brand
We appreciate your support greatly!Велика подяка за підтримку
On the raising of funds for Ukrainian team
observers at IMO
Про збір коштів на спостерігачів
для команди України на ІМО
Let me remind that this winter we have addressed to the world mathematical and cybernetic community asking for help in raising funds for Ukrainian team observers at the International Mathematical Olympiad (IMO). This year IMO will be held in Hong Kong. IMO advisory board sent us a bill for 8,200 USD. For that amount, two IMO observers “A” (Alexei Klurman and Vitaly Lishunov) and one observer “B” (Andrew Anikushin) would be able to go with our team to Hong Kong. These non-cash funds were accumulated on the accounts of Ukrainian Diaspora’s Charity Fund «RAZOM» in New York
http://razomforukraine.org/MathOlymp
Нагадаємо, що взимку цього року ми звернулися до математичної та кібернетичної спільноти у світі з проханням допомогти зібрати кошти на спостерігачів команді України на Міжнародну математичну олімпіаду (ІМО). Від керівництва ІМО, яка цього року пройде в Гонконгу нам надіслали рахунок на суму 8200 доларів. За цю суму з командою зможуть поїхати на ІМО два спостерігачі «А» (Клурман Олексій та Лішунов Віталій) та спостерігач «В» (Анікушин Андрій). Ці кошти були безготівковими та збиралися на рахунках благодійного фонду української діаспори в Нью-Йорку «RAZOM»
http://razomforukraine.org/MathOlymp
Being very proud of Ukrainians and grateful to all those who cared, I am pleased to inform that the required amount has been raised and the bill has been paid. Below, we give a copy of the invoice.  As well, I am going to write personal letters to everyone who participated in fundraising and whose address I have. And this post is also a message of thanks from all young mathematicians.З гордістю за українців та великою подякою до усіх небайдужих хочу сказати, що потрібна сума була зібрана, рахунок сплачено. Ось тут наводимо копію рахунку. Так само скоро я напишу особисто усім, хто приймав участь в зборі коштів та чиї адреси в мене є. Так само і цей пост є подякою від усіх юних математиків.
I hope,  the next year we will also be able to raise the necessary amount of money, although the experience in sports shows – to repeat the achievement is much more difficult than to achieve it the first time (let us see  next year, which place in the English Premier League this year’s football wonder “Lester” will take:). But let’s be optimistic and hope for the best.Сподіваюся, що й наступного року нам вдасться також зібрати потрібну суму, хоча як показує досвід у спорті – повторити досягнення значно важче ніж досягнути його вперше (подивимось наступного року, яке місце в англійській прем’єр лізі посяде футбольне диво цього року «Лестер»). Але будемо оптимістами та сподіватися на краще.
The list of our benefactors can be found on our website at the following link:
http://matholymp.com.ua/diaspora/
Some points should be clarified. The money still keeps on coming. We will keep it for next year. So far, probably not everyone who has supported us, already hit the list. Of course, the list will be updated on regular basis. If you see someone has been left out or just need some adjustments (eg. correct spelling of names in English or Ukrainian) then please feel free to contact us and let us know.
Список наших благодійників можна знайти на нашому сайті за таким посиланням:
http://matholymp.com.ua/diaspora/
Тут слід зробити таке уточнення. Гроші і далі продовжують надходити, ми їх будемо накопичувати на наступний рік, а тому поки що, можливо, не усі ті, хто нас підтримав, вже потрапили у список. Зрозуміло, що цей список буде регулярно оновлюватись. Якщо ви бачите, що когось забули чи просто треба зробити певні уточнення (наприклад, правильне написання прізвища чи імені англійською чи українською), то повідомте нас про це, будь ласка.

Слава Україні!
Glory to Ukraine!

Слава Україні!

Квитанції про внески:

Receipt-UKR-11086-1
Receipt-UKR-11085-1
Receipt-UKR-11082-1

Zarina

  3 коментарі

  в’ячеслав Оприлюднено10:59 - 06.06.2016

  грошi на наступний рiк не переносити, а створити призовий фонд, та нагородити, наприклад, кращого учня-математика та кращого вчителя-математика.
  Можна запропонувати спiльнотi взагалi створити таку премiю на постiйнiй основi i нагороджувати кожен рiк

   Богдан Рубльов Оприлюднено18:49 - 06.06.2016

   Друга пропозиція – звернутися до спільноти про створення щорічних премій найкращим – слушна, але для цього треба до усіх звернутися та пояснити наскільки все це важливо. Зараз надважлива справа – щорічна участь в олімпіаді спостерігачів від України. На що спільнота і виділила кошти. Тому ні на що інше їх ми не витрачатимемо, оскільки рік на рік не припадає, і невідомо, скільки ми зберемо наступного року. Тому марнувати залишок не варто. Знову таки, якщо з’явиться цікаве та престижне міжнародне змагання, на яке можна доправити наших учнів, то як раз і частину коштів можна буде попросити із залишків. Загалом, ті гроші безготівкові, які зберігаються на рахунках благодійного фонду української діаспори в Нью-Йорку. Тому кожна витрата за їх погодженням. Якщо витрата не відповідатиме меті збору коштів, вони не дадуть (мають не дати) дозвіл.

   Стосовно нагородження найкращих, то це можна спробувати організувати й в Україні.

  в’ячеслав Оприлюднено14:11 - 10.09.2016

  передивився британськi звiти щодо виступiв на IMO.
  https://bmos.ukmt.org.uk/home/imo.shtml
  У британцiв останнi чотири роки в делегацiї взагалi лише один обзервер.
  А навiщо Українi аж три обзервера?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.