brand

«Геометрія» підручник для класів з поглибленим вивченням математики

«Геометрія» підручник для класів з поглибленим вивченням математики

Geometry_7klass_pogl-203x300 «Геометрія» підручник для класів з поглибленим вивченням математики  У видавництві «Гімназія» (м. Харків) вийшов друком підручник «Геометрія» для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням математики (автори: Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.).

Згідно з навчальними програмами, затвердженими МОН України, поглиблене вивчення математики починається у 8 класі, але педагогічна та наукова спільнота дотримується думки, що за нашого часу необхідність ранньої диференціації навчання учнів в основній школі є дуже актуальною для свідомого вибору ними напряму подальшої спеціалізації освіти.

Пропонований підручник містить великий і різноманітний дидактичний матеріал: практичні завдання та вправи, які диференційовано за чотирма рівнями. Істотну його частину становлять завдання  вищих рівнів складності — «складних» задач і «задач для математичних гуртків і факультативів», розв’язування яких, власне, і є основним методичним інструментом поглибленого вивчення геометрії в 7 класі. У рубриці «Коли зроблено уроки» подано цікаві оповідання з історії геометрії, що сприяють формуванню в учнів пізнавального інтересу до предмета.

Підручник призначений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів математики, керiвників математичних гурткiв, студентів педагогічних університетів, а також учнiв, якi готуються взяти участь у математичних олiмпiадах і бажають поглибити свої знання та вдосконалити навички в розв’язуваннi задач.

 

 

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.