brand

Остаточнi результати вiдбору

Alisa

  8 коментарів

  Борис Іванович Оприлюднено09:56 - 04.03.2015

  Відносно відбору в 8-му класі. Хотілося би знати автора такого процедурного пункту,що появився,між іншим, в останній момент, коли учасник з більшим сумарним балом за підсумками відбору поступився місцем учаснику з меншим сумарним балом. Здоровий глузд. напевне. виходив на перекур в момент його написання,

  Богдан Рубльов Оприлюднено18:22 - 04.03.2015

  Щоб Вам детально відповісти на це запитання, спочатку напишіть, будь ласка, про себе детальніше – прізвище, ім’я. по-батькові, ким і де Ви працюєте, в якій школі навчаються Ваші діти.

   Борис Іванович Оприлюднено21:30 - 04.03.2015

   Для чого Ви так, Ми спілкуємось в публічній площині і я піддав сумніву процедуру відбору, А Ви зразу-хто такий, звідки, телефон, адрес і т.п.

    Богдан Рубльов Оприлюднено23:13 - 04.03.2015

    Ви звинуватили журі у непрофесіоналізмі (мягко кажучі ), а точніше звинуватили у відсутності здорового глузду. Тому, щоб змістовно Вам відповідати, я повинен бути упевнений, що спілкуюсь з адекватною людиною, шкода витрачати час та зусилля на людину, у якої (цитата) “здоровий глузд на перекурі”.

  Нікіта Оприлюднено19:48 - 04.03.2015

  Наскільки мені відомо, цей пункт був у “положенні про відбір” (http://matholymp.com.ua/wp-content/uploads/2015/02/Otbor-Kieva-na-vseukr.pdf) ще 10 лютого. Тобто він не з’явився останньої миті. Здається, він був навіть у минулорічному положенні, але тоді четвертий тур не мав місця взагалі.
  Але мені теж цікаво, чи вважає журі доцільним наявність даного пункту у “положенні про відбір”, адже між кінцем відборів та міською олімпіадою проходить досить багато часу, тобто результати першого туру міської олімпіади гірше показують поточний рівень претендентів на місця в команді, ніж сума кращих трьох турів. До того ж, мені здається, що немає особливої різниці, скільки буде учасників четвертого туру, якщо їх і так менше 10. І нарешті, чим більше учасників додаткового туру, тим більша імовірність, що Київ отримає найкращих представників на змаганнях вищого рівня. Чи не могло б журі додатково обговорити цей пункт? (мається на увазі, наявність його в “положенні” з наступного року)

   Богдан Рубльов Оприлюднено20:09 - 04.03.2015

   Наскільки я зрозумів, то просто проводимо 3 тури, потім усіх заганяємо на 4-й тур (він же найблжчий до 4 етапу і найбільш віддалений від міськох олімпіади) чолоік 60, що показали найкращий результат і за результатами 4 (додаткового) туру і формуємо команду? Я правильно зрозумів ідею?

    Борис Іванович Оприлюднено21:32 - 04.03.2015

    Неправильно Ви зрозуміли. Жаль

     Андрій Анікушин Оприлюднено22:53 - 07.03.2015

     Шановний! Продцедура відбору оптимізується з кожним роком, правила гри були відомі заздалегідь, всі були в рівних умовах. Більше того, така процедура була проголосована журі міської олімпіади. Безперечно, завжди знайдуться охочі покритикувати, і ідеальної формули не існує – завжди комусь щось не сподобається. Ви можете запропонувати кращу на ваш погляд процедуру? Спробуйте. Чи ви лише критикувати можете? А ваше “Неправильно Ви зрозуміли. Жаль” чистесенький троллінг!

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.