brand

Літня школа УФМЛ (15 – 28 серпня 2016 року)

Літня школа УФМЛ (15 – 28 серпня 2016 року)

Загальні питання

Нижче наводимо остаточні списки учасників Другої Всеукраїнської літньої школи (ВЛШ), що пройде на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка (УФМЛ). Там так само можуть бути одиничні неузгодження, тому прошу терміново повідомляти про них, якщо ви це побачили.

Учасники літньої школи

Вони виникають з природних речей – по-перше, дуже багато учасників, по-друге, кількість дітей, батьків та вчителів, що «забулися своєчасно чи то зареєструвати дитину, чи то сплатити своєчасно оргвнесок, тощо. Цей рік ми усіх допустили, бо кількість замовлень стала такою, що УФМЛ у змозі прийняти таку кількість. Але наступного року ми сподіваємось, що ВЛШ набере ще більшої популярності та прихильності серед юних математиків на теренах України, тому такі недоліки вже не вдасться виправити. Та й ви самі розумієте, що забути зареєструватись, не сплатити, бо людина за кордоном, тощо виглядають в наш час досить наївними відмовками.

На нараді, яку ми проведемо в першій день ВЛШ з батьками (див. програму першого дня нижче) ви зможете сплатити остаточну суму внеску за ВЛШ. Звичайно, що це можна так само зробити безготівково на рахунки Благодійного фонду «Афіна», але якщо для вас не принципово готівка чи безготівковий розрахунок, нам краще готівкою. Бо сплачувати усі витрати з рахунків Фонду «Афіна» ми не зможемо, основна з яких – оплата лекторам, але є і інші непередбачені витрати, які виникають завжди при проведенні заходів.

 

Прошу при цій сплаті не вступати в суперечки на кшталт, на скільки менше ми маємо сплатити, бо ми заберемо дитину на 1 день (на півдня, на 1 годину …) раніше офіційного завершення ВЛШ. Ціна від того не змінюється. Єдине виключення в сенсі повернення коштів можливе як і минулого року. Якщо дитина з молодших класів і після 2 – 3 днів перебування в ній ви зрозуміли, що дитині це зовсім не подобається (надто важко чи просто, не цікаво, математика – це не її фах, тощо), то ми повернемо готівкову частину внеску повністю, щоб ви забрали дитину додому та не мучили її цим двотижневим випробуванням. Минулого року одиничні випадки такого були, отож можуть бути і цього року.

 

Загалом діти діляться на дві великі групи – кияни (ті, хто проживатиме вдома під час ВЛШ) та не кияни (ті, хто проживатиме у гуртожитку УФМЛ). Для не киян очевидно, що обов’язковим є триразове харчування. Для не киян – обов’язковим є прибуття на сніданок, а також обід разом з усією своєю групою по навчанню. Вечеря для киян не передбачена.

 

Так само і лектори – деякі з них (невелика частина) проживатимуть в УФМЛ і відповідно матимуть триразове харчування, усі інші – будуть на правах киян снідати та обідати.

 

У перший день, оскільки заняття розпочнуться лише по обіді, заплановані обід та вечеря. Для лекторів – тільки вечеря.

 

Програма першого дня роботи ВЛШ

7.00 – 11.30                    Заїзд та поселення у гуртожиток УФМЛ для не киян

11.00 – 12.00                  Нарада з лекторами та вихователями ВЛШ (ауд. 101)

12.00 – 13.30 (14.00)    Вступна олімпіада для учасників ВЛШ (молодші класи – 1,5 години, усі інші – 2 години)

12.00 – 14.00                  Нарада організаторів ВЛШ з батьками, вчителями, довіреними особами (актова зала)

13.30 – 14.00                  Обід для молодших класів (їдальня УФМЛ)

14.00 – 14.30                  Обід для інших класів (їдальня УФМЛ)

14.00 – 15.00                  Перевірка робіт вступної олімпіади (ауд. 101)

15.00 – 15.30                  Нарада організаторів ВЛШ з учасниками ВЛШ, розподіл по групах (актова зала)

15.30 – 19.00                  Перше заняття в ВЛШ по своїх групах

19.00 – 19.30                  Вечеря для молодших класів (їдальня УФМЛ)

19.30 – 20.00                  Вечеря для інших класів (їдальня УФМЛ)

 

Основні моменти поточної роботи ВЛШ

Тут наведемо поки що основні моменти в тому плані, що в процесі роботи тут можуть виникнути певні зсуви та зміни, що стосується груп, часу, тощо

9.00 – 9.30                       Сніданок для старших груп та їх вихователів і лекторів

9.30 – 10.00                     Сніданок для молодших груп та їх вихователів і лекторів

10.00 – 13.30 (14.00)      Заняття для учасників ВЛШ  (молодші групи – 3,5 години, старші – 4 години)

13.30 – 14.00                   Обід для молодших груп та їх вихователів і лекторів

14.00 – 14.30                   Обід для старших груп та їх вихователів і лекторів

15.00 – 18.30                   Заняття за розкладом кожної групи

18.30 – 19.00                   Вечеря для молодших груп (не кияни) та їх вихователів

19.00 – 19.30                   Вечеря для старших груп (не кияни) та їх вихователів

19.30 – 22.00                    Вільний час

 

Роль вихователів

Загалом час після обіду (15.00 – 19.00) запланований для того, щоб лектори могли дорозповісти запланований на цей день матеріал, а також, щоб діти мали час для розв’язання домашнього завдання та здати їх лекторам. Задля цього в 101-й аудиторії мають бути принаймні 5 – 7 лекторів кожного дня. Це так заплановано кожного дня. Але ми хочемо, що ваше перебування в столиці України вам усім запам’яталося не лише математичною складовою, але й цікавими враженнями. Тому вихователі мають постаратися забезпечити і цей момент. Якщо ви бачите, що ваша група потребує перепочинку після обіду в якійсь день, то ви маєте це узгодити з лекторами вашої групи та усіма дітьми з- вашої групи. Якщо не усі мають бажання подорожувати Києвом з вами (чи то в парк, чи в кіно, чи на Дніпро тощо), то для киян батьки чи/та довірені особи мають знати місце перебування своїх дітей у цей час. Дні таких екскурсій можна узгоджувати з іншими групами, а можна проводити автономно. Якщо вам потрібна певна допомога від організаторів ВЛШ в цьому питанні, то звертайтеся, але бажано хоч трохи заздалегідь.

 

У першій половині дня вихователі можуть сидіти на заняттях у своїй чи у будь-якій іншій групі та дивитись, як проходять заняття. Якщо вам не подобаються певні моменти при проведення лекцій, то треба оперативно на все реагувати, контактуючи або безпосередньо з лектором під час перерви, або з організаторами ВЛШ. Так само, якщо у вас чи дітей є побажання стосовно тематики занять – те ж висловлюйте їх, щоб ми могли належним чином зреагувати.

 

Так само вихователі можуть мати вільний час з 10.00 – 13.30 поки діти їхніх груп працюють з лекторами, бо напевно є певні плани на Київ і у вас.

 

Останній день ВЛШ

Оскільки усім треба повернутися своєчасно додому, щоб підготуватися до нового навчального року, то випускний іспит чи олімпіаду ми проведемо в передостанній день. На останній день діти мають попросити лекторів розповісти розв’язання найбільш цікавих та складних задач або зануритись глибше в найбільш цікаву тему. Але про все це (перелік задач, цікаві теми) треба обов’язково попередити лекторів за 1 – 2 дні до терміну, щоб усі змогли належним чином підготуватися. Заняття плануються від сніданку і до обіду.

 

Від’їзд можливий протягом усього останнього дня, що залежить від придбаних квитків. Найголовніше, щоб вас встигли погодувати перед від’їздом (для не киян).

 

Більш детально програма роботи ВЛШ у таборі «Сосновий» буде наведена згодом.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

Zarina

  16 коментарів

  Всеволод Оприлюднено18:01 - 27.07.2016

  Добрый день! Я, Черненко Всеволод 10 класс, буду проживать дома( в поселении в общежитие нет необходимости)

   Богдан Рубльов Оприлюднено19:24 - 27.07.2016

   Дякую за уточнення

  Віктор Оприлюднено19:20 - 27.07.2016

  Шановний Богдан Владиславович. Розклад першого і останнього днів для учасників “Соснового” буде наведено окремо? Дякую

   Богдан Рубльов Оприлюднено19:23 - 27.07.2016

   я не дуже зрозумів питання

    Віктор Оприлюднено23:25 - 27.07.2016

    Вибачте, можливо і я не зовсім розумію, тому спробую більш детально розписати питання:
    1.Якщо я правильно зрозумів то інформація наведена у даному повідомленні стосується дітей, що будуть навчатися безпосередньо у УФМЛ, так?
    2.Якщо так, то о котрій годині прибувати дітям, що будуть навчатися на базі “Соснового” та де місце збору- безпосередньо “Сосновий” чи УФМЛ чи якесь інше місце.
    3.Якщо ні то тоді всі, без виключення у т.ч. і ті хто у буде навчатися у Сосновому повинні прибути 15 серпня з 07до 11.30 у гуртожиток УФМЛ , а далі буде загальне транспортування учнів до “Соснового”
    Якщо я чогось не зрозумів то вибачте ще раз, але хочеться повної чіткості зараз , щоб не помилятися та не завдавати труднощів організаторам і собі потім. Дякую

     Богдан Рубльов Оприлюднено12:08 - 28.07.2016

     Ось цитата з мого повідомлення:

     “Більш детально програма роботи ВЛШ у таборі «Сосновий» буде наведена згодом.”

     Що там може бути не зрозумілим. Де тут написано, що дітям з “Соснового” треба прибувати в УФМЛ. Чи Ви вважаєте, що там описана програма усіх таборів по усій Україні будь-якої спрямованості та місця перебування?

      Віктор Оприлюднено12:13 - 28.07.2016

      Якраз останньго рядка і не дочитав, ще раз вибачте

      Богдан Рубльов Оприлюднено12:30 - 28.07.2016

      Прошу, буває, я просто здивувався дуже…

  Сергій Оприлюднено14:40 - 28.07.2016

  Доброго дня! Дякую Вам за інформацію та дозвольте декілька запитань:
  1) чи буде можливість ввечері батькам уточнювати щодо активності/роботи дитини на заняттях протягом дня;
  2) чи буде інформація про прогулянки Києвом (чи то в парк, чи в кіно, чи на Дніпро тощо) відомою напередодні, щоб, можливо, відповідно зібрати дитину чи відмовитись;
  3) чи будуть заняття 24 серпня та лише у робочі дні?
  Дякую!

   Богдан Рубльов Оприлюднено14:58 - 28.07.2016

   1) Сподіваюсь, що буде сайт, на якому можна буде побачити активність дітей
   2) Все це буде залежати від вихователів
   3) Заняття та вихідні в ВЛШ не будуть залежати від календарних вихідних

  Ігор Гуменник Оприлюднено20:09 - 31.07.2016

  Доброго дня.
  За наявної можливості прошу прийняти до літньої школи Гуменника Богдана Ігоровича , 9-й клас КПНЛ 145, м.Київ Оргвнесок у готівковій формі зробимо під час наради з батьками у перший день роботи ВЛШ.
  З повагою, батько Ігор Гуменник .

  Наталія Оприлюднено16:02 - 01.08.2016

  Добрий день!
  За наявної можливості прошу прийняти до літньої школи Сєдова Вадима Івановича, 11-й клас гімназія №143, м.Київ. Оргвнесок у готівковій формі зробимо під час наради з батьками у перший день роботи ВЛШ.
  З повагою, мати Сєдова Наталія.

  Лариса Миколаївна Оприлюднено14:28 - 14.08.2016

  Добрий день!
  Шемчук Костянтин записан в групу 5 кл., а треба в 6 кл.
  Дякую.

   Богдан Рубльов Оприлюднено14:47 - 14.08.2016

   це цитата: “Шемчук Константин Викторович, ученик 5-Г класса лицея #171”

  Лариса Миколаївна Оприлюднено14:55 - 14.08.2016

  Мала на увазі закінчив 5 кл.
  Вибачьте.

  Лариса Миколаївна Оприлюднено14:59 - 14.08.2016

  Вибачте

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.