brand

Результати по групах після двох турів Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Результати по групах після двох турів Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Наймолодша ліга (6—7 класи)

Результати

Наймолодша ліга, «А»1234ОМ
1. Лідер (Жур)ХХХ3—00—331—4
2. Лідер (Герасименко)0—3ХХХ3—031—4
3. НЗ (Абдулаєв)3—0ХХХ0—331—4
4. № 208 (Седов)0—33—0ХХХ31—4

 

Наймолодша ліга, «Б»1234ОМ
1. Лідер (Наумець)ХХХ3—00—332—3
2. № 52 (Михайлов)0—3ХХХ0—304
3. ГЛ (Загородній)3—0ХХХ3—061
4. № 178 (Чучковская)3—00—3ХХХ32—3

 

Наймолодша ліга, «В»1234ОМ
1. № 178 (Пшенична)ХХХ0—33—031—4
2. ТЛ (Юшко)3—0ХХХ0—331—4
3. № 208 (Заславський)0—3ХХХ3—031—4
4. РЛ (Радомський)3—00—3ХХХ31—4

 

Наймолодша ліга, «Г»1234ОМ
1. Поділ (Мальченко)ХХХ3—03—061
2. РЛ (Кругляк)0—3ХХХ3—032—3
3. Лідер (Васін)0—3ХХХ3—032—3
4. ПЛ (Дураніна)0—30—3ХХХ04

 

Наймолодша ліга, «Д»1234ОМ
1. № 52 (Самойленко)ХХХ0—30—303—4
2. № 132+НВК3—0ХХХ3—061—2
3. ТЛ (Лозовий)3—0ХХХ3—061—2
4. № 182 (Дероган)0—30—3ХХХ03—4

Протоколи

 

Розклад боїв 3 туру

ГрКомандаАуд.

підгот

КапітанАуд.

підгот.

Ауд.

бою

АЛідер (Жур)302М№ 208 (Седов)21М302М
АНЗ (Абдулаєв)303МЛідер (Герасименко)20М303М
БЛідер (Наумець)304МГЛ (Загородній)305М304М
Б№ 52 (Михайлов)34М№ 178 (Чучковская)202М305М
В№ 178 (Пшенична)306МРЛ (Радомський)204М306М
В№ 208 (Заславський)307МТЛ (Юшко)203М307М
ГПоділ (Мальченко)308МЛідер (Васін)309М308М
ГРЛ (Кругляк)205МПЛ (Дураніна)206М309М
Д№ 52 (Самойленко)209М№ 182 (Дероган)208М209М
ДТЛ (Лозовий)210М№ 132+НВК207М210М

 

 

Молодша ліга (8 класи)

Результати

Молодша ліга, «А»1234ОМ
1. Лідер (Олексієнко)ХХХ3—00—331—4
2. УФМЛ (Бакай)0—3ХХХ3—031—4
3. РЛ (Фещенко)0—3ХХХ3—031—4
4. №145 (Залужний)3—00—3ХХХ31—4

 

Молодша ліга, «Б»1234ОМ
1. №145 (Губенко)ХХХ0—31—213
2. НЗ (Дехтяр)3—0ХХХ3—061
3. РЛ (Локтіонов)2—1ХХХ3—052
4. ТЛ (Кот)0—30—3ХХХ04

 

Молодша ліга, «В»1234ОМ
1. Лідер (Цінська)ХХХ3—03—061
2. Лідер (Титарчук)0—3ХХХ3—032—3
3. ПЛ (Комашня)0—3ХХХ3—032—3
4. № 178 (Якименко)0—30—3ХХХ04

 

Молодша ліга, «Г»1234ОМ
1. Поділ (Кущ)ХХХ3—01—241
2. Лідер (Андрійчук)0—3ХХХ3—032—3
3. №145 (Вінніченко)2—1ХХХ1—232—3
4. ГЛ+№ 1320—32—1ХХХ24

Протоколи

 

Розклад боїв 3 туру

ГрКомандаАуд.

підгот

КапітанАуд.

підгот.

Ауд.

бою

АЛідер (Олексієнко)РЛ (Фещенко)309К
АУФМЛ (Бакай)11Р№145 (Залужний)12Р310К
Б№145 (Губенко)13РТЛ (Кот)24Р311К
БРЛ (Локтіонов)20РНЗ (Дехтяр)22Р312К
ВЛідер (Цінська)29РПЛ (Комашня)30Р15К
ВЛідер (Титарчук)31Р№ 178 (Якименко)32Р16К
ГПоділ (Кущ)37РГЛ+№ 13246Р17К
Г№145 (Вінніченко)42РЛідер (Андрійчук)45Р18К

Середня ліга (9 класи)

Результати

Середня ліга, «А»1234ОМ
1. Лідер (Оскар)ХХХ3—03—061—2
2. Лідер (Алім)0—3ХХХ0—303—4
3. НЗ (Третьякова)0—3ХХХ0—303—4
4. № 145 (Глуховський)3—03—0ХХХ61—2

 

Середня ліга, «Б»1234ОМ
1. № 178 (Тарканій)ХХХ0—30—303—4
2. Поділ (Лось)3—0ХХХ3—061—2
3. № 145 (Нікітін)3—0ХХХ3—061—2
4. ТЛ (Білорус)0—30—3ХХХ03—4

 

Середня ліга, «В»1234ОМ
1. РЛ (Кошель)ХХХ3—03—061—2
2. АЛ+№ 520—3ХХХ0—303—4
3. УФМЛ (Бабяк)3—0ХХХ3—061—2
4. ГЛ+№ 2500—30—3ХХХ03—4

Протоколи

 

Розклад боїв 3 туру

ГрКомандаАуд.

підгот

КапітанАуд.

підгот.

Ауд.

бою

АЛідер (Оскар)302К№ 145 (Глуховський)310К302К
АНЗ (Третьякова)303КЛідер (Алім)309К303К
Б№ 178 (Тарканій)304КТЛ (Білорус)312К304К
Б№ 145 (Нікітін)305КПоділ (Лось)311К305К
ВРЛ (Кошель)306КУФМЛ (Бабяк)308К306К
ВАЛ+№ 5242МГЛ+№ 25044М308К

 

Старша ліга (10—11 класи)

Результати

Старша ліга, «А»1234ОМ
1. Лідер (Ківва)ХХХ0—33—032—3
2. УФМЛ (Вертелецький)3—0ХХХ3—061
3. НЗ (Пушкін)0—3ХХХ3—032—3
4. РЛ (Афанасьєв)0—30—3ХХХ04

 

Старша ліга, «Б»1234ОМ
1. Лідер (Решетніков)ХХХ3—03—061
2. № 178 (Гунько)0—3ХХХ3—032—3
3. № 145 (Димура)0—3ХХХ3—032—3
4. ПЛ (Волкова)0—30—3ХХХ04

 

Старша ліга, «В»1234ОМ
1. № 178 (Григорович)ХХХ3—0+/-61—2
2. ГЛ+№ 1320—3ХХХ0—303
3. ТЛ (Лозовой)3—0ХХХ3—061—2
4. 0—3ХХХ  

Протоколи

 

Розклад боїв 3 туру

ГрКомандаАуд.

підгот

КапітанАуд.

підгот.

Ауд.

бою

АЛідер (Ківва)РЛ (Афанасьєв)12К202М
АНЗ (Пушкін)УФМЛ (Вертелецький)10К203М
БЛідер (Решетніков)13К№ 145 (Димура)14К204М
Б№ 178 (Гунько)ПЛ (Волкова)205М
В№ 178 (Григорович)15КТЛ (Лозовой)18К206М
ВГЛ16К№ 132 207М

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Zarina

    1 коментар

    Ольга Колесник Оприлюднено05:16 - 25.11.2015

    Від імені учнів і вчителів команди сш 52 (капітан Самойленко) наймолодшої ліги висловлюємо подяку Дмитру Іщенку – представнику журі нашого бою. Нам дуже сподобалися професіоналізм Дмитра, його справедливість, неупередженість, обгрунтовані пояснення, у тому числі і певних моментів у правилах (для цих учнів це тільки другий бій і ще не всі тонкощі вони вивчили). Фактично всі дії нашого представника журі призвели до того, що ми завершили цей тур у піднесеному настрої, хоча і програли :)) Дякуємо!

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.