brand

Літня математична школа УФМЛ. Табличка зданих задач

Літня математична школа УФМЛ. Табличка зданих задач

15 серпня (вівторок) – 28 серпня (понеділок) 2017 року

Поточний стан виконаного домашнього завдання учнями літньої математичної школи УФМЛ. Шановні батьки, тут Ви можете переглянути досягнення Ваших дітей у виконанні домашніх завдань.

Іноді трапляється такі ситуації, що дитина здала задачу та її зарахували, але це не відмічено в таблиці. У такому разі просимо не хвилюватися і попрохати дитину підійти до лектора та сказати про це.

Табличка

Слава Україні!

Anastasiia

  15 коментарів

  Nataliia Оприлюднено12:32 am - Сер 18, 2017

  А чому у п’ятому класі немає жодних відміток про здані задачі? Ніхто не здавав, чи як?

  Петро Оприлюднено4:18 pm - Сер 18, 2017

  Прохання також опублікувати результати вступної олімпіади.

   Богдан Рубльов Оприлюднено5:47 pm - Сер 18, 2017

   За домовленістю ця інформація не буде оприлюднена

  Лена Оприлюднено9:53 am - Сер 19, 2017

  Спасибо большое за таблички.

  Ірина Оприлюднено8:17 pm - Сер 21, 2017

  Прохання відповідальному за заповнення таблиці бути уважним. Бо задача, яка була відмічена три дні як розв’язана, раптом помічена нулем, тобто вже вважається нерозв’язаною. І ще питання, чому лекції деякі викладаються російською, у нас були проблеми з розумінням термінів.

  Наталія Оприлюднено11:30 am - Сер 22, 2017

  Дякую за доброзичливу атмосферу. Дитині подобаються всі лектори. А головне, мій син відзначив напрочуд серйозне ставлення самих дітей до занять (6 клас). Немає того галасу, як іноді буває. Мабуть і діти прийшли з гарним настроєм і лектори намагаються зацікавити. Ми перший раз приймаємо участь у літній школі, і мене приємно вразило, що ті лектори котрі приймають домашнє завдання, дивляться не тільки запис рішення, а і вимагають усного доказу. Авжеж головне, щоб кожна дитина зрозуміла тему. Всім гарного настрою і наснаги нашим діточкам.
  P.S. Для нас мова лекцій не має значення. Олімпіади проходять у різних країнах. А може у майбутньому будуть якісь лекції англійською мовою. Помріємо.

  Валентина Оприлюднено2:14 pm - Сер 22, 2017

  Доброго дня. Хочу звернути увагу на заповнення таблиці для 5 класу. Дитина здає задачі, лектор зараховує, а до таблиці так і не потрапляє. Чи то лектори недоносять чи забувають. Так вже 2 дні ходимо. Невже батькам потрібно прийти і тицьнути пальцем. Будь-ласка прослідкуйте. Або знов вивішуйте просто на дошці, як було в минулому році.

  Марк Оприлюднено8:20 pm - Сер 22, 2017

  Доброго дня. Хочу запитати, чому у дев’ятого класу у Марка Музики не виствлено 8 тему взагалі, хоча були здані усі задачі. Здавав лектору який вів цю тему. Допобачення.

  Вікторія Лежанніна Оприлюднено9:41 am - Сер 26, 2017

  Доброго дня!
  Величезне спасибі всім організаторам і лекторам за душевність з якою дітям передають знання з математики. Ці знання і дружня математична атмосфера найкращим способом мотивують дітей до нових досягнень! Спасибі вам!
  З повагою,
  Вікторія.

  Вікторія Оприлюднено10:25 am - Сер 26, 2017

  Добрий день! Єдине що дітям не зовсім зрозуміло і їх це непокоїть: чому їх працю в таблиці по 3-4 дня і більше не відзначають. Так, дочка захистила 41 задачу, а відзначено 17, у сина не відзначено ще захищених 15 завдань. Вчителі дітям кажуть: “Так, звичайно відзначимо.” Але поки цього не відбувається, а залишилося всього 2,5 дня. P.S.: А сьогодні – завтра ще додасться кількість захищених завдань. 🙂
  З повагою, Вікторія.

  K.,jd Оприлюднено7:00 pm - Сер 26, 2017

  Прошу в таблиці за 9 клас виправити в графі диофантовые ур. формулу загальнаї суми, бо зарафовуються лише 2 відповіді замість 5. ( стовпчик BL) . Дякую за організацію літньої школи. Успіхів в подальшій роботі..

  Галина Оприлюднено7:55 am - Сер 27, 2017

  Доброго дня! Прошу в таблиці за 10 клас тема 8 переглянути загальну суму балів Гасло Владислава. Дякую.

  Катя Оприлюднено4:07 pm - Сер 27, 2017

  Добрый день! Спасибо за занятия. Сыну понравилось. Для 10-11 класса тоже колонки сумм неправильно считаются (ВК). Сданные задачи кроме, как показать родителям, что дети учатся и что-то сдают для чего-то учитываюся?

  Наталія Оприлюднено10:28 pm - Сер 27, 2017

  Шановний пане Богдане. Дякую Вам за натхненну роботу, за ці два тижні які Ви і Ваші учні , однодумці приділяли нашим дітям. Дякую за те, що підтримуєте і допомагаєте розвивати дітям любов до науки, до праці.

  Сергій Оприлюднено12:24 am - Вер 3, 2017

  Доброго дня!
  Насамперед дякуємо організаторам ЛМШ за велику і важливу роботу, яку ви робите для наших діточок. Особливо це унікальний досвід для найменших, для п’ятикласників.
  Підкажіть, будь ласка, коли будуть внесені остаточні результати по виконанню домашніх завдань? Вже тиждень дитина перевіряє таблицю, здав всі задачі, а змін до цього часу немає?
  Дякуємо

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

  Перейти до панелі інструментів