brand

Архів 29.03.2015

X открытая олимпиада по головоломкам Русановского лицея

Golovolomka-2015 X открытая олимпиада по головоломкам Русановского лицея Русановский лицей приглашает учащихся 4-10 классов на IX открытую олимпиаду по головоломкам, практическая часть которой подготовлена нашими друзьями и партнерами – лицеем ” Наукова зміна”

05 апреля 2014 года в 10.00

Форма проведения олимпиады:
– индивидуальная
– командная (6 человек)

Количество команд ограничено, регистрация – обязательна.

Учащийся может принять участие только в одной из форм

Победителей ждут призы!

Регистрация участников
(открыта до 3 апреля 2015 )

Больше информации на сайте Русановского лицея

X відкрита олімпіада з головоломок Русанівського ліцею

Golovolomka-2015 X відкрита олімпіада з головоломок Русанівського ліцею Русанівський ліцей запрошує учнів 4-10 класів на IX відкриту олімпіаду з головоломок, практична частина якої підготовлено нашими друзями і партнерами – ліцеєм “Наукова зміна”.

05 вкiтня 2014 року о 10.00

Форма проведення олімпіади:
–  індивідуальна
–  Командна (6 осіб)

Кількість команд обмежена, реєстрація – обов’язкова.

Учень може взяти участь тільки в одній з форм.

На переможців чекають призи!

Реєстрація учасників
(вiдкрита до 3 квiтня 2015 )

Бiльше інформації на сайті Русанівського ліцею

Порядок денний IV етапу LV Всеукраїнської олімпіади з математики

EMBLEMA_MATEMATIKA-296x300 Порядок денний IV етапу LV Всеукраїнської олімпіади з математики LV Всеукраїнська олімпіада з математики відбудеться у місті Чернівці з 22 по 26 березня 2015 року. Нижче в доданих файлах додаються детальна програма для учасників, керівників  та журі, що була розроблена оргкомітетом олімпіади. Так само наводимо емблему олімпіади.

Програма для журi
Програма для учасникiв

Тут ще наведемо уточнення умов проведення олімпіади стосовно деяких питань.

Читати далі

Остаточні підсумки Третьої олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка для учнів 4-6 класів

Наводимо остаточні підсумки олімпіади для 4-6 класів. Тут наводимо результати, умови та розв’язання задач.

[expand title=”Результати 4-х класiв“]

4 класНавчальний заклад12345678СумаМісце
Матвійчук Владислав ОлексійовичКиєво-Печерський Ліцей №171 “Лідер”77777756531
Гаврилюк Антон ВадимовичСШ №329 “Логос”75777506442
Микуляк Ярослав ЯрославовичКПЛ № 171 “Лідер77007676402
Аджубей Диана СергеевнаГимназия №17877007607342
Козурак Денис ОлександровичСШ № 570767006332
Ревенко Анастасіяліцей 15777675000322
Тимофеєв ОлександрГімназія 17870057607322
Ніколаєв ІгорШкола 29575676000312
Шлапак Радан ЮрійовичСШ № 11076067005312
Андрієць Семен ОлександровичКиєво-Печерський ліцей №171″ Лідер”70777000283
Абчугський ІванШкола 29570067700273
Баханов Микола Олексійовичліцей № 22770707600273
Жур Олександр ЛеонідовичКПЛ № 171 “Лідер”70077060273
Кісельов Нікіта ОлександровичСШ №185 м.Київ70707060273
Муха Марія ЮріївнаСпеціалізована школа №20276077000273
Чорноморець Варвара ЮріївнаСЗШ 1-3 ступенів №18677700006273
Ломоносов Матвій ОлексійовичЛіцей 100 ‘Поділ’77050070263
Одайський Артем ОлександровичКиївська гімназія №17870076000203
Гаврилюк Андрій МаксимовичГімназія № 17870606000193
Гасько Олександра Василівна28676006000193
Константинов Михайло ЮрієвичГімназія № 17870507000193
Коршомний Нікіта ВадимовичГімназія 17870507000193
Нгене ДаніельГімназія 17870606000193
Позднякова Каріна ІгорівнаГимназия № 17866007000193
Романюк ІринаШкола №28670057000193
Сандул Павло СергійовичСШ № 185 ім,Вернадського70057000193
Михайлич Максим ІгоровичЛіцей Лідер #17176500000183
Юхненко Марія Олександрівнасш № 20270506000183
Махиня Ігор СергійовичСШ №727000700014
Міланенко Марія Олександрівнаспеціалізована школа №2027000700014
Мамін Євгеній ПавловичЛіцей 100 “Поділ”7000600013
Лукаш Анна Андреевнагимназия №1787000500012
Панфілов Микита Михайловичспеціалізована школа 2027000500012
Шаповалов В’ячеслав Олександровичгімназія № 1787000500012
Штанденко Анна СергіївнаКиєво-Печерський ліцей №171″ Лідер”7000500012
Кравченко Олег ІгоровичКПЛ 171, ліцей “Лідер”700000007
Молодчик Вікторія ГригоріївнаЛіцей №100 “Поділ”500000005

[/expand][expand title=”Результати 5-х класiв“]

5 класНавчальний заклад12345678СумаМісце
Наумець Захар ІгоровичЛіцей № 171 “Лідер”7777777491
Баклан Маргарита ВолодимирівнаЛіцей №171 “Лідер”77777352
Кулигін КирилоЛіцей №171 “Лідер”77777352
Лучка Марко ТарасовичЛіцей №171 “Лідер”77777352
Синичка Катерина МихайлівнаПЛ НТУУ “КПІ”76757322
Левченко Артем Сергійовичгімназія “Академія”7777283
Манвелян Михайло БорисовичРУГГ7777283
Чучковская Ия ВладимировнаГимназия 1787777283
Шевченко Іван ВалерійовичЛіцей 2087777283
Колодач Яна Григорівналіцей № 2087677273
Шевченко Микола ІгоровичТехнічний ліцей НТУУ “КПІ”6777273
Максай Микола Олександровичліцей № 2086776263
Мащенко ЄлізаветаЛіцей №171 “Лідер”6776263
Федюшин Микита ЄвгеновичЛіцей №171 “Лідер”7775263
Юрченко Артурліцей № 2087766263
Красiков Антон IгоровичЛiцей 142777213
Олексієнко НастяЛіцей №171 “Лідер”777213
Свечникова Алёна Леонидовнагимназия№178777213
Цибулькін Гліб ЯновичЛіцей №171 “Лідер”777213
Березкіна Анастасія АндріївнаЛіцей №100 “Поділ”776203
Бриль Каміла СергіївнаЛіцей № 208677203
Буткалюк Софія ОлександрівнаЛіцей №171 “Лідер”677203
Волобуєв Данило Михайловичліцей  №208 м. Києва677203
Канівець Олена Володимирівналіцей “Наукова зміна”776203
Пухтаєвич Олексій ОлександровичЛіцей № 208677203
Яценко Марина Олексіївналіцей №208677203
Дідур ВолодимирГімназім №178775193
Наумов Данило Олеговичліцей 142775193
Ільїна Анастасія АнатоліївнаТехнічний ліцей НТУУ “КПІ”666183
Московець Артем Ігоровичліцей “Наукова зміна”7714
Палиенко Дмитро Юрійовичлицей 2087714
Петрів ГеоргійКПЛ №171 “Лідер”7714
Підбуртний Віталій ВалентиновичЛіцей № 171 “Лідер”7714
Шкель Уляна Юріївнашкола №1127714
Степаненко ЮліяЛіцей №100 “Поділ”7613
Худолєй Олексій Андрійовичліцей №1577613
Шелудько Ольга Юріївнагімназія №1787613
Пісарєв Денис ОлександровичЛіцей №100 “Поділ”5712
Ткаченко Ілля ОлексійовичЛіцей №171 “Лідер”6612
Захаров Олександр ІгоровичЛіцей 100 “Поділ“77
Сидоренко Тетяна ВіталівнаТЛ НТУУ КПІ77
Сушко Марія Вячеславівналіцей “Наукова зміна”77
Шайда Михаил ВладимировичГимназия №17877
Ільков Дмитро ОлександровичЛіцей №171 “Лідер”66
Петренко Олександр Євгеновичсш №5766
Тищенко Олександр ІвановичПЛ НТУУ “КПІ”66
Третяк ТетянаКПЛ №171 “Лідер”66
Харчук Антон Віталійовичліцей “Престиж”66

[/expand] [expand title=”Результати 6-х класiв“]

6 клас 12345678SUMМісце
Абдулаєв Андрій Анатолієвичліцей “Наукова зміна”77777777561
Будікова Софія Євгеніївналіцей “Наукова зміна”77777777561
Штанденко Михайло СергійовичКиєво-Печерський ліцей №171″ Лідер”77777777561
Юдін Федір Михайловичліцей №20877777777561
Баклан Аліса ВолодимирівнаЛіцей №171 “Лідер”77777767551
Дергунов Микита МиколайовичГiмназiя N17877777776551
Цинцеус Андрій ОлеговичКиєво-Печерський лицей №171 “Лідер”67777777551
Вахітов Антон Володимировичліцей “Наукова зміна”77677776541
Деречей Альона ОлексіївнаЛіцей №171 “Лідер”77777667541
Хасін Марко Ігоровичгімназія №191 ім. П.Г.Тичини67777776541
Коба Павло Олександровичліцей 14276777766531
Баштова АлінаНаукова Зміна67775677521
Сєдов Микита ПавловичЛіцей № 2087777777492
Ярошевич Дмитро СвятославовичНаукова зміна7677767472
Кузьмин Михайло ЮрійовичТехнічний Ліцей НТУУ КПі6777757462
Юшко Артем ОлександровичТЛ НТУУ “КПІ”7767667462
Колісник Дмитро Олексійовичшкола “Екологія і Культура”777777423
Кузьмішина Майя ВолодимирівнаЛіцей № 171 “Лідер”777777423
Борисенко Юрій ВалерійовичСШ №202777767413
Гангало Богдан СергійовичКиєво-Печерський ліцей №171 “Лідер”777677413
Радомский Владилав АлексеевичСШ №182777776413
Харлан Олександра Ігорівнагімназія 178767777413
Врублевский Алексей СергеевичЛицей №208677767403
Городжа Єгор КостянтиновичГімназія № 178777757403
Дойничко Арсен ІгоровичКиєво-Печерський ліцей №171″ Лідер”777775403
Мельник Анастасія БорисівнаКиєво-Печерський ліцей 171 “Лідер”777766403
Шемяткіна Валерія ОлександрівнаЛіцей 208767767403
Віннічук НазарЕколого-природничий ліцей №11677777353
Жур Ольга ЛеонідівнаКПЛ № 171 “Лідер77777353
Пшенична Марія Дмитрівнвгімназія №17877777353
Стахурська інга максимівна17177777353
Агарков Андрій ІгоровичЛіцей №14277767343
Коваленко Валерія Сергіївналіцей “Наукова зміна”67777343
Труш Уляна ОлександрівнаЛіцей №171 Лідер77767343
Тютюнник Аксинья ЮрьевнаЛицей 20867777343
Фомічов Андрій ЕдуардовичКПЛ №171 “Лідер”77776343
Дяконова Олександра ВіталівнаЛіцей №171 Лідер77775333
Чемерисов Андрій ВіталійовичТЛ НТУУ “КПІ”66777333
Столярчук Єлизавета ОлександрівнаПЛ НТУУ “КПІ”777728
Черевко Крістіна ОлександрівнаЛіцей №171 “Лідер”777728
Бондаренко Варвара Володимирівнагімназія №178677727
Лещук Максим СергійовичГімназія Києво-Могилянський колегіум767727
Бондаренко Олексій Дмитровичшкола №132766726
Зінченко Владислава Юріївнагімназія №178766726
Лісовська Єлизавета Сергіївналіцей Наукова зміна766726
Алексик Наталія ВасилівнаГанна Омелянівна77721
Будзинський Артем Валерійовичліцей №14277721
Кривошеєв Іван Сергійовичліцей №171 “Лідер”77721
Кротевіч ВолодимирТЛ НТУУ “КПІ”77721
Мікляєв Глєб ОлеговічПНЛ №14577620
Червоний ЕвгенійГімназія 17867720
Книга Артем Юрійовичліцей Престиж76619
Мадзяновська Анастасія КостянтинівнаСЗШ № 18277519
Цимбалюк Антон ІгоровичЛіцей № 171 “Лідер”57719
Кузьмук Артур АнатолійовичЛіцей №2087714

[/expand]

Завантажити текст з розвязками

Нагадую, що нагородження відбудеться у актовій залі Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка у п’ятницю 20 березня о 16:30.