brand

Початок сезону 2015—2016 Математичний занзібар, 13 вересня 2015 року

Початок сезону 2015—2016 Математичний занзібар, 13 вересня 2015 року

Про раніше наголошені заходи

Фактично, ця наша зустріч не є початком сезону, бо він розпочався з Всеукраїнської літньої школи, яка відбулася на базі УФМЛ Київського національного університету ім. Тараса Шевченка з 15 по 28 серпня. Вона, так би мовити, стала одночасно завершенням попереднього олімпіадного року та початком нового.

Тепер нагадаю, про дати тих заходів, які були проголошені раніше , щоб не дублювати їх тут (але зважаючи на неуважність багатьох учасників наших олімпіад та турнірів) наведу посилання про них на нашому сайті:
про попередні дати Київських заходів на вересень та жовтень,
http://matholymp.com.ua/2015/08/17/vidbir-shkolyariv-na-mizhnarodni-matema/
про попередні дати Всеукраїнських заходів на жовтень та листопад.

Про математичний занзібар

Як було наголошено ми плануємо проведення «Математичного занзібару» у неділю 13 вересня 2015 року. Найголовніша відмінність від минулого року в тому, що це буде не карусель, а занзібар. Тому командам слід ознайомитись з правилами проведення такого змагання.

Правила Математичного занзібару

Перевага занзібару в тому, що тут команда у повному складі розв’язує усі задачі в довільному порядку. А тому не потрібно біля кожної команди мати члена журі, який перевірятиме порядок розв’язання задач, перехід членів команди на рубежах тощо (як в математичній каруселі). Достатньо 3-4 члени журі у кожній лізі, які будуть відповідати на запитання, перевіряти правильність відповіді, вести загальну таблицю результатів тощо. Крім того достатньо підготувати рівно 20 задач. Тривалість заходу, як і в каруселі – 2 години (120 хвилин). У кожній команді повинно бути не більше 6 учасників. Поки учні будуть змагатися ми, як завжди, проведемо нараду з вчителями та керівниками команд стосовно подальших планів.

Ніяких обмежень за кількістю команд від одного навчального закладу немає. Треба просто своєчасно їх зареєструвати. Останній термін реєстрації – четвер 10 вересня о 21.00. Якщо у якійсь лізі виявиться надзвичайний перебір команд, то оргкомітет залишає за собою право обмежити їх кількість для тих навчальних закладів, що виставляють їх надмірну кількість у цій паралелі.

Занзібар, як і весь 12-й турнір математичних боїв імені Лесі Рубльової, пройде у 4-х вікових лігах – наймолодша (7 класи), молодша (8 класи), середня (9 класи) та старша (10–11 класи). Припустима участь деяких учнів у більш старшій паралелі у порівнянні з їх справжнім класом навчання.

Реєстрація на математичний Занзібар.

Будьте уважні, для правильної та коректної реєстрації кожної команди, слід заповнити такі поля:

  • Навчальний заклад
  • Ліга
  • Капітан команди
  • Контактна особа, що відповідає за команду (вчитель математики, керівник гуртка, організатор команди тощо)
  • Телефон контактної особи (на сайті не відображатиметься)

Реєстрація щодо участі в математичному занзібарі триватиме з 900 1 вересня до 2100 10 вересня 2015 року

Дуже небажаним є не прибуття зареєстрованих команд на захід, зовсім неприпустимим є поява на Занзібарі своєчасно не зареєстрованих команд або участь в одній команді більше 6 учнів.

По завершенню реєстрації на сайті наведемо порядок денний проведення «Математичного занзібару», для ефективного проведення заходу (початок у кожній лізі, розподіл по аудиторіях, журі тощо).

Важлива інформація для журі

Спочатку наведемо тут список наших членів журі, які допомагали проведенню наших заходів протягом останніх років. Ті з вас, хто з будь-яких міркувань (від’їзд за кордон, втома, відсутність бажання тощо) цього року не зможе (або не схоче) працювати в журі, своєчасно попередьте про це Рубльова Б.В., щоб вас зайвий раз не турбували дзвінками чи іншим способом.

Тепер прохання для усіх інших, хто має бажання та можливість працювати в журі цього року – не обов’язково на усіх заходах, а в принципі, що на вас можна розраховувати. Оскільки у нас з’явився новий спонсор – компанія «Київстар», то при внутрішньому спілкуванні з питань проведення наших заходів, ми будемо використовувати саме цього мобільного оператора. Тому в кого немає такого стартового пакету, ми його надамо, але про це треба наголосити. Так само усім іншим треба перевірити правильність ваших контактів у нашій базі (це стосується також телефонів інших операторів, від яких ніхто не примушує вас відмовлятися).

Для нових членів журі (тих, хто щойно долучився до лав студентів, або просто має бажання приєднатися до нашої команди) треба заповнити на нашому сайті стандартні дані про себе за такою формою:

Реєстрація членів журі
(особисті контактні дані на сайті відображатись не будуть)

По завершенню формування нашого потенційного журі, ми проведемо його розподіл по лігах, турнірах, бригадах тощо з урахуванням ваших побажань.

Богдан Рубльов

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.