brand

“Алгебра. 8 клас. Cамостійні та контрольні роботи для класів з поглибленим вивченням математики” та Пропедевтика поглибленого вивчення математики в 7 класі

“Алгебра. 8 клас. Cамостійні та контрольні роботи для класів з поглибленим вивченням математики” та Пропедевтика поглибленого вивчення математики в 7 класі

algebra-8_sam-ta-kontr-rab_lico "Алгебра. 8 клас. Cамостійні та контрольні роботи для класів з поглибленим вивченням математики" та Пропедевтика поглибленого вивчення математики в 7 класі          Geometry_7klass_Pogl_dlya-saita "Алгебра. 8 клас. Cамостійні та контрольні роботи для класів з поглибленим вивченням математики" та Пропедевтика поглибленого вивчення математики в 7 класі           Algebra_7klass_Poglyb_Lico "Алгебра. 8 клас. Cамостійні та контрольні роботи для класів з поглибленим вивченням математики" та Пропедевтика поглибленого вивчення математики в 7 класі

У видавництві «Гімназія» (м. Харків) вийшли друком  такі навчальні посібники:

«Алгебра. 8 клас. Cамостійні та контрольні роботи
для класів з поглибленим вивченням математики»
(автори А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, Ю. М. Рабінович, М. С. Якір)

«Геометрія. 7 клас. Пропедевтика поглибленого вивчення» для загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням математики
(автори: Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.).
Посібник має гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах».

 «Алгебра. 7 клас. Пропедевтика поглибленого вивчення» для загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням математики (автори: Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.).

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

«Алгебра. 8 клас. Cамостійні та контрольні роботи
для класів з поглибленим вивченням математики»
(автори А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, Ю. М. Рабінович, М. С. Якір)

Ця книга є складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Алгебра. 8 клас» для класів з поглибленим вивченням математики авторів А. Г. Мерзляка, В. Б. Полонського, М. С. Якіра.
Перша частина — «Самостійні роботи» — містить 42 самостійних роботи, подані в 4 варіантах. Кожна самостійна робота відповідає певному пункту підручника, що відображено в її назві. До пунктів підручника, вивчення яких передбачає розгляд задач багатьох типів, запропоновано дві самостійні роботи. Наявність чотирьох аналогічних варіантів кожної самостійної роботи дає також змогу використовувати цей матеріал для відпрацювання навичок розв’язування основних типів задач.
Друга частина посібника містить завдання для контрольних робіт (два варіанти).
У посібнику відсутній розділ «Відповіді». Це зроблено для того, щоб можна було використовувати посібник як роздавальний дидактичний матеріал під час проведення самостійних і контрольних робіт.
Посібник призначений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів математики, керiвників математичних гурткiв, студентів педагогічних університетів, а також учнiв, якi готуються взяти участь у математичних олiмпiадах і бажають поглибити свої знання та вдосконалити навички в розв’язуваннi задач.

***

ПРОПЕДЕВТИКА ПОГЛИБЛЕНОГО ВИВЧЕННЯ МАТЕМАТИКИ В 7 КЛАСІ

У видавництві «Гімназія» (м. Харків) вийшов друком навчальний посібник «Геометрія. 7 клас. Пропедевтика поглибленого вивчення» для загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням математики (автори: Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.). Посібник має гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах».
Також вийшов друком навчальний посібник «Алгебра. 7 клас. Пропедевтика поглибленого вивчення» для загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням математики (автори: Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.).
Згідно з навчальними програмами, затвердженими МОН України, поглиблене вивчення математики починається у 8 класі, але педагогічна та наукова спільнота дотримується думки, що за нашого часу необхідність ранньої диференціації навчання учнів в основній школі є дуже актуальною для свідомого вибору ними напряму подальшої спеціалізації освіти.
Пропоновані посібники містять величезний і різноманітний дидактичний матеріал: практичні завдання та вправи, які диференційовано за чотирма рівнями. Істотну частину становлять завдання вищих рівнів складності — «складних» задач і «задач для математичних гуртків і факультативів», розв’язування яких, власне, і є основним методичним інструментом поглибленого вивчення алгебри та геометрії в 7 класі. У рубриці «Коли зроблено уроки» подано цікаві оповідання з історії математики, що сприяють формуванню в учнів пізнавального інтересу до предмета.
Посібники призначені для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів математики, керiвників математичних гурткiв, студентів педагогічних університетів, а також учнiв, якi готуються взяти участь у математичних олiмпiадах і бажають поглибити свої знання та вдосконалити навички в розв’язуваннi задач.

Александра

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.