brand

Шановні учасники IV етапу Всеукраїнської олімпіади! (учасники, члени журі, оргкомітету, керівники тощо)

Шановні учасники IV етапу Всеукраїнської олімпіади! (учасники, члени журі, оргкомітету, керівники тощо)

Є дуже багато різних питань, тому хотілося б дати відповіді хоч на деякі. А також дати змогу висловити інші побажання, зауваження, пропозиції чи питання.

1. Про наказ, щодо проведення олімпіад. Все відбувається повністю аналогічно попереднім подіям. Тобто спочатку вийшов наказ про проведення олімпіад в скороченому форматі, а далі – проведення олімпіади повним обсягом, але як доповнення до попереднього наказу. Так і тут, наступного тижня вийде наказ, про додаткових учасників та членів журі. І знову по усіх предметах, де знайшлися благодійники, готові відшкодувати додаткові витрати. Але найбільш незручним цей процес є саме для математиків, бо наша олімпіада відбудеться на тиждень раніше за інші, тому часу на оформлення відряджень та інших важливих документів зовсім обмаль. Але що вже поробиш. Стосовно відряджень, то в разі нестачі часу на їх оформлення, треба просити колег, щоб вони доправили їх вже в Запоріжжя. Принаймні кияни тільки так і зможуть зробити, бо за день його зібрати усі підписи фізично неможливо.

Завантажити наказ

2. Якщо з вашого регіону не дуже зручно діставатися до Запоріжжя, то можливий ваш приїзд і 20 березня. Вас точно поселять, але харчуванням доведеться перейматися вже самим на цей день. Найголовніше – заздалегідь попередити організаторів олімпіади. Зокрема – Склярову Ірину Олександрівну 0668172234.

3. Для членів журі прохання прибути на відкриття, що відбудеться по обіді 21 березня. Фактично – це буде єдина можливість спокійно без поспіху обговорити усі важливі питання, що стосуються математичного олімпіадного руху в Україні. Якщо уважно подивитись на журі (коли буде його повний склад), то там є представники кожного регіону (за виключенням Тернопільської та Київської областей), тому ваша присутність є дуже важливою для нашого обговорення. Так само дуже важливо обговорити питання, що будуть стосуватися результатів цієї олімпіади і дуже важливо прийняти рішення саме до її проведення, щоб пізніше при обговоренні не спиратися на відомі результати.

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.