brand

Нові підручники «Алгебра» та «Геометрія» для 8 класу (автори А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір )

Нові підручники «Алгебра» та «Геометрія» для 8 класу (автори А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір )

Видавництво «Гімназія» повідомляє, що за результатами конкурсного відбору проектів підручників для учнів 8 класу підручники «Алгебра» та «Геометрія» авторів А. Г. Мерзляка, В. Б. Полонського, М. С. Якіра отримали найбільшу кількість голосів учителів і стали переможцями.

Усім цим підручникам — як для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів, так і для загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням математики — надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

 

Підручники «Алгебра» та «Геометрія», які отримали найвищі результати вибору загальноосвітніми навчальними закладами, перекладатимуться на мови національних меншин (молдовська, польська, російська, румунська, угорська) і друкуватимуться за кошти державного бюджету у 2016 році.

Нові підручники відповідають чинній навчальній програмі для 8 класу, затвердженій МОН України, містять великий і різноманітний дидактичний матеріал, достатню кількість ілюстрацій, оповідання про видатних математиків тощо. Передбачено рівневу диференціацію. Завдання рубрики «Дружимо з комп’ютером» можна виконувати за допомогою комп’ютера.

 

Zarina

    1 коментар

    Татьяна Оприлюднено09:30 - 17.01.2017

    Добрый день. А где на первую алгебру взять решебник?

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.