brand

Реєстрація на Всеукраїнський турнір математичних боїв

Реєстрація на Всеукраїнський турнір математичних боїв

Прохання, щоб реєстрацію проводили відповідальні за учасників дорослі особи. Реєстрацію учасників у різні ліги та/або у різні команди навіть від одного навчального закладу (та навіть з одним керівником) треба проводити окремо.

Реєстрація триватиме до 18.00 23 жовтня.


Zarina

  3 коментарі

  Анатолій Венгер Оприлюднено13:59 - 20.10.2015

  Доброго дня! Прохання уточнити дати проведення Всеукраїнського турніру математичних боїв. У повідомленні влітку цього року на цьому сайті вказані наступні орієнтири: Тиждень до осінніх канікул – Відбір команди України на міжнародні математичні олімпіади; Осінні канікули – 9-й Всеукраїнський турнір математичних боїв імені академіка Ляшка. Однак осінні канікули (принаймні в Києві) змістили на 26 – 30 жовтня. Тому виходить, що Відбір команди на ММО буде проходити на канікулах, а Математичні бої – на тижні після канікул?

   Богдан Рубльов Оприлюднено00:33 - 21.10.2015

   Оскільки досвід перенесення канікул досить поширений і абсолютно незалежний по регіонах, то ми не могли планувати заходи в очікуванні цих перенесень. Не факт, що із-за виборів ще десь щось змістять чи додадуть пару днів до канікул. Тому заходи відбудуться у зазначені терміни, а от їх зв’язок з канікулами непередбачуваний навіть і зараз

  Юрий Оприлюднено19:19 - 21.10.2015

  Коли приблизно буде остаточний регламент змагань? Дякую!

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.