brand

Питання до 2 туру Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Питання до 2 туру Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

UPD: Ми щиро вдячні членам команди за те, що вони знайшли можливість взяти участь у другому турі математичних боїв, що запобігло його зриву. Сподіваємося, що і в інших команд у подальшому не буде виникати таких проблем.

Лист від команди ПЛ (молодша ліга, кап. Комашня)

Я наводжу частину листа, який я отримав сьогодні на пошту. Я не можу вважати його приватним і наводжу повністю ту частину, що стосується 2 туру Київського турніру математичних боїв.

 

«Юрий Гладков <gladkovyurij@mail.ru>

Команда молодшої ліги ПЛ(Комашня) оголошує технічну поразку на 22 листопада(2 тур київських матбоїв). Причиною є районна олімпіада з історії (більша частина дітей бере участь в ній)»

 

Загальні міркування стосовно цього листа

Взагалі кажучи, я не розумію, як команда (чи її вчитель, керівник, тренер тощо) може оголосити технічну поразку навіть своїй команді. Зазвичай більшість рішень у нас приймаються зібранням вчителів шляхом консенсусу, якщо його важко знайти, то більшістю голосів. Деякі рішення зібрання вчителів дозволяє приймати або організаторам турніру, або приймаючий стороні. Тому саме до цього зібрання ми звертаємося, коли виникають проблеми з кількістю членів у команді, яка може підставою зриву чи скасування проведення бою. Якби це стосувалося окремої команди (як на занзібарі чи командній олімпіаді), де її участь чи не участь у заході не впливає на проведення заходу для інших команд, то тут ситуація зовсім інша. Їхні суперники, цього разу це команда ліцею «Лідер» (кап. Титарчук) напевно очікують цього бою, можливо вони також мали плани, які скасували задля цього бою. Тому без згоди супротивника я, як один з організаторів цього турніру, не можу прийняти таку «технічну поразку». Якщо допустити такий прецедент, то усі команди почнуть оголошувати такі «технічні поразки» в разі не бажання приймати участь в турнірі. Нагадаю, що рішення грати в турнірі чи ні, приймалося на нараді вчителів одразу після командної олімпіади. Воно було дуже бурхливим, довелося утворювати декілька збірних команд (деякі з яких були навіть сформовані примусово), але там була домовленість про участь усіх команд в усіх 3-х турах.

 

Тому я прошу вирішити це питання цивілізованим шляхом, бо інакше команда молодшої ліги ПЛ (кап. Комашня), також відмовиться від участі у 3 турі бо буде олімпіада з лінгвістики, та наступні пару років, бо там будуть інші цікаві змагання.

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.