brand

1-й день відбору учасників для ММО

1-й день відбору учасників для ММО

Знайомство…

Сьогодні розпочався довгоочікуваний відбір учасників від України на Міжнародні математичні олімпіади. Другий рік поспіль весь «Міжнародний цикл» для юних математиків України проходить за допомоги генерального спонсора компанії «Київстар». Також учасники отримали сувеніри від ІТ компанії ЛУН.ua, яка планує проводити роботу (і я її цілком підтримую), щоб наші таланти залишалися в Україні.

DSC00033-1024x768 1-й день відбору учасників для ММО

Більше за все мене здивувала остаточно кількість бажаючих прийняти участь в цьому відборі. Ми розраховували на участь в цьому заході призерів IV етапу Всеукраїнської олімпіади, а можливо і просто учасників, які трохи не дотягнули до призового місця. Ми сподівались, що більшість з цих учнів, які є майже в кожному регіоні України, спробують свої сили у цьому відборі. Переможці цього заходу мали долучитися до команди, яка на 2-3 роки стане джерелом резерву головної команди України на ІМО, або стати кандидатами до поїздки на ІМО вже цього року. Завдяки компанії «Київстар» ми плануємо значно збільшити кількість заходів для підготовки команди та її резерву. На жаль, лише Київ (разом з УФМЛ), Харків та Львів вкотре дали шанс усім своїм найкращим учням. З інших регіонів прибули поодинокі учасники. Ми щиро раді усім, але шкода, що не прибула більшість. В першу чергу я бачу в цьому рішення не самих дітей, а керівників тих навчальних закладів, де навчаються діти, їх вчителів, можливо батьків. Звичайно, що діти повинні дослухатися до порад дорослих, але ж. Просто так взяти і відсторонитися від активного математичного руху виглядає дивним. Зрозуміло, що керівникам деяких начальних закладів набагато простіше відправити команду на ТЮМ, де більше половини з 20 команд-учасниць стануть призерами, отримають дипломи. Після таких «Всеукраїнських здобутків» можна легко звітувати, як потужно працює відповідний навчальний заклад. Ми проводимо наші заходи не для дипломів, а для найкращої підготовки учнів до найвищих математичних досягнень. А результат такої роботи побачимо навесні на черговій Всеукраїнській олімпіаді.

Усім очевидно, що ці відбори, участь в турнірах, у тематичних олімпіадах, є чудовою можливістю якнайкраще підготуватися до олімпіад найвищих рівнів. Шкода, що потенційно дуже здібні діти втрачають таку нагоду.

З завтрашнього дня розпочнуться тури…, побажаємо учасникам успіхів, а усі зацікавлені сторони слідкуйте за результатами, які будуть з’являтися кожного вечора тут на сайті.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.