brand

КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 7 КЛАСІВ

КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 7 КЛАСІВ

Шановні вчителі!

Algebra_7-klas-202x300 КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 7 КЛАСІВ У період з 2 по 20 березня проводиться другий етап конкурсного відбору підручників для 7 класів. На цьому етапі конкурсу педагоги вибирають підручники. Саме ви маєте визначити, який підручник вартий того, щоб використовувати його в навчанні дітей.

Видавництво «Гімназія» пропонує вашій увазі підручники з алгебри та геометрії, які створено відомим авторським колективом — це заслужені вчителі України А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір, для яких школа є основним місцем роботи.

Текст підручників поділено на параграфи, кожний з яких складається з пунктів. У пунктах викладено теоретичний матеріал, наведено приклади розв’язування задач. Кожний пункт завершується системою контрольних запитань.Geometry_7-klas-205x300 КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 7 КЛАСІВ

Особливе місце в підручниках займає великий та різноманітний дидактичний матеріал. Усі завдання диференційовано за такими рівнями складності: початковий, середній, достатній, високий. Пропонуються задачі для математичних гуртків і факультативів. Відповідним маркуванням позначено номери задач, що рекомендуються для домашньої роботи, а також номери задач, які з урахуванням індивідуальних особливостей учнів класу на розсуд учителя можна розв’язувати усно.

До більшості складних задач у кінці підручника наведено вказівки та розв’язки.

У підручниках особливим чином організовано роботу з повторення пройденого матеріалу та підготовки до вивчення нової теми.

Для надання допомоги в організації роботи математичних гуртків, факультативів і самоосвіти учнів створено рубрику «Коли зроблено уроки».

Крім того, у підручнику з геометрії є рубрика «Спостерігайте, рисуйте, конструюйте, фантазуйте». До неї дібрано задачі, для розв’язування яких потрібні не спеціальні геометричні знання, а лише здоровий глузд, винахідливість і кмітливість. Ці задачі дуже корисні, оскільки вони розвивають «геометричний зір» та інтуїцію.

Як у підручнику з алгебри, так і в підручнику з геометрії створено нову рубрику — «Дружимо з комп’ютером». у ній наведено завдання з елементами інформатики, які учні зможуть виконувати за допомогою комп’ютера в міру вивчення відповідних тем.

Досвід показує, що завдяки пропонованій структурі та рубрикації матеріалу підручники авторів А. Г. Мерзляка, В. В. Полонського, М. С. Якіра є дуже зручними в роботі й суттєво полегшують процес підготовки до уроку як учнів, так і вчителів.

Автори сподіваються, що ці підручники стануть надійними помічниками в нелегкій та шляхетній праці вчителя.

Богдан Рубльов

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.