brand

Про тематичні олімпіади

Про тематичні олімпіади

Загальні міркування

Два роки тому у нас вже була спроба провести олімпіади з чотирьох основних тем олімпіадної математики (з точки зору журі ІМО) – теорії чисел, комбінаториці, геометрії та алгебрі. Загалом ідея сподобалася. Але як її найбільш ефективно реалізувати і досі невідомо. Цього року ми спробуємо провести їх таким чином. Ми вибираємо день та тему. Далі проводимо реєстрацію учасників 9—11 класів, хто хоче взяти участь у заході. Якщо виявиться, що учасників достатня кількість і захід буде популярним та масовим, то у зазначений час він проводиться. Якщо великого ентузіазму він не викличе, то ніщо і ніхто не може нам заборонити його відмінити.

 Деталі проведення

Олімпіада буде проведена з «теорії чисел» у неділю 4 жовтня 2015 року на честь дня вчителя. Час проведення олімпіади з 10.00 по 14.00. У кожній паралелі учасникам буде запропоновано по 4-5 задач на 4 години. Залік у кожній паралелі буде проходити окремо. Реєстрація триватиме до середи 30 вересня 2015 року.

Підтримка у регіонах

Ця олімпіада запланована як Всеукраїнський захід, тобто, кожний регіон в Україні (обласний центр, райцентр чи просто певна школа у будь-якому місці в Україні) за бажанням проводить аналогічну реєстрацію з метою з’ясувати – чи варто її проводити. Для її проведення достатньо просто у будь-якому навчальному закладі виділити для проведення 2-3 аудиторії з достатньою кількістю місць.

Якщо у певному регіоні прийнято рішення проводити, то ви повинні про це повідомити нас. Тоді ми вам своєчасно надішлемо текст олімпіади. По завершенню перевірка у кожному регіоні буде проводитись своїми силами, але за спільно виробленими критеріями. Після цього протягом тижня будуть підведені загальні підсумки.

Alisa

  1 коментар

  Василенко Ольга Іванівна Оприлюднено17:22 - 21.09.2015

  До кого потрібно звертатися, щоб провести тематичну олімпіаду у Конотопі (я маю на увазі як отримати завдання та критерії вчителю)

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

  Перейти до панелі інструментів