brand

Програма зборів групи ММО та групи «Junior»

Програма зборів групи ММО та групи «Junior»

Збори групи ММО

Перші збори пройдуть на базі УФМЛ КНУ імені Тараса Шевченка з 22 по 27 листопада. 22 листопада у першій половині дня відбудеться заїзд до УФМЛ харків’ян, а частина киян прийме участь в розв’язуванні задач 2 туру Київського турніру математичних боїв. На сам бій учасники відбору залишатись не будуть, бо після обіду розпочнуться заняття.

 

22—23 листопада Клурман Олексій (теорія чисел)

24—27 листопада Хілько Данило (геометрія), Руденко Олександр (алгебра)

 

Нагадаємо список групи ММО:

MMO

КласПІБМісто
110Тригуб Антон ВолодимировичКиїв
211Ківва Ярослав СергійовичКиїв
311Сіліна Ольга ІгорівнаХарків
49Нго Нгок Тхай ШонХарків
511Пономарьов Ростислав ВолодимировичХарків
611Пушкін Денис ЄвгеновичКиїв
79Сарапін Роман ВікторовичХарків
811Нарцев Денис ЮрійовичУФМЛ
910Решетніков Всеволод СергійовичКиїв
1010Шевченко Ольга СергіївнаХарків
119Ніколаєв АрсенійУФМЛ
1210Здановська Юлія ЯнівнаУФМЛ

 

Збори групи «Junior»

Перші збори пройдуть на базі ліцею «Обдарованість» міста Харкова з 28 листопада по 5 грудня. 28 листопада в першій половині дня відбудеться заїзд учасників до ліцею. 29 листопада у першій половині дня учасники приймуть участь у всеукраїнській олімпіаді з алгебри.

 

28—30 листопада Хілько Данило  (геометрія)

1—3 грудня Ліфиць Сергій, Щербіна Олексій, Лисакевич Анастасія (теорія чисел та комбінаторика)

3—5 грудня Руденко Олександр (алгебра)

 

Нагадаємо список групи «Junior»:

(минулого разу у списку були припущені неточності)

Junior

КласПІБМісто
110Геллер Михайло ОлексiйовичЗапоріжжя
29Бондаренко Михайло РомановичКиїв
39Іванчик Георгій ПавловичКиїв
49Черемшинський Сергій ОлександровичКиїв
510Кравець Анна ВасилівнаКиїв
69Кондратенко Олег ОлеговичКиївська обл.
710Герасімов Юрій ОлександровичЛьвів
810Тарнавський Петро ВолодимировичЛьвів
910Яцук Анатолій ОлеговичЛьвів
1011Тумак Олександра ІгорівнаЛьвів
1110Чергикало Денис ОлександровичУФМЛ
129Баркалов Кирило ОлександровичХарків
139Вєпрік Микита ІгоровичХарків
149Гарбузова Аліна ВікторівнаХарків
159Картишев Єгор СергійовичХарків
169Крупчицький Олексій ДенисовичХарків
1710Руденко Олег ПавловичХарків
1810Фам Хоанг ВієтХарків

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.