brand

Про оголошений в Києві карантин

Про оголошений в Києві карантин

Зазвичай минулі роки карантин оголошувався з понеділка, щоб можна було якось встигнути доробити усі заплановані на тижні справи. Наша міська олімпіада є ІІІ етапом Всеукраїнської олімпіади, разом з Києвом по спільних текстах, що розроблені журі IV етапу Всеукраїнської олімпіади, будуть писати ще близько 20 регіонів. В цих регіонах карантин не проголошений, тому ІІІ етап олімпіади там відбудеться стовідсотково. Буде дуже шкода, якщо в Києві це не відбудеться.

Завтра Київськими освітніми установами буде прийматися остаточне рішення стосовно можливості проведення Київської міської олімпіади з математики разом з усіма іншими регіонами саме в запланований термін – 17 січня. Тому зараз просто будемо сподіватись на таке позитивне рішення «і тримати кулачки за це».

Бажаю усім міцного здоров’я і поменше хворіти!

Слава Україні!
Героям Слава!

Alisa

  8 коментарів

  А. Шамович Оприлюднено00:55 - 15.01.2016

  Надеюсь на благоразумие чиновников. Пусть им хватит смелости не срывать олимпиаду, ведь карантин носит предупредительный характер

  Пільтяй М. Оприлюднено10:25 - 15.01.2016

  благоразумие -це навряд чи… Мабуть, спрацює принцип -“не положено”…

  Юлия Оприлюднено15:07 - 15.01.2016

  “Бажаю усім міцного здоров’я і поменше хворіти!”

  Так, ви все зробили для цього 🙁

  Провести тур, який просто не можуть пропустити багато дітей – це безглуздя з боку дорослих. Ви розумієте скільки дітей прийдуть хворі? Це буде виключно на вашому сумлінні.

   Богдан Рубльов Оприлюднено19:01 - 15.01.2016

   Ваше сумління пропонує взагалі не проводити цей тур?

    Юлия Оприлюднено19:33 - 15.01.2016

    Саме так!

    Я розумію, що вихід у наступний тур олімпіади може обернутися для дитини складним захворюванням. Оскільки я знаю, що цьогорічна хвороба насправді дуже агресивна, я напевне вперше повністю підтримую введення карантину.

     Богдан Рубльов Оприлюднено20:45 - 15.01.2016

     За Вашими висновками взагалі будь-який вихід дитини з дому “може обернутися для дитини складним захворюванням. Оскільки я знаю, що цьогорічна хвороба насправді дуже агресивна”. Ваше право підтримувати карантин і взагалі будь що за Вашим бажанням. І Вам вирішувати, чи відправляти свою дитину на олімпіаду, чи нехай краще посидить дома. Можете навіть мене вважати винним особисто, що в Києві та в Україні є хворі на грип. Тільки “часовню розвалив не я, це було у 13-му сторіччі”

    Юлия Оприлюднено19:41 - 15.01.2016

    Питання про допуск київських школярів на наступний рівень олімпіади повинен вирішуватись зовсім не на рівні школярів. Є мін освіти, та інші установи, до яких треба звертатися по даному питанню.

    Повірте, моя дитина чекала цю олімпіаду й дуже хоче прийняти в ній участь, бо цікавиться математикою. Але здоровий глузд підказує, що це хибне рішення.

     Богдан Рубльов Оприлюднено20:48 - 15.01.2016

     А де Ви побачили, що питання вирішується на рівні школярів? Хіба тут проводиться референдум серед них чи інша форма опитування?
     Яке саме Ви бачите хибне рішення?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.