brand

Критерiї оцiнювання та враження від олімпіади для 4–6 класів

Критерiї оцiнювання та враження від олімпіади для 4–6 класів

Критерiї 4 клас;
Критерiї 5 клас;
Критерiї 6 клас.

Результати

 1. Третя міська олімпіада для школярів 4-6 класів під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася. Загалом в ній взяли участь 88 учнів 4 класі, 271 учень 5 класі та 238 учнів з 6 класі. Загалом велика кількість школярів, що зареєструвалися на олімпіаду не прибула. Із-за цього, при намаганні прибрати зі списку ці «мертві души», деякі учасники, що набрали 0 балів, але приймали участь в заході, помилково були прибрані зі списку. Вибачте, це наша помилка, усі прізвища повернемо, як тільки дізнаємось кого саме ми випадково вилучили.

 1. Взагалі ця олімпіада – добра воля Київського національного університету імені Тараса Шевченка, під егідою якого захід проводиться, та студентського журі, яке зголосилося витратити вихідний день, щоб присвятити його перевірці робіт. Від нас до батьків було декілька прохань, деякі з яких хочеться нагадати:
 • діти повинні мати підписаний зошит (або великими друкованим літерами, або роздрукованим на принтері);
 • за можливістю трохи допомогти нам коштами, щоб трохи компенсувати оргвитрати та мати кошти на призи для переможців. Для цього бажано було переказати якусь суму за наведеними на сайті координатами;
 • бажано було прийняти участь у зустрічі з оргкомітетом олімпіади для налагоджування зворотного зв’язку між учасниками та їх батьками з одного боку, журі та оргкомітетом –з іншого.

Доповідаю – зошит якісно підписаний був приблизно у 1 учасника з 10, коштів зібрано трохи більше 2000 гривень, зустрічі з батьками відбулися.

 1. Тут наводяться критерії перевірки робіт, якими користувалося журі. Вони були вироблені після перевірки усіх робіт, а тому не можуть бути предметом обговорення. У подальшому я буду проводити апеляцію за тим форматом, як це було обговорено на зустрічі з батьками. Користуватись буду саме наведеними критеріями, я буду переглядати зазначені задачі у роботах, за умови, що зможу прочитати прізвище Вашої дитини на обкладинці.
 1. Заяви щодо апеляції будуть прийматися протягом тижня, тобто у вівторок о 21:00 вони розглядатися не будуть, навіть, якщо відповідні повідомлення будуть продовжуватись з являтися. Те, що вони будуть і далі з’являтися, випливає з процесу реєстрації. Вона була припинена 9 лютого, але до 15 лютого постійно приходили повідомлення на кшталт «не коректно відображається форма для реєстрації, прошу зареєструвати».

Слава Україні!

Alisa

  14 коментарів

  Юлия Оприлюднено14:58 - 18.02.2015

  Добрый день! уточните пожалуйста такой вопрос: результат аппеляции будет защитан в общий результат?Будет новый список с результатами? спасибо за ответ.

  Богдан Рубльов Оприлюднено16:52 - 18.02.2015

  так, чекайте відповідні повідомлення на сайті

  Светлана Оприлюднено15:27 - 19.02.2015

  Добрый день! В списке на аппеляцию за 6 класс не правильно указана фамилия. Вместо Червоний Євген написано Сервоний Євген. Пожалуйста исправьте ошибка.
  Спасибо.

  Марина Оприлюднено09:44 - 20.02.2015

  Добрый день, Богдан Владиславович!
  Спасибо, что Вы организовываете увлекательные мероприятия для детей! У них сразу появляются новые цели и стремление к ним!Спасибо за удобства:наличие всей информации на сайте, доброжелательное отношение к ребёнку в аудитории, даже присутствие фотоотчёта. По Вашим отзывам о фонде олимпиады, к сожалению, понимаю, что увы не все родители осознают, что наше будущее в наших руках. Следовательно взносы должны быть обязательными.
  У меня вопрос по оценке задачи №4 4-го класса: по критерия оценивается в 1 или о баллов, но у детей проскакивает 7.Нужно ли пересматривать эту задачу, если сын за неё получил 1 балл?
  Оптимизма и вдохновения Вам в работе!

   Богдан Рубльов Оприлюднено11:19 - 20.02.2015

   Ви не зовсім вірно зрозуміли акцент мого повідомлення. Я вважаю, що обов’яковим повинні бути наші зустрічі з батьками та вчителями, що привозять дітей на заходи. Ми повинні подіоитися усіма думками, які дозволять покращити проведення заходів, можливо у вас є ідеї, які ми разом зможемо реалізувати.
   Стосовно внесків – вони дуже бажані, але вони ніколи не будуть обов’язковими, щоб дитина з незаможноьх родини завюди мала змогу прийняти участь у заході. Так само і сума внесків залежіть від Вашого бажання та можливості. Цього року просто ми не зібрали кошти на закупівлю літератури для переможців, тому переможці будуть нагороджені лише дипломами, але хіба від цього так суттєво зменшується бажання дітей прийняти участь в заході? Сподіваюсь, що ні.
   Отож до зустрічі на 2 турі для переможців, на нагородженні, або вже наступного року.

   З приводу задачі – є питання пишіть і відповідна задача буде розглянута на відповідність виставлених балів та наведених критеріїв.

  Ирина Гельман Оприлюднено12:52 - 20.02.2015

  Здравствуйте,мой сын принимал участие в олимпиаде среди 5-х классов, набрал 19 баллов, в списке под номером 40. Погребцов Никита , произошла ошибка в указании номера школы. У него школа №182, там указана 183, но это опечатка. большая просьба, исправить на правильный номер 182. Спасибо большое.

  Паша Капітанюк Оприлюднено15:15 - 20.02.2015

  Хочу подати заявку на апеляцію,за результатами олімпіади від 15.02.2015.Як це зробити?
  З повагою Капітанюк Павло

  Арсений Оприлюднено19:02 - 20.02.2015

  Розгляньте будьласка 5 задачу Арсенія Богуславського там за 2 відповіді ставиться 2 бали

  Арсений Оприлюднено19:08 - 20.02.2015

  Розгляньте будь ласка 4 задачу Арсенія Богуславського (angry)

  Михайло Шаревич Оприлюднено00:58 - 21.02.2015

  Звертаюсь до організаторів з проханням переглянути результати розгляду завдання 4 (8 точок з 16) учасника конкурсу – учня 5 класу ліцею “Престиж” Шаревича Єгора. Відповідь по розв’язанню відрізняється від наведеної в опублікованих відповідях, проте задовольняє умови задачі. Тим більше, що у розв’язаннях зазначено про можливість іншого варіанту відповіді. Раніше звертався з проханням переглянути результати, але в апеляціях перегляду не знайшов.
  Заздалегідь дякую, Михайло Шаревич.

   Валерій Дмитрович Оприлюднено17:50 - 20.12.2016

   Результати конкурсу не переглядаються так само, як і результати тендерів…

  Ольга Баштова Оприлюднено10:46 - 21.02.2015

  Добрый день. В связи с тем, что мы не можем найти списки на аппеляцию по олимпиаде 6 классав, прошу Вас пересмотреть работу Баштовой Алины , а именно в задаче 3 в работе был указан ответ и пример, в задаче 2 было найдено правильное решение с объяснением, в задаче 5 у ребенка было найдено три числа и дано полное объяснение. Заранее благодарны за рассмотрение.

  Оксана Оприлюднено00:13 - 22.02.2015

  Доброго дня!
  Прошу переглянути розв`язок задачі 3 для четвертого класу Панфілова Микити. Дякую!

  Олена Оприлюднено23:49 - 22.02.2015

  Исправьте фамилию пожалуйста
  5 класс написано Прибушний Андрiй (142 лицей)
  Повинно бути Трибушний

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.