brand

Пропедевтика поглибленого вивчення математики в 7 класi

Пропедевтика поглибленого вивчення математики в 7 класi

Geometry_7klass_Pogl_dlya-saita-204x300 Пропедевтика поглибленого вивчення математики в 7 класi У видавництві «Гімназія» (м. Харків) вийшов друком навчальний посібник «Геометрія. 7 клас. Пропедевтика поглибленого вивчення» для загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням математики (автори: Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.). Посібник має гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах».

Готується до друку також навчальний посібник «Алгебра. 7 клас. Пропедевтика поглибленого вивчення» для загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням математики (автори: Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.).

Algebra_7klass_Poglyb_Lico-204x300 Пропедевтика поглибленого вивчення математики в 7 класi

Згідно з навчальними програмами, затвердженими МОН України, поглиблене вивчення математики починається у 8 класі, але педагогічна та наукова спільнота дотримується думки, що за нашого часу необхідність ранньої диференціації навчання учнів в основній школі є дуже актуальною для свідомого вибору ними напряму подальшої спеціалізації освіти.

Пропоновані посібники містять величезний і різноманітний дидактичний матеріал: практичні завдання та вправи, які диференційовано за чотирма рівнями. Істотну частину становлять завдання вищих рівнів складності — «складних» задач і «задач для математичних гуртків і факультативів», розв’язування яких, власне, і є основним методичним інструментом поглибленого вивчення алгебри та геометрії в 7 класі. У рубриці «Коли зроблено уроки» подано цікаві оповідання з історії математики, що сприяють формуванню в учнів пізнавального інтересу до предмета.

Посібники призначені для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів математики, керiвників математичних гурткiв, студентів педагогічних університетів, а також учнiв, якi готуються взяти участь у математичних олiмпiадах і бажають поглибити свої знання та вдосконалити навички в розв’язуваннi задач.

 

 

Alisa

  2 коментарі

  Роман Оприлюднено21:46 - 10.04.2015

  Цікаво, чи планують дані автори випустити підручники з геометрії для 10 та 11 класу?

  Петро Оприлюднено17:15 - 11.04.2015

  Доброго дня. З величезним бажанням подивився б підручник, хоча перше питання вже виникло. Поглиблене вивчення розпочинається з 8 класу. Раніше мені автори дарували свої підручники. Сподіваюсь, що і на далі так буде.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.