brand

Київська міська олімпіада з математики

Київська міська олімпіада з математики

Тут я просто хочу нагадати основні речі, на які пізніше ви вже можете не звернути увагу. Отож про головні моменти.

Учасники олімпіади

На сайті вже є заявки усіх районів, тому, хто не потрапив в ті списки, а вважає, що він заслуговує на участь у міській олімпіаді, слід своєчасно зареєструватись. Реєстрація закінчується у вівторок 12 січня о 21.00. Після цього протягом 1-2 днів буде наведений розподіл по аудиторіях. Починаючи з цього року участь незареєстрованих учасників не можлива. Учасникам бажано прибути до місця проведення олімпіади не пізніше, як за 30 хвилин до її початку.

Перший тур LXХІ Київської міської олімпіади буде проведений у неділю 17 січня 2016 року:

для учнів 9–11 класів у Гуманітарному інституті Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. маршала Тимошенко, 13б), початок олімпіади о 10:00;

для учнів 7–8 класів у Києво-Печерському ліцеї № 171 «Лідер» (вул. Лейпцігська, 11а); початок олімпіади для 8 класу о 10:00, для 7 класу – об 11:00.

Журі олімпіади

Список журі наведений на сайті, а також попередній розподіл по класах. Зрозуміло, що переходи членів журі в іншу паралель можливі, для більш комфортної та злагодженої роботи. У першому рядку розподілу журі по класах вказані старші по кожній паралелі. У 2-3 рядках заступники старшого по кожній паралелі. Старші та їх заступники прибувають за годину до початку олімпіади на місце її проведення. Решта членів журі прибувають на перше засідання на 15.00 у Гуманітарний інститут Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. маршала Тимошенко, 13б).

Нагадую, що саме на цьому засіданні будуть обговорені усі основні принципи проведення міської олімпіади та відборів на IV етап в місті Києві.

Тому прошу усім згадати, що б ви хотіли змінити при проведенні міської олімпіади чи відбору (будь-які питання – кількість турів, терміни проведення, тощо). Усі питання, обговорення яких не піднімалося, залишаються як і минулого року і вже не будуть підніматися на інших засіданнях журі. Крім того, хочу нагадати членам журі, що наша робота складається з 4-х етапів – два тури олімпіади та два дні апеляцій.

Наступні етапи олімпіади

Апеляція 1 туру олімпіади відбудеться в середу 20 січня о 15.00 у Інституті післядипломної  педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. Тичини, 17). По завершенні апеляції відбудеться засідання журі, на якому будуть визначні переможці першого туру і відповідно склад учасників другого туру.

Другий тур LXХІ Київської міської олімпіади буде проведений у неділю 24 січня у Інституті післядипломної  педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. Тичини, 17). Початок олімпіади для усіх класів о 10.00. У другому турі беруть участь лише переможці першого туру, які будуть визначені 20 січня на засіданні журі по завершенні апеляції 1 туру.

Апеляція 2 туру олімпіади відбудеться в середу 27 січня о 15.00 у Інституті післядипломної  педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. Тичини, 17). По завершенню журі підбиє остаточні підсумки міської олімпіади, а також обговорить питання відбору команди Києва на IV етап Всеукраїнської олімпіади з математики.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.