brand

Усна командна олімпіада та інші питання

Усна командна олімпіада та інші питання

Розподіл аудиторій та спостерігачів

Позначка біля номеру аудиторії «М» означає механіко-математичний факультет, «К» – кібернетичний, «Р» – радіофізичний. Внаслідок несподівано великої кількості команд, що висловили бажання змагатися в усній олімпіаді, у деяких великих лекційних аудиторіях будуть працювати по 2 команди з різних ліг. Тому роль спостерігачів у цих аудиторіях значно зростає в сенсі підтримання там спокою та робочої атмосфери, не кажучи вже про чесність та порядність. Дуже сподіваємось на допомогу дорослих при проведення цього заходу. Спостерігачі позначаються за номером команди, яку вони представляють і розміщуються в аудиторії, яка їм призначена в таблиці.

Наймолодша ліга (7 класи)

Навчальний закладКапітан командиАуд.Спостерігач
1Гімназія 178Чучковская Ия302М№ 12
2Гімназія 178Пшенична Маша202М№ 13
3Гімназія 178Манучарян Антон20М№ 14
4Голосіївський 241Загородній Андрій303М№ 1
5Лiцей 208Седов Микита304М№ 2
6Лiцей 208Заславский Михайло203М№ 4
7ЛідерКалінін305М№ 3
8ЛідерЖур Ольга45М№ 15
9ЛідерВасін204М№ 16
10ЛідерНаумець Захар21М№ 22
11ЛідерИлля Герасименко34М№ 23
12Наукова змінаАбдулаєв Андрій306М№ 5
13ПоділМальченко Гліб307М№ 6
14ПолітехнічнийДураніна Олександра308М№ 7
15РусанівськийРадомський Владислав205М№ 8
16РусанівськийКругляк Софія41М№ 9
17СЗШ №182Дероган Ілля206М№ 10
18Соф.-Борщагівський НВКСергієнко Таїсія207М№ 11
19СШ № 132Бега Іван208М№ 17
20СШ № 52Самойленко Катерина209М№ 18
21СШ № 52Михайлов  Іван42М№ 19
22ТехнічнийЮшко Артем210М№ 20
23ТехнічнийЛозовий Борис44М№ 21

Молодша ліга (8 класи)

Навчальний закладКапітан командиАуд.Спостерігач
1Гімназія 178Якіменко Андррій302К№ 16
2Голосіївський 241Юзюк303К№ 17
3ЛідерТитарчук Влад304К№ 1
4ЛідерОлексієнко Микита39К№ 2
5ЛідерЦінська Єва15К№ 18
6ЛідерАндрійчук Євген№ 19
7ЛідерГаврильченко Андрій42К№ 20
8Наукова змінаДехтяр Богдан-Ярема305К№ 3
9пнл №145Залужний Юрій306К№ 4
10пнл №145Губенко Роман16К№ 5
11пнл №145Вінніченко Євгеній40К№ 6
12ПоділКущТимофій309К№ 7
13ПолітехнічнийКомашня Михайло310К№ 8
14РусанівськийЛоктіонов Данііл311К№ 9
15РусанівськийФещенко Ірина17К№ 10
16сш № 132Досенко Анна312К№ 11
17СШ № 52Черниш Дмитро№ 12
18ТехнічнийКот Анастасія18К№ 13
19ТехнічнийРоманенко Святослав43К№ 14
20УФМЛ КНУБакай Василь308К№ 15

Середня ліга (9 класи)

Навчальний закладКапітан командиАуд.Спостерігач
1АвіакосмічнийІлляш Олена№ 15
2Вишнівська ЗОШ №1Черненко Всеволод№ 16
3Гімназія 178Тарканій Анастасія11Р№ 8
4ГЛ 241 + СШ 250Матвієнко12Р№ 9
5Наукова змінаТретьякова Катерина46Р№ 10
6пнл №145Глуховський Павло20Р№ 11
7пнл №145Нікітін Богдан29Р№ 12
8пнл №145Гелла Всеволод37Р№ 13
9пнл №145Сонькіна Євгенія42Р№ 14
10ПоділЛось Владислав22Р№ 1
11РусанівськийКошель Софія24Р№ 2
12СШ № 52Кадацька Олександра30Р№ 3
13ТехнічнийБілорус Катерина45Р№ 4
14УФМЛ КНУБабяк Борис32Р№ 5
15ЛідерОскар Алінович13Р№ 6
16ЛідерАлім Оскарович31Р№ 7

Старша ліга (10-11 класи)

Навчальний закладКапітан командиАуд.
1Гімназія 178Гунько Александр14К
2Гімназія 178Григорович Александр40К
3Голосіївський 241Ситниченко13К
4ЛідерРешетніков Всеволод10К
5ЛідерКівва Ярослав33К
6Наукова змінаПушкін Денис43К
7пнл №145Павлов Андрій46Р
8пнл №145Димура Софія
9пнл №145Гороховський Іван39К
10ПолітехнічнийВолкова Ліза
11РусанівськийАфанасьєв Данііл12К
12сш № 132Хлоп’ячий Олександр45М
13СШ № 52Аверіна Анастасія42К
14ТехнічнийЛозовой Олексій41М
15УФМЛ КНУВертелецький Влад309М
 

Порядок денний олімпіади

9.00            Прибуття старших членів журі по усіх лігах (ауд. 01К)
9.30            Прибуття усіх членів журі командної олімпіади (ауд. 01К)
9.45            Збір капітанів та спостерігачів в аудиторії 01К для отримання завдань та відповідей на запитання стосовно ролі спостерігачів та правил проведення заходу
9.55            Прибуття команд до призначених аудиторій
10.00          Початок розв’язання задач
10.15          Час, починаючи з якого члени команд можуть розпочинати здавати задачі
12.45          Час, після якого задачі здавати вже не можна, є 15 хвилин, щоб  письмово записати одну із не зданих задач
13.00          завершення командної олімпіади для усіх учасників
13.00          журі завершує перевірку письмово зданих задач
13.30          нарада з керівниками команд стосовно участі у подальших заходах (ауд. 221К)

Елементи правил поведінки під час олімпіади

З аудиторії для здавання задач можна виходити одночасно не більше, як 2 учасникам команди.

В туалет та до автомату з напоями можна виходити не більше, як 2 учасникам одночасно

Не можна обговорювати задачі з сторонніми особами та членами інших команд, користуватись оргтехнікою та іншими електронними пристроями, як у своїй аудиторії, так і поза її межами під час олімпіади (з 10.00 до 13.00)

Також просимо зберігати порядок в аудиторії та майно університету, за що відповідають також спостерігачі від команд.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Alisa

    2 коментарі

    Альона Миколаївна Оприлюднено14:20 - 25.09.2015

    Добрий день!
    Команди: Черниш ( 8 клас молодша ліга) та Аверіної (10 клас старша ліга) від СШ №52 не буде, в зв’язку з тим, що похворіли діти.
    Просимо вибачення та дякуємо за розуміння.

    Андрій Якименко Оприлюднено13:52 - 27.09.2015

    Ви у моєму імені зробили помилку і пишеться Якименко а не Якіменко

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.