brand

Про наші заходи протягом травня та червня, та про Всеукраїнську літню школу

Про наші заходи протягом травня та червня, та про Всеукраїнську літню школу

Я вирішив саме зараз про це написати, бо до початку відбору на ІМО залишилось декілька днів. Починаючи з 5 травня більшість буде слідкувати за перебігом подій на відборі, і інші новини пройдуть повз увагу. Тому саме зараз доречно написати інформацію, яка може зацікавити багатьох, ну й відповідно прийняти рішення щодо участі в цих заходах.

Нагадаю, або для деяких скажу як новину, що більшість витрат на себе бере компанія «Київстар», яка висловила бажання та можливість допомагати участі команди України в Міжнародній математичній олімпіаді.

Підготовка команди ІМО

З 5 по 11 травня проходитиме відбір команди на ІМО. За його результатами буде сформована наша команда з 6 учасників, які представлятимуть команду України на 56-й Міжнародній математичній олімпіаді в Таїланді (http://www.imo2015.org/).

Цих 6 учасників, а також усі учні не 11 класу, які брали участь у відборі на ІМО або входили до групи підготовки протягом року, запрошуються на цикл зборів. Їх декілька внаслідок різних причин. Це й неможливість 3 тижні поспіль плідно працювати, це й можливості запрошених лекторів, ну й найголовніше – дати ЗНО, від яких не звільняються навіть наші найкращі учні.

Усі ці заходи будуть проведені на базі УФМЛ. Участь у цих зборах для запрошених учасників є безкоштовною за рахунок спонсорської допомоги (за виключенням хіба що дороги до місця збору, але й це питання ще в стадії розгляду).

1 етап зборів заплановано на 18—25 травня 2015 року.
2 етап зборів заплановано на 1—8 червня 2015 року.
3 етап зборів заплановано на 13—20 червня 2015 року.

У подальшому учасники ІМО будуть відпочивати чи продовжувати готуватися до ІМО по домівках, щоб прибути на ІМО у найкращому фізичному стану. Завдяки допомозі компанії «Київстар» уся команда України й цього року поїде на ІМО на 3-4 дні раніше, щоб встигнути акліматизуватись до місцевих умов.

 Підготовка найближчого резерву команди ІМО

З 10 по 25 червня запланована підготовка найближчого резерву команди на ІМО. Минулі роки збори команди та резерву проходили майже одночасно в паралельному режимі, але окрім ЗНО сюди додається ДПА для 9 класу. Тому термін проведення обраний саме такий. До збору резерву запрошуються ті учасники, які відчувають свій потенціал або/та бажання брати участь у відборі на ІМО наступні роки. За традицією, ми будемо очікувати, що ця група включатиме від 15 до 25 учнів. В разі перевищення кількості охочих організатори залишають за собою право формування групи резерву. Тут можливі 2 варіанти: або зменшити групу до можливих 25 учнів з урахуванням математичних здобутків учасників, або сформувати 2 паралельні групи. Оплата участі у цих зборах не буде перевищувати собівартості – проживання та харчування. В разі отримання спонсорської допомоги і на цей захід, можливе зменшення і цього внеску.

 Про Всеукраїнську літню школу

 Цього року вже вдруге буде проведена Всеукраїнська літня школа, як і більшість заходів вона буде проведена на базі УФМЛ. Більш детально про неї можна прочитати на сайті цієї школи.

Там вже оголошена реєстрація щодо участі в літній школі. Літня школа буде проведена напередодні навчального року з 15 по 28 серпня 2015 року. Реєстрація триватиме з 1 травня по 15 червня 2015 року. Школа запланована для учнів 5—11 класів. Бажано, щоб усі охочi встигли зареєструватися, і організатори школи могли спланувати свою роботу – кількість лекторів, вчителів, вихователів тощо.

Слава Україні!

Alisa

  3 коментарі

  Денис Оприлюднено18:34 - 07.05.2015

  А как же подготовится к ЗНО?)

  Богдан Рубльов Оприлюднено19:10 - 07.05.2015

  На цих заходах вас будуть готувати тільки до ЗНО, хіба є щось важливіше за це?

  Олег Оприлюднено15:07 - 08.05.2015

  Підкажіть порядок ціни, виходячи з попередніх років. На жаль, але ця складова зараз також має значення 🙁

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.