brand

Остаточні результати олімпіади для 4–6 класів

Остаточні результати олімпіади для 4–6 класів

Результат олімпіади для 4–6 класів.

Результати та апеляція наводяться у файлі з результатами. Тут спочатку йдуть 3 сторінки, що відсортовані за результатами, де вказаний розподіл призових місць. Далі 3 сторінки з тими самими результатами, але відсортовані за абеткою. У останній сторінці – результати апеляції. Напроти кожного прізвища – результат перегляду його роботи.

Одразу про деякі враження.

Якщо написано «без змін», то це означає, що задача оцінена точно у відповідності до наведених критеріїв.

Наприклад, прохання переглянути задачу № 3, яка оцінена в 0 балів. У роботі ця задача вірно розв’язана і оцінена в 7 балів. Але поруч задача № 4, що була оцінена в 7 балів, взагалі не розв’язана. Щоб бути чесними перед усіма, особливо привчати і свою дитину до справедливості, хіба не треба було для перегляду вказати і переглянути задачу № 4. Чи несправедливо отримана оцінка «0» чимось краща/гірша за несправедливо отриману оцінку «7»? В якості додатку, зараз проходить відбір команди Києва на IV етап Всеукраїнської олімпіади, де так само є процедура апеляції. Минулі роки неодноразово були ситуації, коли діти просили переглянути перевірку певної задачі, бо їх поставили БІЛЬШЕ балів, ніж це зазначено за критеріями. Після цього їхні бали зменшувалися, але така чесність та порядність викликає у нас лише повагу.

Так само наводжу тут приклад підписування робіт дітьми, коли батьки полінувалися зробити це заздалегідь і вдома. Прошу не ображатись тих дітей, чиї обкладинки я навів, повірте, що аналогічних підписів маса. Вже з обкладинки ви повинні зрозуміти, наскільки важко потім розібрати і текст роботи.

NPuxFgYYxI Остаточні результати олімпіади для 4–6 класів
TQ3jPWvSy_I Остаточні результати олімпіади для 4–6 класів
GEQwA_j0zEs Остаточні результати олімпіади для 4–6 класів

У деяких роботах біло прохання переглянути оцінку за задачу, де було виставлено помилково 4 бали, а за критеріями там можна ставити або 3, або 7. Тому ці задачі були переглянуті і оцінка поставлена у відповідності до критеріїв.

Прохання переглянути усі 5 задач викликає просто, якщо не сказати обурення. Процес апеляції – це не «автоматичне підвищення балів» (в цьому деякі учасники можуть переконатись), а відновлення справедливості при оцінюванні роботи. Малося на увазі, що батьки або вчителі розберуть з дитиною задачі, вислухають розв’язання дитини і порівняють це з критеріями оцінювання робіт. А виявляється, що деяка задача взагалі не записана в роботі, і прохання «переглянути» її оцінювання.

Нагадую, що апеляція завершена. Більше нічого переглядатись, принаймні цього року не буде.

Для 1-3 місць цієї олімпіади буде проведено (звичайно, що тільки для бажаючих) 2-й тур олімпіади в неділю 15 березня 2015 року на математичних факультетах КНУ імені Тараса Шевченка. Слідкуйте за порядком денним цієї олімпіади на сайті. Реєструватись на неї не слід, але якщо ви мали брати участь і за якихось міркувань не будете приймати участь в заході, то, будь ласка, повідомте нас про це.

Слава Україні!

Alisa

  4 коментарі

  Алла Оприлюднено10:14 - 02.03.2015

  Добрый день! Скажите, пожалуйста, будет ли награждение победителей олимпиады?

   Богдан Рубльов Оприлюднено18:15 - 02.03.2015

   Так склалося, що нагородження проведемо переможців одразу обох турів олімпіади, десь в районі 20 березня

  Ганна Оприлюднено21:47 - 18.03.2015

  Доброго дня, шановний Богдане Владиславовичу!

  Віткіна Анна 6 клас не змогла бути присутньою на другому турі, нажаль.
  В той же час маємо інформацію, що 15.03 відбулося нагородження призерів.
  Чи можемо ми получити диплом, якщо так, то де і коли?

  З повагою, родина Віткіних.

   Богдан Рубльов Оприлюднено22:08 - 18.03.2015

   Напевно вже у квітні на факультеті кібернетики – коли Вам буде зручно, перетнемося і все отримаєте

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.