх ліг, окрім старшої, а також реєстрацію на цей захід. Так само там буде наведена важлива інформація для журі, тому прошу усіх бути уважними.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Anastasiia

  4 коментарі

  тетяна Оприлюднено18:55 - 10.09.2017

  а де саме підсумки? результати команд будуть?

   Богдан Рубльов Оприлюднено20:25 - 10.09.2017

   Незабаром…

  Игорь Оприлюднено20:57 - 10.09.2017

  Если можно объясните почему в задаче 11 младшей лиги при делении камней из одной кучи камней на 3 других обязательно класть хотя бы 1 камень, в условии про 4 кучи сделали отдельное замечание о том что в кучах не нулевое значение камней, при делении такой оговорки нет. Следовательно изначально может быть 1,2,4,5 камней и после деления 5 камней из большей кучи на 3 остальных можно получить по 4 камня в куче.

   Val Оприлюднено18:18 - 19.09.2017

   Совершенно верно, условие задачи некорректное.
   И тоже самое в задаче №5, где 2 равенства соединили таким образом, что задача не имеет решения.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

  Перейти до панелі інструментів